Nakupujete potraviny přes internet? Znáte službu Potraviny on-line?

tesco_xenie
20. říj 2014

Nakupujete potraviny přes internet? Slyšeli jste o službě Potraviny on-line, díky které si můžete svůj rodinný nákup vyřídit přes internet? Vyzkoušeli jste již tuto službu? Jaká byla vaše zkušenost?

zvirka
20. říj 2014

Moc ráda bych využívala, ale Olomoucko zatím nic 😒 Doufám, že se služba brzo rozšíří o další regiony.

tanak
20. říj 2014

Taky bych ráda službu využívala, ale není u nás dostupná.

tesco_xenie
autor
20. říj 2014

@teeerez Cena se pohybuje mezi 49Kč a 99Kč. Během objednávky si budete moci vybrat libovolné datum a čas z tabulky. Kliknutím na políčko se čas doručení zvýrazní a bude pro Vás rezervován 2 hodiny.

veruska007
20. říj 2014

Zkušenosti jen pozitivní, super je, když jsou k dispozici kódy na dopravu zdarma 😉. Jednou se tedy stalo, že se během přepravy rozbil nápoj a vytekl skoro do všeho, co jsme si objednali... ale to se bohužel může stát, i kdybychom si ho koupili sami. Jinak maximální spokojenost. A v porovnání s jinými doručovatelskými službami - dovozci potravin jsou velmi milí, příjemní, ochotní, nákup dovezou až k domovním dveřím.

duck09
20. říj 2014

Tuto službu využívám a vždy jsem byla spokojena. Zejména opět v zimních měsících budu opět hojně využívat.

nellygray
20. říj 2014

Jsem taky spokojená, zrovna před chvílí jsem vybalila nákup od vás. 🙂 Využívám nepravidelně, ale zatím zkušenosti velmi dobré. Pánové bez výjimky milí a ochotní, namají problém, když třeba něco z náhrad nechci. Zboží kvalitní. Nevím, jestli jsem se špatně nedívala, ale myslím že ne - jediné, co mi chybí, je možnost doobjednat zboží. Například když udělám objednávku v pondělí, mají zavézt ve středu, a v úterý si ještě vzpomenu na další věci, co bych potřebovala. I když teď spíše objednávám ze dne na den, protože termínů je dost, takže tohle odpadá.

tesco_xenie
autor
20. říj 2014

@renca_hanych
Dobrý den, ráda Vám všechno vysvětlím. Nejdřív se podívejte na mapu http://www2.itesco.cz/potraviny-on-line-overeni.... Okamžitě zjistíte, zda je naše donášková služba dostupná ve Vaší lokalitě, či nikoli. Pokud ano, zaregistrujte se na webu a nakupujte z pohodli domova. http://nakup.itesco.cz

Cena za dovážku se liší s ohledem na datum a čas. Pohybuje se mezi 49Kč a 99Kč. Během objednávky si budete moci vybrat libovolné datum a čas z tabulky. Kliknutím na políčko se čas doručení zvýrazní a bude pro Vás rezervován 2 hodiny.

raada
20. říj 2014

Bohužel ve Zlíně tuto službu nemáme, ale kdyby byla, využívala bych jí často.

denyzuza06
20. říj 2014

já bych takovou možnost velice uvítala, nakupování mě příliš nebaví ale přestože mám třicetitisícové okresní město přímo za barákem Tesco v něm není a musím jezdit do malého tesco marketu do třicet kilometrů vzdáleného malého městečka. takže u nás rozhodně sci-fi na ještě hodně dlouho

tesco_xenie
autor
20. říj 2014

@antoinet
neustále na tom pracujeme 🙂

andelka
20. říj 2014

Já bych to využívala, kdyby to bylo možné. Bez auta s dvěma dětma se na velký nákup zrovna snadno nedostanu. Přitom Tesco v blízkosti máme. Jenže velký nákup tahat MHD je za trest. Nechápu proč naše Tesco tuto možnost nemá. Jsme sídliště o velikosti města (67tis. obyvatel).

ludmilad
20. říj 2014

Službu znám, sem tam ji využívám, celkově spokojenost se službou - potraviny dorazily v dobrém stavu i zelenina a maso. Úspora času, objednávku možno změnit ještě den před doručením - lze třeba něco přidat. Nevyužívám pravidelně, protože Tesco sortiment mi ne ve všem vyhovuje.

suzief
20. říj 2014

Znám a co jsem nemocná a manžel taky, využiváme skoro pravidelně, uvítala bych to i u jiných obchodů Lidl, albert apod.

alyssa.anna
20. říj 2014

Pro Prahu parádní služba, super zkušenost. Ale dost mě mrzí, že tuto službu nenabízíte okolo všech Tesco (Tábor, Písek apod). Plánujeme se pŕestěhovat na Písecko a musím říci, že jsem zjišťovala hned na začátku jestli je tato služba dostupná i tam (jako zrakově postižená jsem zcela odkázaná na pomoc ostatních co se týče jak odvozu na nákup tak čtení cen etiket apod) a byla jsem velmi zklamaná, že tam tato možnost není a tudíž zase nebudu moci nakupovat úplně sama přes internet. Stálo by za to, rozšíIrit tuto službu na další města a jejich okolí. Vím že to asi nic nezmění, ale moc bych se za to přimlouvala a určitě nejen já

ladie
20. říj 2014

Nakupuji on-line pravidelně a je to prostě super!! Věci čerstvé, dlouhá doba trvanlivosti, donáška až do bytu. Občas zajdu nakoupit velký nákup normálně a velmi ráda zase zasednu k počítači a objednávám on-line.

wenduliks
20. říj 2014

Nakupuji uz od jejich zacatku. A ted s mimcem,si vubec neumim predstavit, ze bychom to tahali sami! Jaka uspora casu! 🙂

pupickova
20. říj 2014

využívala bych, ale bohužel, u nás je služba nedostupná 😒

elitera
20. říj 2014

Nakupujeme nepravidelně, hlavně když dojdou mouky na chleba. Vadí mi několik drobností:
- miliarda igelitek v každém nákupu. To by mě čert vzal, přitom byly zavedeny poplatky 1 Kč i na kasách obchodů.
- řidič nesmí dovnitř do bytu. Já ale nemíním nákup za víc než 1000 Kč řešit mezi dveřmi na panelákové chodbě.
- poslední dobou nás řidiči pobízejí, že si máme nákup převzít, nekontrolovat, podepsat a oni aby mohli jet. Případné reklamace že vyřídíme zdarma novým závozem (přesně si to nepamatuji). Nevyčítám to jim, je to nepochybně pokyn shora. Ale když už nakoupím, tak s tím nechci mít další problémy typu obvolat callcentrum, zas čekat na termín. Proto chci vyřešit celou objednávku na místě (tj. odškrtat, zda jsou všechny položky z nákupu ve správném počtu). Řidiče to zdrží asi o 2 minuty, mě by celá potenciální anabáze stála minut několik desítek.
- většina eshopů mívá od určité částky dopravu zdarma. Mně by to např. od 1000 vyhovovalo víc, než lovit kódy.

Jinak spokojenost velká!

lucifereeek
20. říj 2014

taky bych vyzkoušela, ale u nás to není

rory_g
20. říj 2014

YES 😉 A už se těším, až budou zase vozit z Letňan, bo ze Skalky nám minule přišlo zkažený maso... Kdyby za to třeba dali slevu na dopravu nebo tak, bylo by to fajn. No ještě jim dáme šanci...

ladie
20. říj 2014

@elitera je fakt, že množství igelitek mě taky překvapuje. V jednom nákupu jsem měla snad 20 tašek (zvlášť jogurty, zvlášť vejce, zvlášť smetana 😕 😕 )!!!
Jinak já mám hned za dveřmi nachystaný prádelní koš, zboží si v klidu přeberu mezi dveřmi a vůbec mi nevadí, že pracovník stojí na chodbě. Ani by mě nenapadlo ho pustit dovnitř 😕

Než zaplatím, tak mám nákup v klidu převzatý 🙂

mirusak1
20. říj 2014

vyuzivala bych, ale bohuzel nase PSC neni v oblasti zavozu...

asus
20. říj 2014

sluzbu znam a vyuzivam jiz dlouho uspora casu s ochota je fajn.nakup donesou az domu.sem spokojena nemusim litat po obchode a travt cas nad nakupem muzu doporucit

tesco_xenie
autor
20. říj 2014

@andelka
@alyssa.anna
@pupickova
@lucifereeek
@rory_g
@mirusak1
Neustále pracujeme na rozšíření sítě. Chcete-li být informováni až budeme dovážet i do Vaší oblasti, předregistrujte se a bude te vše vědět jako první. 🙂
http://www2.itesco.cz/potraviny-on-line-predreg...

mmamina4
20. říj 2014

Objednávala jsem,párkrát,a vím,že ovoce,zeleninu a maso už si nikdy neobjednám,banány a jablka mě přišli pěkně natlučené,brambory byli jak křepelčí vejce a maso?škoda mluvit ,tak hnusný flákoty plný šlach a tučnýho, bych nekoupila ani psovi,jo a na výšku mělo asi 3 cm takže se z toho nedalo ani pořádně nic uvařit,polovinu jsem toho vyhodila,jinak jsem spokojená.

audreyi
20. říj 2014

Nakupuji pravidelně cca jednou za deset dní a spokojenost maximální. S malým dítětem v centru Prahy už si neumím představit nakupování jinak - ... :-/

acnaj
20. říj 2014

Využívala bych, ale Olomouc nerozvážíte:-/ A to vím o dost maminkách co by službu využily... Takže smůla...

andelka
20. říj 2014

@tesco_xenie já už čekám snad dva roky, kdy někdo pochopí že Ostrava by něco takového taky uvítala. Logicky. Má to Praha i Brno, tak proč my ne automaticky taky?

milhauz
20. říj 2014

Nakupuju pravidelně 2x za měsíc a maximální spokojenost. Jen ovoce a zelenina je občas v horší kvalitě ☹

rory_g
20. říj 2014

@tesco_xenie díky, ale jak jsem psala, už objednáváme. Jen jsem psala, že bych uvítala, když už se něco stane (jako u nás zkažené maso) nějakou kompenzaci, třeba ve formě kuponu, nevím. Krom toho, že jsem maso vrátila, se nic neděje a to asi není žádné zkvalitnění služeb...