Vyhrajte 400 Kč – Jaké máte plány na víkend?

bara_itesco
18. zář 2015

Co budete s rodinou dělat tento víkend? Chystáte se na zajímavý výlet? Navštívíte prarodiče? Máte plány s přáteli a jejich dětmi? Napište nám, na co se tento víkend těšíte a jaký program jste si naplánovali. Na vaše inspirativní příspěvky se těšíme do neděle 20. 9. do 9:00 a jednu z vás následně odměníme slevovým e-kupónem na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line v hodnotě 400 Kč.

A pokud vám vaše víkendové plány nedovolí vypravit se na nákup, objednejte si ho přes Tesco Potraviny on-line a my vám vše doručíme až k vašim dveřím, jakýkoli den mezi 8. a 22. hodinou. Navíc díky našim speciálním autům vám i chlazené a mražené výrobky dovezeme v těch správných teplotách. Navštivte http://jaknakupovat.itesco.cz a hned si nakupte na víkend!

monunkaaa
18. zář 2015

Dobry vecer,nase víkendové plány jsou teď jasné. Dokud je jeste hezky,tak prace na baracku. V sobotu bude makat tatka s manželem a maminka mi chvili pohlida princeznu,abych jim mohla pomoci. A v nedeli přijede pomoc kolega z bývalé prace. Takze tentokrát zadny vylet. Ale zase budeme mit radost,že mame o kousek více dodelano.
Přejeme pekny vecer 🙂

petra_pf
18. zář 2015

Víkendový plán? Vyvenčit děti,nejlépe někde v přírodě a na hřišti 🙂

tria002
18. zář 2015

Pritel ma muzskou smrtelnou nemoc. Dostal rymicku, takze ho budu obskakovat, varit caj a podavat kapesniky.
Ale,kdyz se mi povede zmizet. A to se mi to teda povede. Vezmu prcka k dedovi, kde se bude od rana udit v nasi domaci udirne.
Cekaji me kureci stehna, burty a rybka.. Mnaaaam..

marketa11112
18. zář 2015

u nas je to jasne... manzel v praci, ja budu behat kolem 9. měsíčního synka, 4 stenat a dalších 6 psu, musim uklidit - v nedeli vecer cekame navstevu... bratrance jsem nevicela 16 let.... pak budu varit kecup, vecer v sobotu strihat psi a koupat, uvarim veceri, upeču kolac a susenky na stul, zaleju zahradku. nakonec v trosicce casu zasednu k sicimu stroji... doufam 🙂).... no proste bezny vikend 🙂))

audi1986
18. zář 2015

Posledních několik víkendů jsme trávili na chalupě, kde probíhá rozsáhlá rekonstrukce, takže já hlavně v kuchyni při vaření pro pracanty, ale tento víkend je u nás ve vsi otvírání Mateřského centra Pidizem, takže bych této velké události se synem také ráda přihlížela a snad si i zasoutěžila. Jinak za takový malý víkend beru i pátek, takže dneska jsme si se synem udělali krásný výšlap na Akátovou rozhlednu na kopci Výhon nad Židlochovicemi, což všem z jižní Moravy vřele doporučuju, krásná procházka vinicemi takhle v září neměla chybu. Zítra nás čeká dětský den u rodičů v Březině tzv. Loučení s prázdninami a nakonec v neděli již zmiňovaná Pidizem, takže po několika víkendech v kuchyni, velmi příjemná změna. Snad vyjde počasí a vše se vydaří, tak jak má.

ladik1
18. zář 2015

Zítra vyrazíme na výlet, cestou odvezeme dnes nasbíraná jablka do moštárny a vyvenčíme děti i psa v lese, kde, jak nás znám, nám to nedá a budeme hledat houby🙂 V neděli jsem celý den v práci a mezi 20-22 čekám Tesco, takže budu žehlit tu strašlivou hromadu prádla a vyhlížet z okna blikající světla 😀

benjik
18. zář 2015

U nás na Mělníku je Vinobraní,takže plán je jasný. Plus ještě pojedeme na chatu sesbírat jablka.A možná do Prahy na historický průvod tramvají.

andrisek123
18. zář 2015

My se v sobotu zajdeme podívat na Medový jarmark a v neděli minigolf a pak šup na velký nákup :D Už nám doma všechno dochází :D

lucianapolis
18. zář 2015

Plán je jasný, zabalit a stěhovat se domů 🙂 skoro tři měsíce jsme byli pryč. Ze zdravotních důvodů jsme museli být u rodičů. V pondělí vyšleme tatínka na zotavení do nemocnice a já s dcerkou se vracíme do našeho malého, ale o to víc milovaného hnízdečka, které zatím pro tatínka zvelebíme 🙂

kacinda
18. zář 2015

U nas jsou od soboty do nedele dny NATO, takze se chystame s manzelem ukazat nasemu dvouletemu synovi letadla. Je ale tak aktivni, ze abychom ten narocny den zvladli, bereme si na jako posilu babicku, dedu a teticku :-P verime ale, ze utahani z toho slapani budeme akorat my a nas Filipek bude vesele zlobit dal i po prichodu domu, zatimco mamka a tatka budou padat unavou 🙂 nedele bude u nas poklidnejsi, to se chystame akorat na obed ke druhe babicce, ktera nam prichysta zelicko, masicko a knedlik. doufejme jen, ze pocasi bude prat a nebude nam prset 🙂

wera8
18. zář 2015

Jelikož má můj 20m synek ošklivou virózu, tak bohužel budem výletovat doma a převlíkat problinkaný povlečení a oblečení ☹ na co jsme se ale těšili, byla výstava tramvají a otevřený den v depu Vozovna Strašnice což máme za rohem a den v metru Depo Hostivař, miluje mašinky a tramvaje, tak když se aspoň trochu zlepší, tak bych ho tam chtěla vzít aspoň na otočku v nosítku.
Jinak nám přijede-měla přijet na návštěvu tchýně a chtěli jsme si udělat výlet do Prokopského údolí 🙂

kutr26
18. zář 2015

Jelikož opravujeme domek tak budeme s malou pomáhat tatínkovi na stavbě 😅

mina_
18. zář 2015

My jedeme k babičce na víkend, do ústi nad labem, 3x jsem jí volala, ať mi nadiktuje vše co potřebuje, aby mi to mohlo tesco zítra ráno zavést, bohužel se tak nestalo a tak nás zítra čeká 4 hodinnová tůra po obchodě ☹

sarriku
18. zář 2015

U nas je plan nasledujici. Zrovna jsme prijeli od rodicu takze celou sobotu budu prubezne vybalovat. Pak je na rade velky uklid do ktereho se zapoji i manzel a odpoledne bychom chteli jit na prochazku do obory podivat se co delaji divoka prasatka😉. V nedeli rano jdeme do kostelicka bude nejaky svatecni obed pak prochazka a ted me napada ze bychom si mohli zahrat nejakou deskovku🙂. A pokud nic z toho nevyjde tak to lenosenicko vzdycky jisti😉

crashboombang
18. zář 2015

Naše sobota bude ve znamení oslavy druhých narozenin bratrance našich dětí a protože auto je v servisu, podnikneme dobrodružnou výpravu autobusem a vlakem, s malou zastávkou ve městě, kde otevřeli novou dětskou herničku a solnou jeskyni v jednom. Myslím, že synovi budou zářit očička celý den 🙂

verkaunka
18. zář 2015

Tak my v sobotu na navstevu a v nedeli manzel pracuje,tak mam s mou beruskou holcici dopoledne,nakoupit nejake obleceni pro malou na podzim, prochazka a pak nejaky dobry obed (pro manzela veceri) a pak poklidit🙂

misel2410
18. zář 2015

v sobotu se chystám upéct dort pro syna což mi zabere nejspíš celý den, jelikož plánuji mistrovské dílo 😀 No a v neděli jsem pozvala přátele a rodinu s jejich dětmi a na naší zahradě oslavíme 1.narozeniny mého syna 🙂 už se moc těším, jak mu dám dárečky a dort s tou malou ohnostrojovou fontnánkou 🙂 štěstí mého syna je prostě k nezaplacení

adji
19. zář 2015

V sobotu nás čeká oslava narozenin tchýninýho přítele, a protože se v noci náš synáček špatně vyspal, je mi jasné, jak moc bude "společenský" 😀 V neděli jdeme nakoupit obklady (čeká nás rekonstrukce koupelny) Odpoledne půjdeme s mrňouskem do parku a vyzkoušíme nový sporťák, tak jsme zvědavý, jak se mu v něm bude líbit 🙂

ninusch
19. zář 2015

Většinou sobot až do listopadu máme u nás jasných, takže i tuto strávíme s manželem jako rozhodčí na hasičské soutěži, vyvenčíme tak krásně i děti, večer si nejspíš opečeme buřtíky na ohni, abychom ještě využili krásné počasí. V neděli nás čeká asi spousta práce na zahrádce, abychom ji zase začali připravovat na zimu.

kh
19. zář 2015

My se mozna potkáme s @ninusch 😀 V manzelove rodisti se kona hasicsky den, takze tam nemůže syn chybet - hasi vsim, co mu prijde do ruky - tyckou od balonku, bryndakem (nekdy slouží i jako vysavac), brckem.

jitamala
19. zář 2015

Včera jabkobraní 🙂, dnes starší syn na florbalovém turnaji s otcem a mimčo s maminkou doma vaří, po obědě společný výlet do Bílovic a v neděli zvířátkiáda 🙂, super víkend

bara_itesco
autor
19. zář 2015

@monunkaaa Přeji, ať vám jde práce dobře od ruky! Snad budete pracovat i trochu venku, když je tak krásně. Tak sice máte náročný víkend, ale zas alespoň budete celá rodina pohromadě a dáte si spolu třeba nějaký dobrý rodinný oběd 😉

bara_itesco
autor
19. zář 2015

@tria002 Hmmmmm… Tak snad to bez vás přítel alespoň na chvíli zvládne. Ať chutná! A možná až přítel ucítí čerstvě uzené dobroty, rýmička ho přejde 😉

bara_itesco
autor
19. zář 2015

@audi1986 Tak to máte krásně nabitý prodloužený víkend! Dnes vám počasí opravdu vyšlo, tak snad to zítra nebude jiné. Užijte si zaslouženého odpočinku s rodinou!

bara_itesco
autor
19. zář 2015

@lucianapolis Přeji šťastný návrat a hlavně vašemu tatínkovi, ať je brzy zdravý a může se vám brzy vrátit domů!

cernalu
19. zář 2015

My za chvíli vyrážíme na Mělník na vinobraní, jedinou chybičkou je, že jsem za řidiče 😉 😀

bara_itesco
autor
19. zář 2015

@wera8 Přeji, ať je synkovi brzy opět dobře! Snad stihnete alespoň něco z vašich pěkných víkendových plánů.

bara_itesco
autor
19. zář 2015

@misel2410 Ať se mistrovské dílo vydaří a vašemu synkovi přeji všechno nejlepší k narozeninám!!! Užijte si s rodinou zahradní oslavu a snad vám ji sluníčko zpříjemní!

uzjetotak
19. zář 2015

Vzhledem k tomu, že se nám v zimě narodí první prcek, který navíc nebyl absolutně vůbec plánovaný, byli jsme donuceni v rekordním čase vybrat a koupit větší byt (v původním stavu), jelikož do naší pronajaté garsonky se už nevleze ani jeden kufr navíc, natož mimčo 😀
Víkend tedy padne na plánování, zařizování a propočítávání rekonstrukce. Sedíme nad nákresy, hledáme inspirace, měříme každý centimetr a já hlavně domlouvám princezně v bříšku, ať tam radši co nejdýl zůstane, aby měla po porodu vůbec kde bydlet 😀

bara_itesco
autor
19. zář 2015

Máte krásné plány! Tak ať se vám vydaří, užijte si příjemný sobotní večer s rodinou a pokud se zítra i přes nabitý program dostanete na chvíli sem, budu se na vás opět těšit!

A jestli jste nestihly nakoupit a chtěly byste si vyzkoušet nakupování s Tesco Potraviny on-line, pak pro vás mám náš speciální slevový e-kupón na první nákup. Hezký večer!