Dovolená na jaře. Kam byste vyrazily?

budouci_maminka
29. lis 2020

Holky kam na dovolenou?
Termín musí být březen/duben, děti budou ve věku 1,75 roku a 4,5 roku.
Máme voucher na letenky v hodnotě 40 tis, našetřeno 60 tis.
Kam byste vyrazili?

dandaa
29. lis 2020

Nás čeká Marbella v dubnu pokud bude možnost bez problémů cestovat. Zrovna jsem ve výběru ubytování, ale mám jich dost na doporučení od známé.

knuffel
29. lis 2020

Leda do černé díry v zadku, sorry, přijde třetí, čtvrtá a padesátá vlna a nepodíváš se nikam. Přála bych Ti dovolenou, ale reálné to podle mě není.

malinkaelinka
29. lis 2020

Hele to je na vesteckou kouli... Nikdo nedokáže říct, co bude na jaře, kde budou otevřené hranice.... My chceme letět první týden v lednu, ale čekáme prostě do poslední chvíle. A stejně je to risk, za týden dovolené se může úplně otočit situace a můžeme zůstat někde na letišti 🤔🤔 země může přijímat turisty, ale nemusí tam létat aerolinky, můžou začít vyžadovat očkování, které v té době může už být. Může se tam létat třeba z Vídně, Rakušani zavřou hranice a je to v řiti.

budouci_maminka
autor
29. lis 2020

Holky ja nemam v planu ted neco na pevno objednat, ale mit v záloze treba 3 varianty destinace + ubytko, ted mam cas to řešit, pak mam sezonu v praci. Po sezone prave bych rada uz jen sbalila kufry dle predvyberu a aktuální situace...

izz76
29. lis 2020

@knuffel Proc ne, teď je druhá vlna a lidi normálně cestujou..

knuffel
29. lis 2020

@izz76 Ne, lidi normálně necestujou, sedí na zadku doma.

budouci_maminka
autor
29. lis 2020

@knuffel mně teda taky prijde ze lidi kolem mne cestujou...

knuffel
29. lis 2020

@budouci_maminka OK, asi se pohybuju v jiných sférách, rodiče s dětmi sedí doma na zadku a drtí úkoly do školy... 😕

budouci_maminka
autor
29. lis 2020

@knuffel u nás školkové děti a práce z domova...lze snadno sbalit a fungovat odkudkoliv..

hezz17
30. lis 2020

@knuffel kazdy podle svoji volby. Kdyz chces sedet na prdeli doma tak sed.

crejzy
30. lis 2020

Lidi cestují. Udělají si testy, plní pravidla dané země a jedou. Já bych jela na Kanáry, taky to totiž řešíme a možná i dřív než v dubnu 🌴

zuzineckah
30. lis 2020

@crejzy a je na Kanárech nějaký ostrov, kde ten atlantik není tak ledový, nevíš?? Já byla 2x na gran canarii (ještě s rodiči), jednou na jar, jednou v létě a bylo to studený jak prase. Jako mně osobně to nevadí, pravidelně se otužuji ve vodě, která má 5 stupňů, ale jako dovolenou s dětmi si to vůbec nedovedu představit. Teď se odtamtud vrátila kamarádka a říkala, že se v tom koupat skoro nedalo. Stejně tak Kapverdi... Tak bych opravdu chtěla vědět, zda je to záležitost jen Gran Canarie nebo je to na jiných ostrovech lepší.

Jinak my únor/březen Thajsko, jestli tedy bude zrovna možnost. Pokud chceš fakt do tepla, tak bych to viděla také spíš tam 🙂 Nebo pak karibik, indický oceán, ale to byste museli něco přihodit do rozpočtu.

crejzy
30. lis 2020

@zuzineckah máme 3letého syna a cesta do Thajska už by byla moc dlouhá ( a fakt výživná). Oceán je studených, teď se nám odtamtud vrátili kamarádi, ale většina hotelu má vyhrivany bazén aby se dalo koupat i v zimně. Nás ještě napadla Dubaj ale tam se snad musí podstoupit 3x testování na covid 🤦‍♀️

zuzineckah
30. lis 2020

@crejzy no právě, ale když já ty dovolené u moře s bazénem nesnáším, přijde mi to na hlavu 😀 valit se tolik km (ani na ty Kanáry to není zas tak úplně za rohem) a pak se rochnit v bazénu... to můžu i doma, akorát omezenou dobu 😀 Dubaj byla taky ve hře, jezdíme vždycky v listopadu, ale letos jsme to právě odpískali kvůli opatřením...

crejzy
30. lis 2020

@zuzineckah my to máme v plánu pojmout spis jako cestu za sluníčkem a zároveň projedeme ostrov, taky nechci jen ležet u bazénu.

janedv
30. lis 2020

Na jare bude teplov azii, ale to je pro tak male deti jeste daleko. My letame na kypr, e nejdrivv kvetnu, driv to nema cenu, pocasi sice hezke, ale na koupani to neni. Myslim, ze mediteran a atlantik budou studene. Ale treba Kapverdy by uz mohly jit a doletis za 5 hodin. Nebo Dubaj, tam jeste v breznu bude snesitelne.
Ja bych si vzala mapu a kruzitko a hledala takax 5 hodin letu, bez prestupu. To je ren Dubaj, Kapverdy, nic jineho mi breznu neprijde dost teple.

knuffel
30. lis 2020

@budouci_maminka Vždyť říkám, že se pohybuju v jiných sférách.. 😁

knuffel
30. lis 2020

@hezz17 Přesně moje řeč, ale preferuju otce normálně v práci, dokud nějakou má. Prostě jen neznám nikoho z okolí, kdo by letěl na dovolenou nebo ji plánoval, nic víc, nic míň.