První Tuli kino na světě

miska_tuli
30. lis 2016

Krásné ránko vám přejeme milé maminky 🙂
Začneme ho společně a s pořádně pestrou nadílkou. Představujeme vám svět plný barev. Světový unikát a zároveň první na světě.

Milé Tulidámy, toto je Tuli kino 😎 🙂 Co na něj říkáte? Kde byste chtěly, aby takové Tuli kino bylo?

petra_pf
30. lis 2016

To vážně existuje?

miska_tuli
autor
30. lis 2016

@petra_pf ano existuje 🙂 Nachází se na Slovensku

drzounkova
30. lis 2016

tam bych hned šla :D ale možná bych dala vaky trochu dál od sebe,já se v nich vždycky hrozně rozplácnu :D

babunka1
30. lis 2016

Tak to by mě taky zajímalo, kde takové kino najdu? Takové kino bych brala všudeeee 🙂

pomoztekacence
30. lis 2016

Taky bych dala vaky trochu dal od sebe.🙂Ale jinak paráda

sarka49
30. lis 2016

Tak to je pecka

anetka1701
30. lis 2016

to je super! To by stálo i za to udělat si výlet 🙂

mkrelo
30. lis 2016

Tak to vypadá dobře. Kolikrát už v tom našem malém kině říkáme, že ta sedadla jsou ne pohodlna😉.

igiana
30. lis 2016

@miska_tuli pred chvilou som ho ukazovala manzelovi na vasej stranke 🙂)). Je to super, len ja by som sa bala, ze by som v tom kine zaspala 🙂)). Bolo by dobre, keby v kazdom kine boli tulivaky, pretoze vacsinou tie sedacky byvaju tvrde a nepohodlne a pocas filmu sa musim kadejako krutit lebo sa sedi nepohodlne a vsetko tlaci.

minonnka
30. lis 2016

Paráda, krásně barevné a vypadá to pohodlně 🙂 Jen by mě zajímalo, co vše se tam asi tak může dít, když se zhasne 😀 Už vidím ty puberťáky... 😂

@drzounkova Dál od sebe asi ne, když to jsou TULI vaky, tak ať se všichni pěkně tulí 😀 Ale vidím tam jakoby kóje, tak moc nehrozí, že by se tulil někdo nevítaný od vedle 🙂

kuliseks
30. lis 2016

Moc zajimave! Az se da rict neuveritelne!🙂 urcite bych vyzkousela.. Jen kdyby bylo v Praze, tak by jich muselo byt vic 🙂 bylo by porad vyprodano 🙂

kh
30. lis 2016

Vidi lide vzadu poradne? Když si predstavim, ze valim... predpokdlala bych, ze by musely byt další urovne jeste vys. Ale mozna v tulikine lide poradne koukaji, ale tuli se 🙂

kami1984
30. lis 2016

Jee, tuto fotku jsem nedávno dávala na svůj blog, musí to být zajímavé🙂) Neuvažuje se i u nás?

pitris77
30. lis 2016

jestli ty vaky vržou při měnění polohy, tak jak to znám, tak by kolem mě nikdo neslyšel, protože se děsně vrtím 😎 Aby mě v půlce filmu nevykázali 😅

elucik
30. lis 2016

No,tak to je paráda..

germaine
30. lis 2016

Skvělé, akorát bych se trochu bála, že vytuhnu a začnu chrápat, místo sledování filmu 😀

kropenatka
30. lis 2016

mno já nevím ale lidi jsou čuňata.. to je škoda tuli pytlů 😎

brendamonique
30. lis 2016

No, určitě bychom chtěli takovou čupr věc do Cinestar v ČB, kam jezdíváme na filmy 💻
ale obávám se ... když vidím vždy ten bordel po každém odehraném filmu, než ho zaměstnanci uklidí ... že čištění tuli vaků by se asi prodražilo ? 😉

valuvka
30. lis 2016

no ty bláhoooo, takové kino bych brala a zajela bych si za ním klidně i těch 60 km, co mám do Prahy 🙂 to musí být pokoukáníčko 🙂

verkaunka
30. lis 2016

Jé, to musí být pohodlí, akorát nevím, jestli bych si užila víc nějaký film, nebo to pohodlí.... asi bych nic neviděla, přepadl by mě spánek 😀

bhmova
30. lis 2016

Pro deti by to bylo nejlepsi vsude,kde by slo🙂

trilien
30. lis 2016

@miska_tuli určite by mohlo byť v Prahe, ale keď sa začalo v SK: Vyhovovali by nám KE a PP, mohli by sme vziať netere a synovcov 🙂

hhranolka
2. pro 2016

Perfektní hlavně pro děti by to bylo super..to by se jim moc libilo

laska.nezna.hranic
3. pro 2016

do Budějc s ním 😍👍