Veľká súťaž o dovolenku na Slovensku podľa vlastného výberu

patricia_trinity
29. kvě 2017

Zapojte sa do súťaže o dovolenku v ktoromkoľvek z babyfriendly hotelov TRINITY. Spoznajte tri úžasné destinácie na Slovensku a zažite oddych a relax na brehu Slnečných jazier, v srdci Štiavnických vrchov alebo vo Vysokých Tatrách. V TRINITY sa môžete tešiť na celodenné animácie, tematické týždne, tobogány, koncerty a maskotov počas celého leta a počas vybraných pobytov v roku.

AKO SÚŤAŽIŤ ?
Stačí poslať vaše tipy a názory v téme „Ktorý z hotelov TRINITY by ste si vybrali pre Vašu dovolenku na Slovensku" .

Inšpirujte sa našim letným katalógom pobytov: http://www.trinityhotels.sk/letna-dovolenka-kat...
alebo si pozrite stránkych našich hotelov: www.hotelsenec.sk / www.hotelsitno.sk / www.atriumhotel.sk

Do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 04.06.2017 do 24:00. Meno výhercu uverejníme v pondelok 05.06.2017 a bude kontaktovaný internou poštou.

O ČO HRÁME?
4-dňový Trinity pobyt s polpenziou pre 2 osoby v ktoromkoľvek z Trinity Hotels & Resorts podľa vlastného výberu v hodnote 345,- Eur

Pobyt zahŕňa:
- ubytovanie v komfortnej izbe
- raňajky formou bohatých bufetových stolov
- večere formou lahodných švédskych stolov alebo lahodného 3-chodového menu
- masáž chrbta pre dve osoby,
- fľaša kvalitného vína na izbe,
- bezplatný vstup do hotelových bazénov a wellnes,
- bezplatný vstup do MiniMe detskej herne

Pozn.: platnosť výherného poukazu je 1 rok od jeho vystavenia!

svetlanalana
2. čer 2017

Přemýšleli jsme s manželem, že letos bychom mohli strávit pár dní na dovolené ve Vysokých Tatrách, já jsem tam už byla, on ne. Po narození syna by to byla naše společná první dovolena a pobyt v Hotelu Atrium v Novem Smokovci by nám splnil veškeré potřeby a očekávání - nádherné prostředí, výhodná lokalita, procházky do přírody, dobré chutné jídlo, Wellnes a Spa by zaručili krásné zážitky. Tak třeba se na nás usměje štěstí ❤

zuzkaborakova
2. čer 2017

Byla jsem presvedcena,ze mym favoritem bude hotel Senec zejmena diky letnim vodnim aktivitam,ale nakonec bych zvolila mini dovolenku v hotelu Atrium.V Tatrach jsme s manzelem travili svou prvni dovolenou pred 14 lety jeste jako teenageri,a pak se tam jeste parkrat vratili.Hory a priroda nas ucarovali.Ted bychom se tam vratili i se dvema malymi detmi.Starsi je bohuzel dost nemocna,klube se z ni astmatik,takze by ji priroda urcite prospela.Navic po prostudovani jednotlivych hotelu mi prijde,ze tento je nejvice "babyfriendly"🙂

nannynka23
2. čer 2017

JEEEE , tak u nas je to jasna volba , pochadzam s malej dedinky priamo spod Sitna , a tak hotel Sitno - to je srdcovka a podla foto ho bude milovat aj zvysok rodiny 🙂

pavlafanda
3. čer 2017

Plánuji s přítelem první dovolenou kde budeme sami užívat vody a krásy okolí a pohodlí krásného hotelu. Zároveň mám u Lučenec babičku dědu tetu středu a sestřenice které bych ráda cestou navštívila. Slovenštinu mám strašně ráda a vždy když ji slyším srdíčko pookřeje nad vzpomínkou na slovenskou rodinou. ❤

audinka24
3. čer 2017

Je pravda že mě by to bylo úplně jedno,jelikož mám dvouleté dvojčata a osmiletou cerku tak bych jela úplně kamkoli....všechny tri hotely jsou super a ale Cerka si vybrala trojitý hotel...tak volba by byla podle Elišky....přes celý rok na ni moc času není tak aspoň takto bych jí to vynahratila.....Eliška i kluci by byly blahem bez sebe.....😘💞💖

pavlafanda
3. čer 2017

Vybrala bych si hotel Sitno. Máme s přítelem rádi lesy a okolí hotelu jsou krásné kopce se samými lesy. V tomto kraji mám slovenskou rodinu a ráda bych ten kraj, kterým vždy projíždím poznala blíž

bmiri
3. čer 2017

Ahojky, tak já bych ráda vzala svou dceru a vnoučka do hotelu Sitno. Máme rádi turistiku, která se tady přímo nabízí. Vnouček by zase ocenil vodní radovánky a klouzačku s hadem nebo hříbek, který prská vodu. Dcerka by si odpočinula a byla by to pro ní i taková odměna za státnice. Přeji všem hodně štěstíčka ♥

snecek.v
3. čer 2017

Těžko vybrat s krásné nabídky, ale nakonec by zvítězil Senec🙂 Slovensko moc dobře neznám a ráda bych jeho krásy poznala víc!!🙂

emtinka
3. čer 2017

Mně teda uchvátil Senec... byla by to parádní dovolená a hlavně konečně trochu odpočinku 🙂. Líbí se mi to prostředí, vybavení a nabídka 🙂

sosama
3. čer 2017

Určitě bych vybrala Senec, je to tam parádní pro děti, krásné prostředí, za mě TOP.

havelkok
3. čer 2017

My už dlouho plánujeme dovolenou v hotelu Senec a to hned z několika důvodů. Velmi nás tento hotel láká svým umístěním u jezera. Pro děti spousta zábavy na břehu i ve vodě. Dalším důvodem je nabídka apartmánů. Spoustu ubytovacích zařízení jsme díky absenci této služby zavrhli. Jako obrovské plus vidíme nabídku zážitků, služeb a vybavení pro děti, ale i pro celé rodiny. V neposlední řadě musím vyzdvihnout širokou nabídku služeb které se dají využít i v případě nepříznivého počasí (aquapark, herna, kinosál...). Je to prostě místo, na které bude člověk vzpomínat po celý život.
Přináší zážitky které se člověku nesmazatelně vryjí do paměti a které ho zahřejí u srdce vždy, když si je vybaví a to třeba i ve chvílích, kdy mu není až tak dobře.

alkuska
3. čer 2017

Těžko vybrat, všechno má něco super. Letos je ale naše volba omezená dcerkou, která bude mít v létě teprve rok a půl, takže bychom brali Senec s koupáním a zázemím i pro takového prcka 🙂 zejména se nám líbí "shovívavost personálu k dětem" 🙂

silvie_z
3. čer 2017

Po Sitnu se už nějakou dobu dívám - hlavně kvůli akvaparku a Foodie 🙂

almara2
3. čer 2017

nejvíce se mi líbí hotel uSlnečných jazier🙂za případnou výhru moc děkuji

bledulka84
3. čer 2017

Sitno forest resort vypada naprosto uzasne, tam by se dcerka poradne vyradila. A vynahradila bych ji tak dovolenou, na kterou jsme meli odjet pristi tyden, ale kvuli riziku, ze porodime driv a hospitalizaci, jsem ji musela zrusit.

pexi
3. čer 2017

Všechny hotely jsou boží... Zvolila bych v této chvíli Senec (i když jen o fous 🙂 ), okolí vypadá naprosto úžasně a jsem si jistá, že bychom si pobyt užili i s naší sedmiměsíční dcerkou.

apacheee
AMBASADORKA
3. čer 2017

Všechny 3 možnosti vypadají lákavě, ale jelikož jsem neskutečný vodní živel, volila bych Senec🙂

syll.
3. čer 2017

Líbí se mi hotel Senec, není od nás daleko a aquapark je perfekt vyžití pro syna.Určitě by se nám tam všem moc líbilo.

elinkal
3. čer 2017

U mě je Senec jednoznačná volba. Známí, kteří zde pravidelně tráví letní dovolenou si jej moc pochvalují a nás s manželem už taky dlouho láká!
Dovolenou by si u nás zasloužil hlavně můj manžel, moc mi na mateřské pomáhá, i když má náročnou práci. Proto bych mu ráda dopřála pár dnů relaxu.

gumak
3. čer 2017

já bych brala Senec, manžel denně pracuje 12 hodin aby jsme si mohli dobře žít a já bych se mu tímhle chtěla odvděčit, Senec jsem vybrala aby naše dcera měla radost, oslaví 2 roky v září, je neskutečný vodník a tuhle dovolenou by si užila 🙂 strašně ráda bych se znovu podívala do země, kde se narodil můj otec 🙂

tomulacek
3. čer 2017

Já bych si vybrala Senec. Slovensko a hlavně Vysoké Tatry jsme navštívili několikrát v zimě i v létě s rodiči a já pak i se svým manželem. Jelikož máme 3-letého synka, tak túry ještě provozovat nemůžem, a proto by se hodil relax u vody🙂.

manma
3. čer 2017

Mne nejvíce zaujal hotel Atrium. Je to pěkný hotel, luxusně vybaven, v přenádherné přírodě, ideální pro rodiny s dětmi. V okolí nepřeberný výběr možnosti výletů. Krásná příroda, pohádková dovolená pro celou rodinku🙂

zanri
3. čer 2017

Už ani nevím, co to dovolená je...mateřská a rodičovská je super, ale dovolená to teda fakt není😀. Vždycky jsem si přála navštívit a vidět na vlastní oči Tatry, takže výběr byl jednoduchý.

cheetah_
4. čer 2017

Za nás rozhodně Atrium - jen co jsme staršího syna dostali z ekzému a nejhorších potravinových alergií, začal být alergický na pyl a letos se přidal noční kašel (náběh na astma). Takže už se rozhlížíme jen po horách - po těch nejvyšších a nejčistších, aby se mu trochu ulevilo. No a 4 Elements aqua - to kdyby jen v katalogu viděli naši malí vodníci, co ke všemu milují saunu, tak budou žadonit tak dlouho, než pojedeme. A na místě budou žadonit, ať nikdy (maminko, ale fakt nikdy) neodjedeme 🙂

nikinelinaty
4. čer 2017

Vybrala bych hotel Atrium. Pro naši rodinu téma dovolená neexistuje, takže moc míst i neznám. Z fotek se mi jevilo toto místo jako krásné.

tajemna30
4. čer 2017

Krásný den, všechny Vaše hotely jsou nádherné, a ať bychom s dětmi navštívili kterýkoliv budeme nadšeni. Ale pokud bych si "musela" vybrat byl by to Senec.

falcony
4. čer 2017

Hotely vypadají úžasně, ale já bych vybrala pro dovolenou s prckem úžasný aquapark a tedy Senec 🙂

patty1
4. čer 2017

Dobrý den, všechny tři jsou krásné i s možnostmi animačních programu pro děti i dospělé, my bychom si vybrali Atrium hlavne kvůli lokalitě, v Tatrách je nádherne...

maminkazdenicka
4. čer 2017

Krásný den přeji,
já bych si asi nedokázala vybrat, který hotel.
Byla bych šťastná za jakkýkoliv, jsem doma už přes 3 roky a příští týden myslím, že k nám do rodiny přibude vysněná holčička a bylo by fajn vyrazit poprvé jako 4 člená rodina někam na dovolenou, kterou bych potřebovala a manžel taktéž 🙂
Milujeme procházky a se synem se snažíme trávit hodně času venku, takže by to bylo ideální 🙂
Slovensko je vlastně celé krásné, ale jde hlavně o to s kým jste, výběr místa je pak třešnička na dortu ❤

smillingangell
4. čer 2017

My bychom vybrali Senec. Máme tři děti,takže se zaměřujeme především na místa,kde mají děti dostatek vyžití a celkově je to uzpůsobené dětem.Slovensko je nádherná země.Manžel mi dodnes vypráví jak tam chodil se školou po Tatrách. Taky bych se tam ráda někdy podívala.