Kam se hodí Tuli vaky?

miska_tuli
28. lis 2016

Tuli vaky jsou velmi kreativním nábytkem ve více směrech. Kromě toho, že mohou zdobit domácnost, kavárnu, firmu a jiné interiéry hodí se i do exteriérů, protože jsou voděodolné. Zdobit tak mohou terasu, či vaši zahradu.

Zapojte milé naše Tulidámy vaši představivost a zkuste nám napsat kam se Tuli vaky hodí podle vás nejvíce? 🙂

miska_tuli
autor
28. lis 2016

...i na festival například

makynaeliska
28. lis 2016

no ten kytkovanej ten je 😍

olunka
28. lis 2016

dle mě se hodí do čajovny, dětských koutků... 🙂

jitkaak
28. lis 2016

určitě nějaké prostory pro děti, ty je milují, ale třeba i v létě u vody by byly super. Nebo u nás v létě na terase 🙂)

debie_p
28. lis 2016

Já bych je zavedla ve všech kinech 😀 A nebo aspoň do těch letních pod širákem určitě 🙂

kami1984
28. lis 2016

Nevím, zda to byly zrovna Tuli, ale tyhle vaky jsou na Skalnatem plese v detske sekci. Clovek si tam zapadne jako do perinky a pozoruje ta panoramata.
Jinak bych je dala do kavaren, cajoven, ma je i psycholozka🙂)

@debie_p na Slovensku takove kino je🙂))

germaine
28. lis 2016

Určitě do školek, jsou předurčené dětem, škoda, že školky maj omezenej rozpočet a jsou pro ně takovéhle vymoženosti víceménně (aspoň naše jo) nedostižné ;)

igiana
28. lis 2016

Moj manzel mal tuli vaky aj v byvalej praci, ked zamestnanci citili, ze su unaveni, mohli sa vyvalit alebo si zahrat kalceto (stolni futbal). Vzdy som mu zavidela 😀

babunka1
28. lis 2016

No tak já bych ho nejraději měla doma v dětském pokoji, obýváku a v létě venku na zahradě....už se v něm vidím jak si užívám leháro a pohodu s knížkou. Jinak bych ho taky zavedla do práce, kde by měl člověk šanci se chvilku uvolnit...no a v kině viz příspěvek výše? wau....to by se koukalo na filmy 🙂

princeznaj
28. lis 2016

No, já bych si ho uměla představit na spoustě míst 🙂 spíš by bylo jednodušší psát variantu, kde si jej neumím představit 😀 😉

bimmka
28. lis 2016

Tak pokud bych měla fantazírovat tak bych ho nejraději měla ve sklepě s mašima žábama, k tomu knihu a trávit tam volnou chvíli a poslouchat, jak nám to tam pěkně kváká. Ale pro děti mnohem reálnější bych to viděla venku v létě v dětském domečku, kde po obědě na něm všichni chrupou

luca16
28. lis 2016

Dovedla bych si ho představit v solné jeskyni🙂

denitek
28. lis 2016

Mě by se líbil u nás doma 😀

drzounkova
28. lis 2016

v dětském pokoji to musí být super věc...škoda že jsem něco takového neměla jako malá.ale musí to být super i v létě a zahradu 🙂

kubicek11
28. lis 2016

Já bych si ho dala do školní třídy.....o přestávkách by měli své velké využití 😀 A umíte si představit ty třídní schůzky? 😀 😉

valuvka
28. lis 2016

u nás by se hodil tuli vak úplně všude 🙂 Via by si ho tahala do pokojíčku, do obýváku k televizi, do naší ložnice na odpolední odpočinek, do bráškového pokojíčku na pohádky z knížek, do předsíně pro snadné obouvání, ale jak jí znám, tak určitě také do koupelny a nejraději do vany 🙂 využila by také na zahradě na to její neposedné hopsání, ale určitě také lenošení 🙂

miska_tuli
autor
29. lis 2016

Skvělé nápady od vás jdou, velmi se těšíme ...🙂👏

petra_pf
29. lis 2016

Představuji si léto, terasa, nikde nikdo a jen já a vak 🙂

pomoztekacence
29. lis 2016

Tak třeba v obývaku u televize nebo při návštěvě.Nebo na chaloupce u kaficka nebo dcerce na běžně valeni atd.Ale taky si ho umím představit na vánoce,jelikož už jsou skoro za dvermi,když se budou rozbalovat darecky tam by se to krásné rozbalovalo.Ale spis hlavně pro dcerku,ta by se na něm tulila víc než já.🙂Byl by to nás předvánoční další krásný darecek jen ještě kde na něho vzít penizky a nekrast.😉

sarka49
29. lis 2016

Já bych je uvítala při dlouhém cestování třeba vlakem. Ale kvůli bezpečnosti nelze bohužel..

jjustyna
29. lis 2016

Já bych je nejradši na terasu nebo do dětského pokojíku. A klidně i do kina. Určitě bych si našla pohodlnější polohu než na mnohých sedačkách 🙂

kuliseks
29. lis 2016

Podle mě se Tuli vaky hodí podle barvy asi všude 🙂 Záleží, aby to bylo buď pěkně kontrastní ke zbytku interiéru nebo exteriéru nebo naopak aby to pěkně ladilo, že si ho člověk jentak nevšimne a najednou kouká... jéé tam je něco zvláštního! 🙂 Ale u nás bychom ho určitě brali do dětského pokoje, který budeme malému zařizovat. Zatím má malý pokojíček, ale brzy půjde do většího..

monunkaaa
29. lis 2016

ja bych mohla mit tulivaky v kazde mistnosti a vzdy do barvy.. urcite by v lete mohl byt i na zahrade (pokud uz ma clovek travnik a ne jako my jeste bazinu) 😀
a urcite by se mi na nem krasne odpocivalo i pod pergolou.. kamaradka ho ma doma a pokazde,kdyz jsme na navsteve,tak je to muj nejoblibenejsi koutek,kam si sednout 😉

verkaunka
29. lis 2016

Dala bych ho do dětského pokojíku, obýváku a na zahradu k bazénu.. hmmmm 😀 to by se relaxovalo....

luckamb
29. lis 2016

Myslím, ze neni místo, kam by se nehodil 😂

kh
29. lis 2016

K nam do obyvaku 🙂 Hlavne Obludöö

amaliee
29. lis 2016

V lete na koupaliště🙂

slimacikmia
29. lis 2016

Všade.... Doma, škôlka, kaviareň, kino, terasy, čajovne, detské kútiky, výletné lode, príroda, chata, koncerty, hvezdárne, čakárne u doktora, diaľkové spoje 🙂 v podstate okrem divadla a školy počas vyučovania by sa dali inštalovať všade 🙂

bhmova
29. lis 2016

@miska_tuli Tak ja bych se pohodlne uvelebila do tuli vaku,vzala si nejake super cteni a u toho mela vyhled na vodopady nebo na jine krasne misto v prirode:D Asi ale nerealne:D Ale sumeni vody u toho by bylo proste nejlepsi🙂

manma
4. pro 2016

Tuli vaky se hodí pro všechny, kdo se rád válí a odpočívá a myslím, že možností, kam je vzít je nepřeberné. Záleží jen na naší fantazii a potřebách. Za mne třeba na dětské hřiště, když maminky čekají, až se dětičky pohoupou.Ale nejvíce by se hodil našemu malému do pokojíčku na válení a když by usnul, tak bych si ho určitě tajně půjčovala k telce.