DĚKUJEME VÁM, že jste se s námi zapojily do Dnů s Tesco Potraviny on-line!

andrea_itesco
29. kvě 2016

Milé maminky,

už je tu konec týdne a já se s vámi musím rozloučit. Velice bych chtěla poděkovat těm, které jste s námi soutěžily a účastnily se tento týden diskuzí a ještě jednou gratuluji všem výherkyním! Také bych vám chtěla poděkovat za vaše názory a podněty, díky kterým můžeme stále více zdokonalovat naše služby! Vaše aktivita ve fórech a soutěžích byla skvělá, příspěvků bylo opravdu mnoho a rozhodně jsem neměla lehké rozhodování s výběrem těch nejlepších. Velice nás těší, že s námi nakupujete a jste spokojené. To je pro nás nejdůležitější!

Doufám, že se potkáme zde ve fóru i při dalších příležitostech 🙂

Mějte se krásně!

Za Tesco Potraviny on-line

Andrea

PS: Na závěr jsem vybrala pár skvělých příspěvků, které by dle mého názoru neměly zapadnout 🙂

Co byste vaší rodině pořídily za výhru v soutěži?
@andilekanitka „Dnes bysme zaručeně koupili zmrzlinu, tuhle milujeme a nejlepší je když ji přiveze Tesco, protože nám se vždycky v autě roztaje 🙂
https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/product...

Jaké zboží nejčastěji kupujete při větších a menších?
@iveta13iveta „Vzhledem k tomu, že mám doma 3 mužský a všechny velký jedlíky tak pojem malý nákup neznám. I když jdu do Tesca s tím, že nákup bude malý vždy je pás u pokladny slušně zaskládaný.“

Jaké produkty u nás nakupujete nejčastěji?
@verkaunka „Zdravím, samozřejmě kromě běžných potravin, ráda nakupuji v Tescu (ať už přímo v obchodě či online) těstoviny Tesco a čokoládky, vždycky do každého nákupu přidám alespoň jednu, dvě čokoládky.. jsou faaakt výborné....mohu jen doporučit... např. tato:
https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/product...
jinak hodně nakupuji kapsičky pro malou, ve velkém mléko, mouku, vody....“

Jaké jsou podle vás výhody on-line nakupování?
@cervenejablko „Líbí se mi, že si můžu nechat dovézt nákup v neděli po tom, co se vrátíme z víkendového výletu nebo po dovolené, nikde se nemusíme cestou zdržovat nákupem, a přesto mám večer doplněnou ledničku.“

Co dáváte svým dětem jako sladkou odměnu?
@jannca82 „Sladkou pusu od maminky 🙂. Nejčastěji ovoce nebo brumik anebo ještě kinder mléčný řez.“

Nakupujete produkty značky Tesco Loves Baby?
@petra_pf „Rychle, rychle ať jsem první, protože nás bude víc, jsou to přece sovičkové plínky!!!!“

Co vy a akční letáky?
@terez225 „Číháme a Číháme, jakmile je sleva na to co potřebujeme, vrhneme se do bitvy pro válečnou kořist 🙂 ne vždy se podaří přijít včas, ale pocit ušetřené koruny - k nezaplacení.“

Využíváte aktivně naši věrnostní kartičku Clubcard?
@sunnurse „Kartu Clubcard máme já i manžel, používáme pravidelně a nikdy na ni nezapomeneme. Nejradši máme kupony s peněžitou slevou nebo s dvojnásobkem bodů. Je to vždycky příjemná pomoc při nákupu. 🙂“

verkaunka
29. kvě 2016

Moc děkujeme 😉

kami1984
29. kvě 2016

Andreo, děkujeme ti za super týden, za soutěže a postřehy🙂 Já oosbně jsem se zase dozvěděla něco navíc🙂)

petra_pf
29. kvě 2016

Také se přidáváme k poděkování a přeji krásné letní dny!

78marcela
29. kvě 2016

@andrea_itesco take děkuji za zajímavé zpestření a gratuluju vyherkynim. Těm, co vyhrály dvakrát či třikrát, gratuluju dvojnásobně a trojnásobně😉
Hezký krásné léto.

sarka49
29. kvě 2016

Bylo to super počtení a děkuji za výhru 🙂 pěkné léto

petralak
29. kvě 2016

Taktez dekuji za moznost soutezit a vyhrat a preji hodne uspechu a mejte se krasne.

germaine
29. kvě 2016

Zdravím a moc děkuju za výhru, udělala mi velkou radost 😉 zase někdy na "viděnou"...