Celotýždenná súťaž o pobyt podľa vlastného výberu

patricia_trinity
Moderátor
29. led 2018

Zapojte sa do súťaže o zážitkovú dovolenku v hoteloch sieti Trinity Hotels & Resorts podľa štandardov babyfriendly. Doprajte si komfort vybavenia hotelov, kde platí motto „Zábava a zážitky pre deti, oddych a relax pre rodičov“. Spoznajte tri úžasné destinácie na Slovensku a zabávajte sa spolu s nami. U nás si vyberáte hneď dvakrát, lokalitu a termín dovolenky podľa témy, pretože v Trinity zažijete každý týždeň zábavný program pre deti v inej téme počas celého leta.

Svoju výhru môžete využiť v Hoteli Senec na brehu Slnečných jazier, Hoteli Sitno v srdci Štiavnických vrchov alebo Atrium hoteli vo Vysokých Tatrách.

AKO SÚŤAŽIŤ ?
Stačí poslať vaše tipy a názory k tematickým týždňom v hoteloch siete Trinity Hotels & Resorts – pozrite si letný katalóg Trinity Hotels & Resorts a napíšte nám, ktorý hotel a tému by ste si vybrali Vy.

Letný katalóg pobytov nájdete na: http://www.trinityhotels.sk/pobytovy-balik-letn...

alebo si pozrite stránky našich hotelov: www.hotelsenec.sk / www.hotelsitno.sk / www.atriumhotel.sk

Do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 04.02.2018 do 24:00. Meno výhercu uverejníme v pondelok 05.02.2018 a bude kontaktovaný internou poštou.

O ČO HRÁME?
3-dňový Trinity pobyt s polpenziou pre 2 osoby v ktoromkoľvek z Trinity Hotels & Resorts podľa vlastného výberu v hodnote 345,- Eur

Pobyt zahŕňa:
- ubytovanie v komfortnej izbe
- raňajky formou bohatých bufetových stolov
- večere formou lahodných švédskych stolov alebo lahodného 3-chodového menu
- masáž chrbta pre dve osoby,
- fľaša kvalitného vína na izbe,
- bezplatný vstup do hotelových bazénov a wellnes,
- bezplatný vstup do MiniMe detskej herne

Pozn.: platnosť výherného poukazu je až 1 rok od jeho vystavenia!

sweet81
29. led 2018

Líbí se mi všechny tři😄 no je to těžký, ale asi bych vybrala pro rodinu hotel Sitno. Máme syna 5 let a myslím, že by si to tam perfektně užil. Manžel a syn jsou sportovci, tak by s nadšením uvítali minigolf😄

alkuska
29. led 2018

Úžasná soutěž, děkuju 🙂 První co mě napadlo byl Senec (dcera je malý vodník), ale pak jsem si prohlédla videa a vybrala bych Sitno. Krásný hotel, nádherné prostředí, které mi momentálně sedí víc než vysoké hory, přitom koupání pro tu naši cácorku. Já bych si konečně poprvé v životě vyzkoušela minigolf a manžel? Myslím že by plánoval výlety od rána do večera. A tematický týden? To je jasná volba - kamarádi přezdívají dceři "tanečnice z Lúčnice" - tančí a poskakuje pořád, i když třeba v blízkém kostele zvoní zvony 🙂 takže Spievankovo, u nás doma se totiž zpívá pořád 🙂

kat295
29. led 2018

My bysme jeli asi k brehu Slnecnych jazier. Pritel se potaci a na Senec jezdi pravidelne cela 🙂 jeste jsem tam nebyla tak bych se taky chtela podivat..

popelucha
29. led 2018

Zde těžko soudit, každý z hotelů se mi líbí, na Senci jsem byla, ale je to na mne jako horala moc rovná krajina :D takže Sitno nebo Tatry? Obojí má velmi něco do sebe, ale ráda bych se s manželem a naším skvrnětem podívala opět do Tater. Jsme horalé bydlíme v Krkonoších a do hor nás to prostě táhne. V Tatrách jsem byla jednou - v roce 2004 ještě před ničivou vichřicí a byla to nádhera. Možnost vyšplhat se na Rysy byla fantastická a teď by třeba mohl padnout Lomničák nebo Gerlach ;) letošní dovolená by tedy byla jasná. Manžel by si konečně zasloužil odpočinek - staví nám dům, má náročné povolání, tak by to bylo super překvapení.

bubla25
29. led 2018

Mě nejvíce oslovil hotel Senec Lake Resort a Slunečná jezera. Voda, sluníčko, pláž, sportovní aktivity, 4 elements days spa, relax a odpočinek s manželem a dcerkou...to by byla krása ❤ A z nabízených témat je mému srdci nejbližší Slunce, seno, Senec 🙂

irisv
29. led 2018

Dobrý den, je to těžké, je to těžké. Nabízí se odpověď, že bychom rádi jeli kamkoli, protože odpočinek sme dlouho neměli a ještě chvíli mít nebudeme. Ale upřímně....Tatry s manželem milujeme a před narozením dětí sme tam jezdili několikrát ročně. Kdybychom ale vyhráli a měli jet do vašeho krásného hotelu Atrium, určitě bychom chtěli zase někam šplhat, to už nás dobře znám. A s dcerou to jen tak nejde. Takže naše volba nakonec padá na Sitno, kde bychom se mohli krásně procházet po menších kopcích, krásným lesem....A tématický týden byla pak už jasná volba - Cestovanie časom. S manželem sme ještě zažili dobu bez mobilů a tady všech těch moderních vychytávek, a občas se nám po tom zasteskne, takže by bylo super užít si zase pořádný klid 🙂

septums
29. led 2018

Vaše tematické týdny jsou top 😍 pohádkový týden by se nám určitě všem líbil 🙂 ale co nás zaujalo nejvíce je pobyt v hotelu SITNO se spievankou a zahrajkom které zbožňujeme😄, takže možná vás tento rok i tak navštívime, protože už teď mi dcera nedá pokoj s tím videem co máte na stránkách😀😀

ruzenkas
29. led 2018

S manželem milujeme Vysoké Tatry. Na dovolené jsme tam byli 2 x a příští rok zase plánujeme jet. Nikdy bych neřekla, že já, takový lenoch, budu ráda na túrách. Chtěli bychom tam jet v době "Medvědích týdnů" - nebo jak se to přesně jmenuje, vždy jsme tam byli o týden později. Příští léto bude mít Kristinka téměř dva roky a tak bychom si to užili víc, ale i letos by to bylo fajn. A vybrala bych hotel Atrium, abychom to neměli daleko 💗.

slimacikmia
29. led 2018

@patricia_trinity za mňa určite Tatry, okolo krásna a čistá príroda, kľud... Tatry to pre mňa znamená domov. S manželom mienené turistiku a z veľkej časti sme už Tatry prešli (ešte pred tým, ako sa narodil náš Cvrček, potom sme znížili tempo, ale deti chceme viesť rovnakým smerom). Ale viem si predstaviť, že syn by si vybral Senec... mega detský kútik s mega trampolínou a skákacím hradom, senecký vláčik a aquapark... To by ho určite dostalo ;)

janina1990
29. led 2018

Nádhera,hned bych jela. Nejraději asi do Tater do Atrium hotelu nebo do Sitna. Tou dobou už budeme 4, z toho 2 raubíři takže animační programy bych využila a taky si užila nějakou tu chvíli s manželem 🙂 Velice se mi líbí ten pohádkový program 🙂

luca16
29. led 2018

Atrium, bezkonkurečně a to týden na farmě - milujeme přírody, zvířátka a turistiku...ale všechny hotely jsou skvělé a každý má rozhodně co nabídnout!

dvorkada
29. led 2018

Bezva soutěž..mám doma tři malé raubíře a už jsou ve věku kdy touží po nějakém pořádném výletu,určitě by mněli velkou radost...v katalogu je opravdu velký výběr,že nevím co vybrat ale pro kluky asi Indiánský týden nebo pohádkový..

saji
29. led 2018

Bezvadná soutěž, na Slovensku jsem byla poprvé minulý rok a musím říct, že mě Slovensko uchvátilo. Nejvíce ze všech pobytů mě zaujal v SENEC Lake Resort a tématický týden Rozprávkovo. Nikdy jsem Ráda bych se tam vypravila se svou rodinkou, v létě našemu miláčkovi bude 9 měsíců a myslím si, že takový výlet by byl pro něj ideální, hory, příroda, čistý vzduch a bezvadná nabídka + zážitek z koupání. Prostě pro rodinnou dovolenou úplně nejlepší možnost.

milis666
29. led 2018

No páni tak to je krásná soutěž. Těžko se vybírá všechny hotely jsou bezva. Nakonec jsem to nechala na dceři a ta vybrala hotel Sitno a moc by se jí líbil pohádkový týden. Tatry bych si přála vidět a určitě se tam podívám, až budou děti větší. Hotel Atrium je krásný.

misisska
29. led 2018

Kdybych si mohla vybrat, byl by to sedmidenní pobyt v Senci. Strašně mě láká hotelové pláž, Slnecná jaziera, možnost výletů a ten týdenní program!
To je asi jediný rozdíl mezi ostatními a par důvodů, proč vyhrál Senec. Ale nezlobila bych se asi za žádný z nich 😀 každý má svá plus. Těžko by se mi vybíralo kam 🙂 je to krásná výhra

patricia_trinity
autorModerátor
29. led 2018

@luca16 keď sa okolie hotela zmeni na mini farmu

slimacikmia
29. led 2018

@patricia_trinity to je dobrý nápad na hojdačku 😀👍

evolf
29. led 2018

Dobrý den. Protože máme malé miminko, bylo by nám jedno, do kterého z hotelů bychom se vydali. S manželem jsme vždy spokojení na každé dovolené.

sfinga12
29. led 2018

Mám dievčatká 1 a 2 roky. Brali by sme Senec všetkými piatimi. Snáď sa na nás usmeje šťastie 🙂. Všetkým súťažiacim držíme palce. Určite to bude v kažkom hotely nezabudnuteľný zážitok !!!

slayc
29. led 2018

Dobrý den, favoritem a prvni jasnou volbou je hotel Sitno, krasne usazene do prirody, uzasny program pro deti i dospele. Vsechny hotely a mista jsou naprosto perfektni. Jen tenhle je proste jiny, vyjimecny. 🙂 V kvetnu cekame prvni prirustek, jako pozdne letni dovolena, s opravdu malym spuntikem, jasna volba 🙂

jannca82
29. led 2018

Minulý rok jsme plánovali Senec, ale nakonec se nám protáhla rekonstrukce domu a v srpnu se nám narodilo druhé miminko, takže jsme nikam nejeli, ale letos vyrážíme 🙂 Takže za nás Senec. 🙂

mrkew
29. led 2018

To je pecka! Na Slovensko jezdí muž služebně a pořád sliboval jak nás vezme, a ukáže krásy Tater.... bohužel já nastoupila do práce a z našich výletů v týdnu sešlo, výhra by byla potěšující a cestu bychom určitě naplánovali. Vybrala bych Hotel Atrium to by byl Relax s velkým R. Máme 2,5 letou takže dovolené už jsou oříšek vymyslet tak aby se zabavila

maciceksta
29. led 2018

Vybrala bych si hotel Sitno. Mame moc radi prirodu, pro dcerku vymyslime ruzne zajimave tury a vylety a takove trasy ji vzdy zpestrime ukoly a drobnou odmenou. Ma pak motivaci a vic vydrzi 🙂 Radi navstevujeme hrady, zamky, zriceniny, prirodni pamatky a vsemozne zajimavosti. Stiavnicke vrchy a vsechny jeho krasy bysme prozkoumali krizem krazem a veskerou energii a silu bysme mohli nabirat prave relaxem v uvedenem hotelu 🙂

misanekk
29. led 2018

Mě hodně oslovil hotel Senec. Prostředí jezer je něco pro naší rodinu a manžel by rozhodně využil možnost rybaření 🙂 Stejně jako krásnou přírodu máme rádi památky takže by nás určitě neminula návštěva nějakého hradu či zámku v okolí a amfiteátr s promítáním pod širým nebem bychom mohli absolvovat i s naším malým křiklounem 😀 nádherný relax pro upracované rodiče i s malým mimčem

romanavitkova
29. led 2018

Vybrala bych si hotel Senec 🙂 a byl by to Family pobyt 🙂 Tatry jsou krásné a v létě ještě více 🙂 a tam je nejlepší jet s rodinou a užít si krásnou dovolenou v krásném horském prostředí 🙂

luca16
29. led 2018

@patricia_trinity No nádhera! Úplně se tam s dětma vidím. Hlavně ta starší by byla v sedmém nebi🙂

vendelinka08
29. led 2018

Divala jsem se na vsechny nabidky...a na kazdem miste je to uzasne. Ale Tatry vitezi. Kluci uz by mohli zacit objevovat krasu hor a turistiku. Vybrala bych Atrium Hotel High Tatras. Nadhera. 😊

makynaeliska
29. led 2018

Nas jednoznacne nadchlo to Sitno,jak vyziti,tak prostredi,musim rict ze nadhera a to doslova 😊Kdybych rekla dceri ze je tam i letni kino,skace do stropu,miluje letni kina,vzdycky rika ze je jak v tech filmech 😊
Kazdopadne vyhra by byla nadherna,pojali by jsme to jako svatebni cestu na ktere jsme jeste nebyli 🤦‍♀️A hlavne jako super oddech pro deti a vlastne i nas s manzelem😊

evik_svistik
29. led 2018

Pro mě je těžké si vybrat, , Tatry jsme s manželem ještě nenavštívili a dětem by se tam určitě také líbilo. ale nakonec bych zvolila Senec.