Vyhrajte 400 Kč – Co všechno nakupujete on-line?

bara_itesco
15. zář 2015

Internet je úžasným pomocníkem, a to i při nakupování. Co všechno už nakupujete on-line a v čem vám virtuální nákupy nejvíce pomáhají? Podělte se s námi o své zkušenosti! Své tipy nám můžete psát do čtvrtka 17. 9. do 9:00. Ten nejzajímavější odměníme slevovým e-kupónem na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line v hodnotě 400 Kč.

Ještě jste nenakupovaly on-line potraviny? Teď máte jedinečnou možnost si to vyzkoušet! Nabízíme vám slevu až 500 Kč na první nákup, a to se opravdu vyplatí. Podívejte se na náš jednoduchý návod a hned se zaregistrujte: http://jaknakupovat.itesco.cz

terchal
15. zář 2015

Mám dvě děti a manžela celkem dlouho v práci. Proto je nakupování v tescu přes službu On-line parádní řešení. Malé nákupy (pečivo, salám atd.) řeším osobně. Přes on-line nákupy většinou nakupuji těžší a velké balení (plenky, pití, prací prášek, toaletní papíry atd atd.) Jsou to věci, které se mi jen tak do košíku od kočáru nevejdou. Hlavně bydlím v 5. patře, což je pro mě, velké nákupy a dvě malé děti celkem makačka. Takto mi řidič vždy nákup vyveze nahoru a já mám klid si vše zkontrolovat. Za mě naprostá spokojenost.

tria002
15. zář 2015

Bydlim v male vesnicce,nemame auto a itesco mi vytrhlo trn z paty.
Nejvic vdecna jsem byla v dobe tehotenstvi.
Nakupuji vse. Od peciva, pres mleko, zeleninu, maso, po drogerii.
Pravidelne, kazdy mesic, mi ridic priveze nakup. Vzdy je mily, ochotny a usmiva se, i kdyz k nam do patra musi jit na 4x.
V lete mi jich teda bylo lito. Nikdy jsem nemela problem. Jednou praskly jogurt,ktery mi ihned nabidl vratit. Dostala ho kocka, proc to komplikovat.
Pritel rika, ze jsem chodici reklama na Tesco.. 🙂

hojda
15. zář 2015

U nás by měla otázka znít, co nenakupuje on-line 😀 ? Online nákup upřednosňuji. Je to levnější a pohodlnější. Jen ty boty většinou musíme vyzkoušet a pro ty chodíme do obchodu🙂. A líbí se mi, že Tesco má docela velký výběr potravin zdravé výživy.

kh
15. zář 2015

My snad vse - drogerii, potraviny, zverimex, odevy, leky, botky, hracky. I na itescu. Narozdil od našeho sileneho Tesca expres vždy ze Skalky prijelo vse v poradku, cerstve, s delší dobou trvanlivosti. A zboží dovezli vždy ochotni ridici. rada přes net nakupuji - hlavne kvůli tomu, ze se zboží da sehnat levneji a taky nerada chodim po obchodech 🙂

loc
15. zář 2015

Mne online nakupy vyhovuji hlavne pri nakupovani do zasob. Nemusim psat seznam, ale rovnou objednavam zbozi, ktere mi chybi ve spizi a take nemusime s manzelem nosit tezke tasky z auta. Objednavame veci, ktere dlouho vydrzi a zrovna nam dochazeji - mouka, cukr, sul, strouhanka, testoviny a dalsi prilohy, konzervy, koreni, musli, susenky, detske jidlo pro maleho apod. To je zaklad, ke kteremu samozrejme pridame cerstve potraviny, ktere zrovna potrebujeme - tvarohy, jogurty, ovoce, zeleninu, uzeniny, pecivo, syry atd. Je skvele, ze lze objednavat i mrazene veci, v lete jsme si tak objdnavali nanuky a byly v daleko lepsim stavu, nez kdyz jsme je do zasoby kupovali primo v obchode 🙂.

misel2410
15. zář 2015

Nakupuji na iTesco asi vše 🙂 mám malého syna a nemám auto, takže jsem moc ráda za Vaši službu.Zvláště větší věci jako jsou pleny,kojenecké vody, mléko si nechávám vozit. Za službu jsem byla štastná taky po příchodu z porodnice, kdy jsem byla ráda, že se stihnu aspon chvili vyspat a odpočnout si

helcaslama
15. zář 2015

Jsem vyslovený online nákupčí. "Procházka" v nákupním centru je pro mě za trest. Navíc nejbližší solidní obchod máme od domova 30 km, takže projetého benzínu nepočítaje. Rozšířením iTesca do Plzně jste mi udělali nevýslovnou radost, ale jaké bylo zklamání, když jsem zjistila, že rozvozová trasa končí 9 km od mého domu. Naštěstí jsme to vyřešili kulantně a objednávky řidič vozí partnerovi do práce a ten pak pohodlně domů. Ušetřili jste naší rodině spousty cenného času, nervů a rozhodně i peněz. Jste jeden z mála obchodů, kteří nabízejí pro své zákazníky slevové kupony a za to si vás moc cením.

pafca4
15. zář 2015

Na internetu nakupuji ráda. Zboží mi přivezou až domů a hlavně je tam větší výběr. Co se týče konkrétně nákupu na itescu, tuhle službu jsem objevila po porodu malého, kdy mi chytaly deprese,že si s takhle malým miminkem ani nemůžu sjet nakoupit a manžel mi vždy nakoupil napůl nebo něco jiného,než jsem chtěla. Na itescu si sama vyberu,co potřebuju, vidím,kolik je aktuální cena. Nakupuji jak potraviny, tak plenky, příkrmy pro malého. Občas objednám i drobnost jako jsou zápalky. Klidně bych uvítala rozšířit itesco i o další nepotravinový sortiment.

panihk
15. zář 2015

On-line nenakupuji často, ale občas ano. Nejvíc jsem službu ocenila před Vánocemi a Velikonocemi, protože jsem se vyhla davům, a naposledy když byly velké slevy na čisticí a prací věci, tak jsem manžela zachránila před tím, aby to domů všechno táhnul sám, a nechali jsme to na panu řidiči...

bara_itesco
autor
15. zář 2015

@tria002 Jsme opravdu moc rádi, že vám služba Tesco Potraviny on-line pomáhá a že vám usnadnila i nákupy v těhotenství. Naši řidiči jsou na velké rodinné nákupy zvyklí, ale letošní léto i pro ně bylo skutečně hodně náročné. Za nehodu s jogurtem se moc omlouváme, ale jsme rádi, že nepřišel nazmar 🙂

bara_itesco
autor
15. zář 2015

@hojda Souhlasím, že s botami je to on-line opravdu těžké, a to u dětí i u dospělých… Těší nás, že jste spokojená s naším sortimentem v oblasti zdravé výživy. Nabídku produktů speciální výživy obecně neustále rozšiřujeme, takže se určitě brzy dočkáte zas nějakých novinek 🙂 Jak jistě víte, trvanlivé produkty máme na webu uvedené ve speciální kategorii: http://nakup.itesco.cz/cs-CZ/Product/BrowseProd...

ilonne
15. zář 2015

@bara_itesco Ja bych třeba nákupy on-line v Tescu opravdu ráda využívala, ale už vcelku dlouho marně čekám, kdy se tato služba rozšíří i na Dobříš ☹

pernicek1
15. zář 2015

Ja zas vcelku marne cekam uz od dubna na ro az technicke oddeleni vyresi to ze se do aplikace nemuzu prihlasit...

bara_itesco
autor
15. zář 2015

@pernicek1 Moc se omlouvám za technické problémy s aplikací a komplikace s využíváním naší služby. Mohla byste mi prosím do soukromé zprávy zaslat trochu více informací a e-mailovou adresu, kterou máte u nás zaregistrovanou? Ověřím to u kolegů. Děkuji!

bara_itesco
autor
15. zář 2015

@ilonne Na rozšiřování služby do dalších oblastí intenzivně pracujeme a postupně pokrýváme další města a vesnice. Na jaře jsme začali dovážet do Benešova, což od vás není tak daleko, tak pevně věřím, že brzy již zavítáme i k vám. Můžete se zatím předregistrovat na našich webových stránkách, a jakmile k vám začneme jezdit, budeme vás informovat: http://www2.itesco.cz/potraviny-on-line-predreg...

mahy
15. zář 2015

Dobrý den,velice oceňuji služby iTesco,nakupovat osobně byl pro mne horor a vysloveně ztráta času.A jak dcerka roste,je čím dál těžší ji v obchodě vysvětlit,že opravdu nepotřebuje tisícáté auto,panenku nebo jinou hračku.Tento problém při nakupování on-line odpadá,takže si v klidu nakoupím vše do domácnosti od potravin všeho druhu,přes drogerii,kosmetiku a kuchyňské potřeby až k občasnému nákupu nějaké hračky pro dceru 😀

bara_itesco
autor
15. zář 2015

Děkuji všem, které jste se zapojily do dnešní diskuse! Dnes se s vámi loučím a zítra se na vás budu opět těšit s dalším diskusním tématem i další soutěží. Užijte si krásný večer s rodinou!

germaine
15. zář 2015

Na itesco nakupuji celkem často a ráda...a co je velká výhoda? Nákupy nejen pro mou rodinu, ale i mou starší maminku, která sice nebydlí v rozvozové části, ale stačí, aby mi sepsala seznam věcí, co potřebuje, já naklikám, objednám...a jí pak už jen dovezu pár kilometrů...ušetří mi to spoustu času 🙂

PS: A ještě jedna super věc...pokaždé když objednávám pleny, tak najdu slevový kupon při větší částce a mám plenky ještě levnější...to by se mi, nakupovat v prodejně nestalo 😉

monunkaaa
15. zář 2015

Dobry vecer,potraviny jsem on-line jeste nenakupovala,ale urcite rada vyzkousim 🙂
Obcas riskuji jako Treba minuly tyden,zamilovala jsem se do postele,manzelovi se taky moc libila,tak ki rekl,at ji objednam.. zkusili jsme to a jsme zvedavi na vysledek 🙂
Jinak zkusenosti mame s mobilnimi telefony,flashky,obcas nejake oblecebi,kosmetiku,plinky...

verkaunka
15. zář 2015

Zdravíme, máme za sebou zhruba před dvěma měsíci první on-line nákup Tesco a na vyzkoušení jsme kupovala tak, aby jsme byli všichni spokojení - tatínek - pivečko a něco k snědku k telce, maminka - čajíček a něco do kuchyně a pro děťátko mlíčko a vlhčené ubrousky, sice menší nákup, ale veliká spokojenost....jinak hodně nakupuji oblečení pro sebe a děťátko, plínky, vlhčené ubrousky...nakupování on-line zabere minimum času, nebo naopak hooodně času, protože potřebuji ještě to a tohle, a tááámhleto, a,,košík" mám pak plný, ale hlavní je, že jsme v teple domova a máme na sebe jako rodinka více času 🙂

zimkova
15. zář 2015

Dobrý den, jak čtu ty parádní recenze, tak mě i mrzí, že jsem nákup doposud nevyzkoušela. Určitě jak se znám, by mi nestačil jeden vozík zboží.🙂 Slevový kupón by se samozřejmě hodil. Koupila bych pro syna plenky, něco do domácnosti a něco na zub. Přeji všem hezké dny 🙂

amj
15. zář 2015

Naposledy jsem objednavala učebnice. Jinak na internetu nakupuji vse - od potravin, kosmetiku, vse pro zvěř, a vyzkoušela jsem i hotové jidlo domu. Příjemné překvapeni ze i na malém městě se da koupit pizza online ;)

smallinka
16. zář 2015

Nakupuji protože jsem z vesnice a v místních obchůdcích se nevyplatí kupovat větší zásoby. Na mateřské se nikam nedostanu, manžel sice pracuje v Brně ale víte jak to mají chlapy s nakupování 😀 takže dovoz domů je pro mě ideální volba. Nakupuji hlavně plenky pro děti zn. tesco, máme láhve na mlíčko canpol baby, zeleninové příkrmy, dětskou kosmetiku. Dále kupuji hlavně prací prostředky do myčky a pračky, šampony, sprchové gely, zubní pasty, vlhčené ubrousky, obyčejné ubrousky, toaletní papír..... Z potraviny hlavně trvanlivé: mléko, káva, čaj, těstoviny, rýže, máslo, vždy nechybí něco sladkého 😉 také nějaké pečivo atd atd to co zrovna doma dochází.... když člověk vychytá akce, tak se ten celý nákup vyplatí i s tím co se platí za dovoz.

janovkov
16. zář 2015

On-line nakupuji téměř vše, od oblečení, drogerii, léky a od nedávna tady potraviny. Přesněji od minulých Vánoc, kdy jsme se s manželem domluvili, že tento rok nepojedeme osobně do hypermarketu na velký předvánoční nákup, ale vše vyberu on-line doma a necháme si to dovézt. Ušetřili jsme jak čas (de facto jedno celé dopoledne), tak nervy, pobíhání a ani tahat do bytu jsme všechno nemuseli. Jen asi 2 položky z toho obrovského seznamu zrovna nebyly, ale byly nahrazeny jinými v podobné ceně, takže spokojenost. Od té doby nakupuju on-line cca jednou měsíčně hlavně větší věci, které mi pak přijdou až ke mně domů bez námahy.

baraz
16. zář 2015

nakupujeme 1-2x mesicne a to prakticky vse co mate v nabidce 🙂 nemusim se nikam tahat se 2 detmi a nakoupim si v klidu.rozvazeci trasa konci 6km od nas, tak jsme nechali auto jezdit ke tchanum
Kam jsme si vzdy dojeli. Pak nam bylo
receno,at uvedeme do poznamky presnou nasi adresu a HURA!!!! vozite primo k nam 😉

prumyslovacka
16. zář 2015

iTesco využívám takřka každý týden, neznám lepší službu! Nejprve si napíšu seznam, co se bude vařit, podle toho suroviny, plus další věci, co doma došly, pečivo, drogerii, nějaké to mlsání a během 15i minut mám nakoupeno. Nemusím dceru táhnout do auta, zajet ke konkurenci, strávit tam dvě hodiny, než vše najdu, vykládat na pás, z pásu, z koše do auta, z auta to vše zase dovléct domů s nerudným dítkem, které prostě nákupy nebaví, ve finále pak ani mě 🙂
Manžel je taktéž nadšený, že ho nemusím "obtěžovat", aby mi jel pomoct, nemusíme nic tahat, prostě nejlepší služba, co může být 🙂
Z nabídky využíváme víceméně vše, hodně preferuji Tesco značku, již jsem vyzkoušela spoustu výrobků.

jeen
16. zář 2015

Přes iTesco nakupuji skoro každý týden. Službu jsem objevila v těhotenství, kdy mi odpadlo tahání těžkých tašek. Po porodu jsem zase byla ráda, že se nemusím s miminkem nikde trmácet a postupně se z toho stal pravidelný nákup. Stejně jako @prumyslovacka objednávám podle jídelníčku a přidám to, co se zrovna hodí, případně je v akci. Kamarádky se také často podělí o slevový kupon, takže nejen že ušetřím za benzín, ale nákup je levnější než v obchodě. Sice je mi občas líto těch pánů, že musí tahat do druhého patra balíky s mlíkem nebo vodou, ale ti se na mě přesto vždy usmívají. Takže dělám iTescu reklamu kudy chodím. 🙂

bara_itesco
autor
16. zář 2015

@verkaunka Jsem moc ráda, že jste byla s prvním nákupem spokojená vy, tatínek a snad i vaše malé 🙂 Košík se rychle plní on-line i off-line, ale on-line se z něj také snáze věci vyndávají, pokud už je třeba útrata moc vysoká, nebo pokud si jen rozmyslíte, že budete vařit něco jiného 🙂 Tak snad si u nás zas brzy něco vyberete!

ewelinkaaa
16. zář 2015

My začali využívat služby nákupu online po tom, co jsem dostala asi na Heurece slevu na nákup. Zkusili jsme to a od té doby nakupujeme pravidelně velké nákupy. Většinou jsou to trvanlivé potraviny, džusy, piva, mléko, kočičí konzervy a granule, mléčné výrobky atd., ale kupujeme občas i maso, pečivo, ovoce a zeleninu (teď jsme měli spíš ze zahrádky), mražené výrobky. Je to různé. Včera jsem brala poprvé i drogerii.
Nejvíce tato služba vyhovuje manželovi, že ho nevodím do obchodu, kde pak tímto nákupem trávíme mnohdy i dvě hodiny a také skládání do košíku, z košíku do auta, nošení do schodů. Ušetří nám to spoustu času!
A hlavně výhody nákupu i podrobný popis, jak se nakupuje, od nás slyšeli snad všichni známí... 🙂