Soutěž o Stérimar s mědí!

kristinandbaby
Moderátor
20. únor 2020

Krásné čtvrteční ráno!

Jelikož Dny se značkou Stérimar se nám krásně daří a pokračují, tak tu pro vás mám jako odměnu a zpestření týdne další soutěž!

Tentokrát soutěžíme o tři spreje Stérimar pro nos náchylný k infekci.

Pravidlo opět jednoduché, odpovězte na soutěžní otázku:
Jak posilujete imunitu u školkových dětí?

Odpovědí se automaticky dostáváte do slosování, na zapojení do soutěže máte čas do páteční půlnoci, tak neváhejte 🙂

Budu se moc těšit na vaše odpovědi.

Kristýna

kosarmon88
21. únor 2020

Zatím neposiluju nijak jinak než dostatkem ovoce a zeleniny. Až zjistím, že to nedostačuje, začnu se poohlížet i po něčem dalším 🤗

aquabellla_kr
21. únor 2020

Když je potřeba, dávám dceři Laktobacílky. Jako třeba teď, kdy ji ještě stále trápí rýma a trochu kašel.

andinka97
21. únor 2020

Mala ujizdi kazdy den na glukankovi😂👍😉 ale zatim sr to nejak neprojevuje 🙄🤷🏽‍♀️ chyti kazdou rymicku ktera kolem ni jen projde 🙄 ale my se s tim poperem 💪

ametystka
21. únor 2020

Základ je pestrá strava,ovoce,zelenina a Rakytníček gumové vitamínky každé ráno . 👍

zuzkabrhelova
21. únor 2020

@kristinandbaby pestra strava,ovoce ,zelenina. A když už něco přijde dáváme vitamín C.

happyzuza
21. únor 2020

Rybim olejem🤔😂

romanavitkova
21. únor 2020

Otužování, a vitamíny ať už ve formě sirupu nebo tabletek...😉

loudojan
21. únor 2020

Mam obe skolkove deti a je to s nemocemi narez ;). Snazime se jist kazdy den hodne vitaminu ve strave, hodne pobytu venku a celou zimu strikame do nosanku Sterimar, ryma je u nas casto a je nam s timto sprejem lepe ;)..

ditta1990
21. únor 2020

Denne maji cerstve ovoce a zeleninu, behaji venku, kdyz aspon trochu pocasi dovoli a davam vitamin C a D 🙂

etmargareth
21. únor 2020

Snažíme se jist s dětmi denně hodně zeleniny a ovoce, denně dostávají želatinové vitaminové bonbóny, pravidelně chodíme do solné jeskyně, snažime se otužovat a každý den chodíme ven na procházku, za každého počasí aspoň na chviličku 😉

babcal
21. únor 2020

Tak imunitu dcerky posiluji snad úspěšně rybím tukem Mollers. Malá ho navíc má ráda, takže to je fain a je to přírodní způsob🙂

hranicarka
21. únor 2020

U nás právě teď 40,2 horečky, takže mám pocit že posilování imunity se nám moc nedaří 😢 Ale jinak jsme poctivky, na noc kapeme Sterimar preventivně, ráno před školkou vitaminový bonbonek, po školce vždy nějaký imuno sirup Glukanek, Draci sirup, ke svačině ovoce a pokud zdraví dovolí tak se větráme co nejvíc venku.

charlottelotta
21. únor 2020

Zdravou stravou, pobytem venku každý den a sportem😀

malenka3
22. únor 2020

Dřív to bylo tak nějak normálně, zdravá strava, ovoce, zelenina, vitamín D, pobyt venku, nepřetápíme, koupila jsem jen pro klid duše imunoglukan a říkala si, jak je to super, že mám dítě, co nebývá nemocné. Po dvou měsících ve školce šlo tohle všechno do kytek. Přidaný vitamín C, pravidelné popíjení Vincentky, Vigantol ve vyšší dávce, víc zeleniny, ovoce, vše k ničemu, nemoci se na ni lepí jak vosa na bonbón. Ani ven nemůžeme teď chodit, když je furt na hromádce, mám pocit, že všechno to jsou jen kecy a ty nemoci si to dítě musí projít stůj co stůj ☹ aktuálně se mordujeme s několikatýdenním kašlem, na který nic nezabírá a do toho teď rýma. A jak jí je blbě, tak do ní nedostanu ani to ovoce a zeleninu, protože moc nejí ☹

julielim
22. únor 2020

Inunitu posilujeme produkty od LR. Byla jsem k tomu ze zacatku skepticka, ale opravdu se intervaly mezi nemocemi prodlouzily a prubeh nemoci zmirnil - misto zanetu prudusek co 3 tydny ma jen zanety nosohltanu jednou za 1,5 mesice 🥳 Davam Colostrum a Vita Active.

mysicka841991
22. únor 2020

imunitu posilujeme ovocem a bylinkami. Větráme, chodíme na delší procházky.

alla007
22. únor 2020

Dávám rybí tuk, b-čko, c-čko a laktobacily..., občas i nějaký ten multivitamín, ale ty jim moc nejedou, zobu je spíše já 😉

tyhi
22. únor 2020

@kristinandbaby dávám sirup od Terezie, Hlivacek. Pak každý den na svačinku ovoce. Jestli to funguje, těžko říct 🙂 ale aspoň jí jablka, hrušky a nezadoni o čokoládu.

kristinandbaby
autorModerátor
23. únor 2020

@malenka3
@mysicka841991
@alla007
@tyhi Ahoj holky, díky za účast, ale soutěž běžela do páteční půlnoci 🙂 Ale díky za tipy! 🙂

animali
23. únor 2020

Davam rybi olej + doma nepretapime, na noc chladno, byt hodne venku. A celkem dobre, rekla bych 😀

janapechova
6. bře 2020

Imunitu posiluji různě. Zatim nejlepsi zkušenost a nejvic pomohlo Colostrum. Ted mame pauzu a davam nepravidelně sirup z lichorerisnice. Snazim se aby deri nebyly příliš navlecene a doma aby nebylo pretopeno.