Vyhrajte 400 Kč – Jaké máte plány na víkend?

bara_itesco
18. zář 2015

Co budete s rodinou dělat tento víkend? Chystáte se na zajímavý výlet? Navštívíte prarodiče? Máte plány s přáteli a jejich dětmi? Napište nám, na co se tento víkend těšíte a jaký program jste si naplánovali. Na vaše inspirativní příspěvky se těšíme do neděle 20. 9. do 9:00 a jednu z vás následně odměníme slevovým e-kupónem na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line v hodnotě 400 Kč.

A pokud vám vaše víkendové plány nedovolí vypravit se na nákup, objednejte si ho přes Tesco Potraviny on-line a my vám vše doručíme až k vašim dveřím, jakýkoli den mezi 8. a 22. hodinou. Navíc díky našim speciálním autům vám i chlazené a mražené výrobky dovezeme v těch správných teplotách. Navštivte http://jaknakupovat.itesco.cz a hned si nakupte na víkend!

ellektron
19. zář 2015

Tento víkend je ve znamení vzdělávání... já jsem na veterinárním semináři a manžel s dcerkou na doprovodném programu pro děti a rodinné příslušníky 🙂 A teď večer si zajdeme na nějakou dobrou večeři 😉

mississka11
19. zář 2015

My jeli na celý víkend k mé mamce a babičce s dědou. A zítra hurá zpátky domů 🙂

lusyy
19. zář 2015

Tak my cely vikend budeme delat zakladovou desku pod domecek. Takze budu mit na stavbe 10 chlapu a ja s dcerkou a babickou budem pro ne varit.

manma
19. zář 2015

V neděli budeme slavit dědečkovy narozeniny, bude oběd v restauraci, bowling a minigolf.

tajemna30
19. zář 2015

U nás je víkend ve znamení sportu, zábavy, ale i práce. Dnes jsme pracovali hlavně na zahradě, zároven jsme stihli malý výlet do přírody s dětmi. No a zítra je den výjimečně podřízen mně - ráno rychle uvařit ptáčky s rýží, potom mám generálku na cvičení, šup domů všichni se naobědváme, potom na nehty, vystoupení, a večer budu asi "křísit" manžela jestli to bude s našimi aktivními čertíky zvládat.

svetlus_pepca
19. zář 2015

My měli tatínka dnes v práci, ale společnost přijela dělat Maxíkova teta. Pro mě pomocná ruka a někdo na rozptýlení od těch mých dvou chlapů, pro Maxíka teta na blbosti 🙂 Zítra už je tatínek doma, takže neděle bude čistě rodinná a plány se budou odvíjet od počasí.

pavlinpaj
19. zář 2015

Z pátka na sobotu byla dcerka u mých rodíčů a my s manželem oslavovaly výročí svatby. Kino, večeře atd. Soboru odpoledne jsme strávily u rodičů a zítra nás čeká úklid a nějaká procházka. Přemýšlíme i nad bazénem. Prosti si ji užijeme ve třech. Tak nám je nejlíp 🙂

bara_itesco
autor
20. zář 2015

Zdá se, že jste všechny měly hodně nabitý víkend. A to já vlastně také 🙂 Jsem ráda, že jste si víkend užily naplno s rodinou a že i počasí plánům přálo. Někdo pracoval, hodně z vás výletovalo a mnohé slavily. Všem oslavencům tedy přejeme vše nejlepší a pro @pavlinpaj připojujeme přání hodně štěstí do dalších let manželství!

Slevový e-kupón na 400 Kč od nás získává @audi1986 . Milá výherkyně, napište nám prosím do soukromé zprávy svou e-mailovou adresu.

A jelikož jste určitě o víkendu nestihly nakoupit, možná právě teď přijde vhod nakupování s Tesco Potraviny on-line. Pokud to pro vás bude premiéra, můžete využít náš speciální slevový e-kupón na první nákup. Přeji krásný nedělní večer a pěkný začátek nového týdne!

pavlinpaj
20. zář 2015

@bara_itesco děkujeme 🙂

pernicek1
20. zář 2015

Abychom se mohli celý víkend věnovat babičkám a dědečkovi, tak jsme si už v pátek naklikali nákup na neděli večer 🙂

audi1986
20. zář 2015

@bara_itesco mockrát dekuju - ještě nikdy jsem nic nevyhrála moc moc děkuji

markysek2
25. zář 2015

plán je jasný minulůý týden jsme měli tátu v práci , i když na návštěvu přijela babička s dědou a příští týden půjde zase do práce ..takže plán zní užít si ho co nejvíc 😀 😀 😀 😀 ...i když je v plánu nějaká práce okolo domečku tak snad výjde trochu časuna vycházku do lesa jestli rostou 😀 😀 😀

kutr26
25. zář 2015

My máme v plánu jed k babičce na kafíčko měla svátek 🙂 Malá už se moc těší 🙂

sanchezova
25. zář 2015

My budeme o vikendu vsichni bohuzel v posteli u tv. Jsme nemocni i s tatinkem 😉

betty2
25. zář 2015

Starší syn má v sobotu turnaj ve fotbale tak pojedeme všichni fandit 😀 a v neděli zajdeme k babičce a dědovi 😉

bonnie_parker
25. zář 2015

Jedeme na Vysočinu na jablka a budeme zavařovat přesnídávky. A v sobotu večer vyrazíme k bratranci a zahrajeme si nějaké deskové hry 🙂