Nakupujete potraviny přes internet? Znáte službu Potraviny on-line?

tesco_xenie
20. říj 2014

Nakupujete potraviny přes internet? Slyšeli jste o službě Potraviny on-line, díky které si můžete svůj rodinný nákup vyřídit přes internet? Vyzkoušeli jste již tuto službu? Jaká byla vaše zkušenost?

milhauz
20. říj 2014

@nellygray možnost doobjednat zboží máte až do 23h před dnem doručení. Takže když objednáte v pondělí, a závoz by byl na čtvrtek, můžete do středy 23h objednávku změnit, případně zrušit 😉

lidasedlakova
20. říj 2014

tato služba by se mi náramně hodila jelikož mám rizikové těhotenství a přítele přes týden pryč na služebních cestách,ale bohužel v našem kraji tahle služba zatím není..☹

pisisvori
20. říj 2014

Znam, vyzkousela jsem. super hlavne ve chvili, kdy jsem byla doma s nemocnou dcerou sama o vikendu a manzesi odjel"pracovat" na chatu a ani v tom fofru☹ 😉co chudak mel nenakoupil

lexton
20. říj 2014

Už zkusila 🙂 super, můžu zatím jen pochválit 🙂

syvunka
20. říj 2014

ano tuto službu využívám už hodně dlouho a jsem MAXIMÁLNĚ spokojená!!!! 🙂

angggel1
20. říj 2014

Kdyby se to vozilo i na vesnice, kde nemají maminky atd. možnost nakoupit bylo by to úžasné... snad se jednou dočkáme... možná až v duchodu, ale i to se hodí 🙂

ladik1
20. říj 2014

Já mám jedno motto: do obchodu už mě nikdo nedostane 😀 už rok nakupuju výhradně na itesco a maximální spokojenost. Pánové víc než ochotní vše vytahají až ke dveřím za mě, všechno napytlíkované akorát podle toho, jak si to dávám do polic, takže ani přemýšlet nemusím 😉 a navíc ušetřím - nekupuju nic zbytečně a předem vidím, za kolik to bude, tak to můžu připadně v košíku "probrat" na potřebnou sumu 😉

santron
20. říj 2014

Dobrý den,já bych nakupovala moc ráda,ale kdy plánujete rozšíření služeb do Zlína. Tesco je tu dost velké,tak nevidím důvod, proč ne.

janinek
20. říj 2014

V CR se za nahradni potraviny plati vic? To je for?

marukm
20. říj 2014

Zkusili jsme cca před měsícem a už jinak nenakupujeme (jen pár levnějších věcí kupujeme jinde).🙂

berenika39
20. říj 2014

@janinek ne, platí se za ně tolik, kolik stojí🙂

janinek
20. říj 2014

@berenika39 No nekdo psal, ze jim davaji jako nahradu podobne drahou variantu, tak jsem z toho pochopila, ze kdyz je to drazsi, plati teda drazsi cenu, coz mi prijde uhozene.

ladie
20. říj 2014

@janinek no jasně. Pokud si objednáš třeba džus od firmy A za 35,- a on nebude, přivezou ti jako náhradu třeba džus od firmy B za 40,- nebo džus od firmy C za 30,- Podle toho, co mají skladem.
A je jen na tobě, jestli si náhradu vezmeš a zaplatíš její cenu nebo ne a prostě budeš bez džusu. Logické.

Mě jen u těch on-line nákupů štve, že 90% věcí v akci, co si objednám (prací prášek, toaletní papír, drahá whisky nebo třeba kuřecí maso... Prostě cokoli, co je ve fakt pěkné akci) nepřivezou.
Máte taky takovou blbou zkušenost nebo mám prostě smůlu?

lucylama
20. říj 2014

Já bych ráda tuto službu využila,ale na Vysočině bohužel není.Hodláte brzy rozšířit lokality po kterých budete jezdit?Mnoho lidí by to podle mě velmi ocenilo. 🙂

janinek
20. říj 2014

@ladie Aha, tak u nas proste platis nizsi cenu. Takze treba objednam obyc rajcata, nejsou, daji mi bio, platim ale za obyc/ Nebo objednam treba orechy 400g, ale maji jen 200g, tak mi daji dvoje, ale platim tu nizsi cenu jako za vetsi baleni. Nebo zase jsem mela nejake koreni a meli jen velke sklenicky, tak mi dali tu velkou, ale za cenu male.

Veci z akci vetsinou mivam, jedine, co je problematicke je maso, protoze za to nedavaji nahrady zadne. leda bych si napsala do poznamky, co misto toho. Ale to teda zatim jsme mela jen problem, z eproste nidky nemaji teleci, ktere zkousim objednavat snad pul roku uz obcas 🙂

A jinak si muzu navolit, u ceho nahradu chci a u ceho ne, takze u spousty veci mam, ze nahradu nechci.

cacenka_d
20. říj 2014

Za nas je itesco bomba, bydlime na vsi dal od mesta a uz si neumim predstavit tahat s 2 detma veliky nakupy, muz jezdi pozde domu. Ale za posledni dobu se malinko zhorsili vymeny a kvalita ovoce a zeleniny uz neni to co drive.

berenika39
20. říj 2014

@janinek no nemusíš to převzít, oni taky nejsou čarodějové, když nemají džus A, najdou džus B, ale ten může stát o korunu víc, tak ho vezmou, ale ty nemusíš koupit. jen nabídka...to se stane i normálěn když jdeš nakoupit, že mají jiné máslo, než jsi chtěla, a bud si vezmeš to dražší, nebo ne. že by ti v normálním obchodě dali dražší věc za cenu levnější věci jenom proto, že ji nemají, no nevím 😎 😎 . ale já to chápu, že by jako omluvu mohli dát to dražší za stejnou cenu 😎 😎

janinek
20. říj 2014

@berenika39 No mne to prave prijde takove vstricne vuci zakaznikovi. Jim to nic neudela, ty cenove rozdily jsou minimalni. Ja objednavam skoro kazdy tyden a 'vydelam' na tom tak plus minus libru.

nynus
20. říj 2014

vyzkousela ale ne v cr a super zkusenost doporucuju vetsinou to privezou ten den a nebo druhy 🙂 🙂

hance09
20. říj 2014

Vyzkoušela bych,ale u nás tahle služba není

tria002
20. říj 2014

Luxusní záležitost!!! Objednávám min. 1x za měsíc za cca 2500,- Nákup mi klučina donese až ke dveřím, druhé patro bez výtahu. Ještě se zvládají usmívat a jsou fakt v pohodě. Nákup mi dovezou v týdnu i o víkendu za 49,-. To bych víc projela, kdybych někam jela. Sem tam je adekvátní výměna, pokud něco nemají. A za celou tu dobu, co službu využívám, mi jednou přišel prasklý jogurt. Předposlední nákup byl fakt lahůdka: Deset pol. mouky, pět hrubá, pět hladká a 12 mlík. To jen do začátku.. :D šel na 3x.. S úsměvem a nechtěl ani napít.. :D

agneska7
20. říj 2014

rada bych vyzkousela ale k nam do oder nejezdite bohuzel:( myslim ze by jste to mely rozsirit po cele ČR NEBO ASPON TAM KDE SI O TO MAMINKY ZADAJI

berenika39
20. říj 2014

@agneska7 no ono to nemůže být tam, kde není tesco🙂. ale rozšiřuje se to, pořád, u mamči nebyli a už jsou🙂. tak vydrž.

agneska7
20. říj 2014

@berenika39 tesco je v novem jicine zoz je cca 10km od oder takze si myslim ze to neni takovy problem

berenika39
20. říj 2014

@agneska7 tam jezdíme v létě občas! to je ale tak skoro třicet, nechci tě strašit🙂))). to je jedno, oni to mají asi i podle toho, jak je kolem husto, tak at vám to tam co nejdřív zavedou🙂

agneska7
20. říj 2014

@berenika39 jako 30km? jezdime tam kazdy mesic jen pro plinky a z Oder do NJ je to cca 10km no doufam ze brzo zavedou protoze jeszdit jen pro par baliku plinek je celkem otrava

berenika39
20. říj 2014

@agneska7 tak to by se vám hodilo. ted jsem koukala schválně do mapy a je to 26km🙂)). ale opravdu je to jedno, prostě potřebujete itesco🙂)))))). mě to tedy vyhovuje maximálně.

verueu
20. říj 2014

Naprostá spokojenost, mám malé dítě a nemůžu si itesco vynachválit!

mk310579
20. říj 2014

Když jsme byli bez auta a obchod byl daleko, tak to bylo super řešení. Velká výpomoc do domácnosti se 3mi dětmi .-) Nakoupila jsem asi již 10x a mám jen výborné zkušenosti. Nic prošlého, nic zkaženého. Jednou se stalo, že mi dovezli místo 5 krabic mléka jen 2, zavolala jsem a do hodiny jsem je měla doma. I náhrady byly v pohodě. Ne vždy jsem je vzala, ale opravdu výběr dost podobného zboží. Takže za mně na 1 🙂

agneska7
20. říj 2014

@berenika39 no vzhledem k tomu, ze je to v šenove cast novy jicin tak mapa ukazuje 18km, ale jelikoz bydlime na kraji Oder, tak to mame cca 10km