VYHRAJTE 400 Kč – Co dáváte svým dětem jako sladkou odměnu?

andrea_itesco
25. kvě 2016

Milé maminky,

určitě dobře znáte, když vás nebo vaše dítko přepadne chuť na sladké. Kupujete pak svým dětem častěji ovoce nebo sladké cukrovinky? Co vaše ratolesti vyžadují spíše a co mají nejraději?

Odpovídejte a diskutujte až do dnešních 17:00, nejzajímavější odpověď odměníme e-kupónem v hodnotě 400 Kč na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line na http://nakup.itesco.cz. Na další tři z vás navíc čeká odměna v podobě praktického 4-balení vlhčených ubrousků značky Tesco Loves Baby (https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/product...).

andrea_itesco
autor
25. kvě 2016

@mkrelo Ono občas čím snazší, tím lepší 🙂

misicka1988
25. kvě 2016

@joslin Posílám recept , snad nevadí že sem 🙂

ann_87
25. kvě 2016

Domácí koka sušenky nebo muffiny, to syn miluje. Ale není to za odměnu, je to prostě proto, že to má rád. Za odměnu kupujeme občas Kindervajíčko, když byl hodný u doktora apod. 🙂

petra_pf
25. kvě 2016

Nechtěla jsem si číst příspěvky výše, abych nebyla ovlivněná. Jako malá jsem byla velmi silná, a to proto, že mě babičky odměňovali cukrovím a sladkostmi všeobecně. Jak to tak bývá, snažím se být v tomto jiná ( i když babičky mých dětí si myslí své a cukroví holkám kupují). Určitě občas upeču domácí buchtu, dám méně cukru apod., ale když jdeme do obchodu, tak Amálka ví, že čokoládky kupovat nebudeme, nechám se ukecat často na Haribo medvídky. Když teď Amy zažívala nepříjemné návštěvy lékařům, odměnila jsem ji Kinder vajíčkem (půlku jsem jí ujedla 🙂) a hračka ji vždy potěší.

nuninove
25. kvě 2016

Davame ale s mirou..Nas syn nejvic miluje brumiky a cokoliv co maminka upece 🙂 obcas nejake to vajicko a hlavne jogurty a ovoce nejlepe v lete melouny a jahudky ze zahradky 🙂

joslin
25. kvě 2016

@misicka1988 nevadíííí, mně to rozhodně nevadí....hned jsem si obrázek s receptíkem uložila do počítače a až budu mít nakoupené ingredience, hned se do toho vrhnu...jsi zlatáááá!!!! opravdu moc děkuji za recept...moje těhotenské chutě jsou naprosto děsné, chichi... za tohle bys měla vyhrát tuhle soutěž!!! držím palce!

joannah13
25. kvě 2016

já upřednostňuji ovoce nebo nějaké doma vyrobené cukrovinky, třeba mrkvové sušenky nebo přesnídávky a když kupované, tak třeba celozrnné brusienky , ty má malej moc rád 🙂

andrea_itesco
autor
25. kvě 2016

@petra_pf S tím Kinder vajíčkem jste mě pobavila 🙂 Koukám, že vedou nejen u dětí, ale i u rodičů 🙂

andrea_itesco
autor
25. kvě 2016

@misicka1988 Děkujeme za sdílení 🙂
@joslin Doufám, že se povedou a budou chutnat!

ammmi
25. kvě 2016

Tak já synovi sladkosti moc nedávám, jíme celkem zdravě, nepohrdne ovocnou kapsičkou, má rád zmrzlinu, babička ho naučila na bonbonky, takže občas gumídky nebo lízátko. Ale hodně mlsáme, co si sami vyrobíme. Nedávno jsme v domácích potřebách narazili ve slevě na vykrajovátko a upekli jsme si perníkovou mašinku. Fotka nic moc, ještě před zdobením, ale prcek z ní měl radost, posloužila 2v1 - jako jídlo i hračka 😀

miskav11
25. kvě 2016

Dcera má nejradši domácí sušené černé třešně,jelikož je jich vždy "málo",tak je má za odměnu 🙂

rezetka
25. kvě 2016

Moje děti rády mlsají a tak jim peču. Když náhodou není napečeno, milují čokoládová müsli srdíčka.

andrea_itesco
autor
25. kvě 2016

@ammmi Tak to jste vymysleli skvěle! Mňam 🙂

kkouzlo
25. kvě 2016

Celkově nemám moc ráda pojem odměna, takže pokud chci dát synovi něco sladkého, ničím to nepodmiňuji. Teď má nejradši kindervajíčka různých značek, jde spíš o hračku, půl čokolády nechává tatínkovi. takže vedou vejce s krtkem a Cars. Zhruba jednou za týden.... Jinak sladké příliš nejí, nevidí to u nás 🙂 denně má ovoce, kdykoliv si řekne, často si i u babiček vezme jablíčko místo nabízené čokolády/lentilek/brumíka. I malinkatou tabulku čokoládky nebo lentilky má tak na 3 dny, schovává si do mističky na zítra 🙂 A mladší? Ten nezná kromě ovoce sladkého nic a ještě do roka a půl ani nepozná - pokud ho tajně nepodaruje jeho bráška :D

teriska94
25. kvě 2016

U nás nejlepší odměna a zábava jsou nejlepší piškoty rozkrájené na menší kousky, jablečné kroužky a jahodová srdíčka. To vše musí být rozhozené po celém stole, a Ellí baví je vyzbírávat :D

andrea_itesco
autor
25. kvě 2016

@kkouzlo To se jen tak nevidí, aby díťko dalo přednost ovoci před sladkostí 🙂

myspule1
25. kvě 2016

Nějak si neuvědomuji, že by děti někdy řekly : přepadla mě chuť na sladké. Ale je fakt, že když přijde onen "hlad" , tak spíš sáhnu v obchodě po nějakém croisantu či baleném závinu, popř. banán - důvod je ten, že jsou to věci k okamžité konzumaci, nemusím to nikde umývat... Takže souhrnem spíš to pečivo.

jaja01k
25. kvě 2016

Starsimu kupuju zdrave susenky, ale snazim se to s nimi neprehanet. Mladsimu nastesti jeste nezachutnaly 🙂 Jinak na mlsani dostavaji vetsinou ovoce, nejradeji maji hrozno, jablka, meloun. A taky jahudky a boruvky, co si v lete sami trhaji na zahradce. Oblibenou mlskou jsou i rozinky a domaci krizaly od dedy ze Slovenska 🙂 Buchty a kolace jim moc nechutnaji, ale kdyz jdeme na hriste, musime se zastavit v pekarne pro tvarohovy kolacek 🙂

smillingangell
25. kvě 2016

Moje dcera má nejradši rajčata.Kdybych před ní postavila pytel bonbonů a balík rajčat sáhne po nich.Syn ten má bonbony rád,nicméně to s nimi neopřeháním.Někdy nedostanou nic někdy trochu víc. Nejradši jims tejně peču domácí cookies 🙂

baseema
25. kvě 2016

Syn je trochu výjimka a babičky stále nevěří... Stokrát větší radost mu udělá tlačenka, šunka nebo párky. Čokoládu nekupujem, stejně ji nejí :D a kupodivu k párkům sní rajčata, okurky nebo mísu salátu :D snad mu to vydrží 🙂

juliemichal
25. kvě 2016

můj 4 letý miláček miluje bombony,natož můj 7 letý miláček moc miluje zeleninu a ovoce.

skyvik
25. kvě 2016

Rocni dcerce davam jako sladkou odmenu musli tycinky bez cukru, ty miluje, nebo susenky z DMka bez cukru 🙂 Obycejnymi kukuricnymi krupkami uz opovrhuje, ale nejvetsi dobrota je asi ujidat cokoliv z meho talire, to si prede me stoupne, pak hned sedne a poprosi, hold vycvik musi byt od malicka 🙂 Dostane do pusinky kousek, stoupne si aby videla, kolik jeste zbyva, a zase se to opakuje 🙂

eliskan
25. kvě 2016

U nas je sladka odmena ovoce. Obcas detska susenka nebo domaci babovka nebo mrkvova buchta. Na opravdove sladkosti ma spooooustu casu 🙂.

andrea_itesco
autor
25. kvě 2016

Krásný večer,

děkuji všem za účast v diskuzi a za vaše názory na to, co dáváte svým dětem jako sladkou odměnu. E-kupón v hodnotě 400 Kč od nás získává @sosama a praktické 4-balení vlhčených ubrousků značky Tesco Loves Baby poputuje za @joslin @beruzska a @ammmi.

Výherkyním gratuluji a těším se na vás opět v zítřejších diskuzích!

joslin
25. kvě 2016

@andrea_itesco juuuuuu, moc děkujeme 😉 a ostatním výherkyním také gratuluji!!