Neschopenka při umělém oplodnění. Jak byste to řešily Vy?

daisy81
26. čer 2020

Ahoj.chci se zeptat jestli je tu někdo na neschopence třeba půl roku? Jsem doma od března.Mam za sebou ket,kde jsem potratila v5t. A teď další ket negativ. Pracuji na lakovne, takže to jsem zavrhla hned a kdybych se nechala přeřadit jinam musela bych tahat i těžší materiál.Mame ještě 3mrazacky,tak jsem se chtěla zeptat zůstali byste doma nebo šli na měsíc do práce a zase na neschopenku.

andyskarsgard
26. čer 2020

Ahoj já jsem dostala nemocenskou na klinice až po potvrzení těhotenství. Mám ji od března. A pak se přesunula normálně tak že ji mám pořád od gynekologa. Předtim jsem měla nemocenskou před ET, ale od praktika kvůli tomu že byla ta korona epidemie a já se hodně bála. A praktik taky říkal ať zůstanu doma raději od potvrzení mám normálně. Ale mám to stejně rizikové, krvacela jsem před dvěma týdny v 15 tt, a mám i vysoký tlak, tak vlastně stejně nikde nechodím.

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
95newmommy2020
27. čer 2020

Dá se to. V Gynemu to normálně dávali i na OPU. Ale tam mi stačila dovca nebo sickday. Na neschopence jsem byla radši od 9 tt, přestože mám práci v bance.

daisy81
autor
28. čer 2020

manžel chce abych zůstala ještě doma, zkusit jeden pokus a když se nezadari,tak pak do práce

majsina
2. črc 2020

@daisy81 kamarádka byla na ivf a byla na pn už v době, kdy brala hormony atd...byla vlastně od září a za 14 dní jde na MD. První se nepovedlo a do práce zpět nešla.