Stomatologie pro děti i dospělé (Praha 5, 6). Doporučíte, kde člověk nenechá majlant?

geilinka
25. čer 2020

Ahoj můžete mi prosím doporučit vstřícného stomatologa, kde člověk nenechá mailant?
Ideálně Praha 6, Praha 5 nebo s dobrou dostupností odtud.
Pokud bych se s jedním zubem vešla do 1000 kč bylo by to fajn.
Zároven potřebuji nějakého, který umí pracovat s dětmi. Ač pravidelně čistíme obě děti již mají malé kazíky. Děti 2,5 a 4 roky....
Jsem zoufalá mladší je sledovaný v kardiologické poradně.
Zatím jsem našla jen kliniku kde malému zoubky opraví, ale s cenou mám počítat kolem 10 tis, to není aktuálně v našich možnostech a navíc bych ho nerada vystavovala narkoze.

jaja01k
25. čer 2020

@geilinka My chodíme k MUDr Braunové na Stodůlkách. http://www.braun-dent.cz/#!tab-curriculum Jsem spokojená, paní doktorka je hodně pečlivá, i s ne úplně spolupracujícími dětmi si umí hezky poradit. Ceny ale netuším, já a děti chodíme jen na prevenci, manželovi nějaké zuby spravovala, ale nevím, kolik platil.

geilinka
autor
25. čer 2020

@jaja01k děkuji za tip...zatim jsem byla všude kde byla jen výpln kolem 2500 když se to nasčítá je to neřešitelné a péči na pojištovnu zcela odmítají

rnika
25. čer 2020

@geilinka Bohužel mám stejné zkušenosti... ty ceny jsou strašné. Já hledala někoho s rajským plynem pro dítě, protože náš zubař odmítl zuby ošetřit potom co ho kousnul. S rajským plynem chtějí tuším 1500 ale jsou ochotní jen trhat... pokud opravovat tak narkóza ( té bych se také ráda vyhnula). JInak normální ceny jsou také kolem dvou tisíc jen za plombu... taky se chystám se zubem a vůbec z toho radost nemám... ( takže pomoct nemohu, ale pokud někdo doporučí budu ráda...jen se bojím, že cenově je to všude tak nějak stejné)

geilinka
autor
25. čer 2020

@rnika ted jsem u zubařky byla vyčistila mi zub dočasně zavřela 1000 kč návštěva příští měsíc dočistí zub a kanálky 3000 a za další cca 14 dní to zavře plmbou za 2000 předchozí davala plomby 2500-3000 jinde jsem řešila zub za 4500 to je polovina rozpočtu na jídlo....aspon děti by měli řešit bezplatně jenže co mi řekla poslední tak ošetří staršího, ale ošetření bude kolem 1500 za zub
to prostě není reálné kort s rodičákem když nechodim do práce

geilinka
autor
25. čer 2020

já jsem schopná třeba dát dohromady za dva tři měsíce 3-4000 ale potřebovala bych aby se za to ideálně opravili všechny zuby

morwisek
26. čer 2020

@geilinka my chodíme k p.doktorce Kravcivové na Řepích zastávka Blatiny. Tato zubařka nevydelava na pacientech za bílou plombu platím 1000kč u dětí nevím zatím kaz neměli (ťuk ťuk) původně je to dětská zubařka já k ní chodím od malička a děsím se toho až půjde do důchodu. Jezdíme k ní i když už bydlíme v jiném městě.

geilinka
autor
18. črc 2020

@jaja01k tak nás pani Braunová objednala všechny tři tak jsem zvědavá kdyby jste se rozpoměla (nebo manžel) kolik platil stačí orientačně pro představu.....

liba9191
7. lis 2020

@geilinka Prosím jak hodnotíte návštěvu u paní doktorky Braunové? Jak je ošetření finančně dostupné?