Stérimar s mědí, pro nos náchylný k infekci.

kristinandbaby
Moderátor
20. únor 2020

Dnes tu máme super oblíbený Stérimar s mědí, takovou první pomoc při ošklivé rýmě, který

- čistí nos a odstraňuje viry a bakterie
- hydratuje a obnovuje přirozenou schopnost nosní sliznice
- chrání před rýmou a nachlazením a jejich komplikací

Tohle je určitě můj best off na PREVENCI ošklivé zelené a žluté rýmy školkových dětí. Každý den si vytvořit rituálek, my máme třeba ráno s čištěním zubů. Jeden šplouch a jede se do školky. Vážně je po chvíli užívání znát rozdil!

Doufám, že tenhle u vás v lékárně nechybí!

Zdravotní prostředek Stérimar.

luckaviki
20. únor 2020

máme a používáme, ne tedy jako prevenci ale když je rýma nažloutlejší tak začneme stříkat a určitě něco do sebe má protože vidím u dvojčat rychlé zlepšení

katka91h
20. únor 2020

Používám pro syna 13m jako prevenci než jdeme do dětského kolektivu nebo když mám v tomto období nějaké vyřizování, ať už úřady apod nebo nákupní centra. A funguje to, oproti tomu když jsem ba podzim nepoužívala. Takže díky moc 🙂

klaarusa
20. únor 2020

Určitě nechybí. Ale přiznávám se, že ho nepoužíváme preventivně, ale ve chvíli, kdy už
je ''zle''.

lucy_89
20. únor 2020

Už mi dochází, zrovna dnes jsem si koupila nové balení 😀 Používám 1-2x denně kvůli prevenci 🙂

zanri
20. únor 2020

Tento jsem ještě nezkoušela. Syn mi teď nechce smrkat, a stříknout mu něco do nosu je fakt boj, většinou se to neobejde bez slz. Rýma se ho drží už od prosince, intenzita se sice mění, ale zbavit se jí nedaří.

kristinandbaby
autorModerátor
20. únor 2020

@zanri Jestli se ne,ůžete zbavit rýmy, fakt doporučuju a zavést rituál a denně stříkat. Já vím, že je to boj, ale vždycky říkám, čistit zuby si taky musí...prostě naučí se

zanri
20. únor 2020

@kristinandbaby já vím, on s tim cca do 3-4 let problém neměl, dokonce si jednu dobu stříkal i sám, ale teď si ani tu nudli utřít nechce... snad jen nějaký vzdor...ale já z něho rostu🙂

kristinandbaby
autorModerátor
20. únor 2020

@zanri Můj Maty to má s kapkama do očí...normálně by mi vykopnul zuby 😀

zanri
20. únor 2020

@kristinandbaby tak kapky do očí naštěstí v pohodě🙂 Stejně mi ale kolikrát přijde, že ty děti pořád jen trápíme (i když pro jejich dobro) - teď jsem do toho mého musela "násilím" dostat 3x denně Ospen... horor

aklin
20. únor 2020

Mame, lecila jsem si tim zanet nosohltanu. Zvladla jsem to vylecit i bez antibiotik. Za me skvele vycisti nos a uvolni.

houfinka
20. únor 2020

Pravidelně používáme a zabírá!!!!