Vyhřívaná deka do auta

nupta
18. led 2019

Znáte takovou, která by se dala prát? (Nemůžu nic vygooglit, resp. jen nepratelné nebo vyprodané...)
A osvědčila se nebo je to zbytečná koupě?

merope
19. led 2019

@nupta Není to zrovna vyhřívaná, ale já si objednala od Ježíška fleecové povlečení (takové to huňaté), mám ho už přes rok a ten tepelný komfort je neskutečný. Dívám se na deky a je to třeba toto: https://www.obi.cz/deky-a-prehozy/prikryvka-z-m... (musí to být "chlupaté", fleecové deky jsou i hodně tenké, pod tím je spíše zima). Prát se dá snadno, jen déle schne.

xxx3d
19. led 2019

@nupta ahoj,
já jsem úplně nepochopila, k čemu vyhřívanou deku do auta.
Nebo myslíš vyhřívané potahy?

makronka222
19. led 2019

Tak kdyz nastartujes tak behem 5min je auto vyhraty. Na co pak deku? Prijde mi to na nic. Na dite bych to nedala, neverim tem vecem. Zacne to topit moc a kdyz to dam na dite tak ho uskvarim?...

lueur
19. led 2019

@nupta myslim, ze presne jak pises- zbytecna koupe. Jestli myslis pro maly mimco, to je zachumlany v autosedacce z domu, pod dekou nebo ve fusaku a hned nezmrzne. Za chvilku ja aute teplo

nupta
autor
21. led 2019

@xxx3d
@makronka222
Na studené nohy. Jednu jsme obdrželi, ale nedá se prát. Asi má být bezpečná co se tyče přehřátí. Ale taky se mně do ní moc nechce, zvlášť kdyby se jelo jen ve dvou.

nupta
autor
21. led 2019

@merope
@lueur
Taky jsem myslela na hodně chlupatou deku- teď používáme "běžnou" deku. Když jedeme z domu nebo někde z tepla, není problém, ale když jedeme na hory, resp. z hor, tak má studené nohy. Zkoušeli jsme i merino ponožky.