Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

marvilka
8. led 2011

@pici no aspon ze tak 🙂 vam nech sa to podari na prvy krat 🙂 ok, tak potom daj info, mozno sa aj mne zide, aj ked verim, ze zatial to nebude aj nas pripad ;) takze nech nam tie nase pondelky prinesu radost 🙂))))

pici
8. led 2011

@marvilka jasne infosky ako sme dopadli vam sem hned napisem:D

piskotlea
8. led 2011

Hopsám tady teď na balóně 🙂 Je to super 😀
Vrátili jsme se od bývalé kolegyně z práce, která má dvouměsíčního Honzíka 🙂 Mám radost, taky měla problémy a vše dobře dopadlo 🙂
Taky jsem něco slyšela, že se platí první tři "inseminace". Není ale před IVF IUV? Jsem z toho krapet zmatená. Nebo záleží na doktorovi, který uzná, co je vhodnější?
Za týden by měla přijít menses...no snad nepřijde 🙂

dlabinecka
8. led 2011

@piskotlea Jen počkej - já skákala první tři měsíce po porodu s malou v náručí denně i 20hodin a už mi to tak skvělý nepřijde 😀 😝

pici
8. led 2011

@piskotlea ano malo by byt IUI ale ked je zjavne ze ani IUI nepomoze tak zbytocne ho budu robit...

jajuuus
8. led 2011

no baby... chvíľu tu nie som a vy toľko popíšete! kým som to prečítala! ale také super správy sa čítajú perfektne!!! 😀

@dasty79 tichučké uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuu!!! srdečne gratulujem! dávaj na seba pozor! 😉 teším sa s vamiiiiiiiiiiiiiiiii!!! 😵

@pici @marvilka v pondelok na vás myslíme! 😉

@andara trikrát hurá snažilkovaniu! 😀

@fazulka1512 aj na teba myslíme, ja idem 19.1. na kontrolu, takže budem mať tiež čerstvé info... 😉

@piskotlea čo prosím ťa znamená "hušám se" ??? 😨 a kokos je na košíku, nemusím hľadať... 😀

my sme dnes boli pozrieť malého Lea v nemocnici... je nádherný!!! maminku síce dosť vytrápil, ale sú v poriadku obidvaja! 😵

piskotlea
8. led 2011

@jajuuus No "hušám" je něco jako že se houpu...hopsám na něm
@dlabinecka 20 hodin tý jo 😲 máš můj obdiv 🙂
@pici jo, tak to chápu, to je pak zbytečné...ale jinak zbytečné není nic 🙂

dlabinecka
8. led 2011

@piskotlea Obdiv?? No to teda není třeba -nic jiného mi nezbývalo. byl to jediný zpusob, jak malá neječela 😉 Takže trénuj, až přijde mimi -oceníš, že máš natrénovaná záda - já první dny myslela, že mi praskne páteř 😉 😅

jajuuus
8. led 2011

@piskotlea a prečo hopsáš v takej zime na balkónee??? 😕 😀

pici
8. led 2011

@jajuuus
lebo je pipi :D

jajuuus
8. led 2011

@pici
😀

jajuuus
8. led 2011

kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeee??? ☹
vy určite všetky snažilkujete, čoooo??? ja idem aspoň hodiť sprchu s boyfrendom, keď už nič iné nemôžme... 😀

piskotlea
8. led 2011

@pici pipi jo? 😀 a na pipi je kokos 😀 😀
@jajuuus ále prdlajs, jsem vytuhla u tv a včil jsem už jak rybička 🙂 jeeee...a ty máš novou fotečku...a já safra ještě žádnou, zítra to musím napravit

jajuuus
8. led 2011

@piskotlea
no veru, treba ti sem hodiť fotku, nech vieme, čo za piškótka tu s nami píše 😉

jajuuus
8. led 2011

@piskotlea
tak tak, na pipi je kokooooos.... 😀 😀 😀

piskotlea
8. led 2011

@jajuuus No to hej, @pici má kokos, ty máš kokos a já su v riti 😎 Já su zatím pipi (ty vlasy jak jsem vstala k tomu odpovídají), ještě si obleču punčošky 😀

piskotlea
8. led 2011

@jajuuus No to hej, @pici má kokos, ty máš kokos a já su v riti 😎 Já su zatím pipi (ty vlasy jak jsem vstala k tomu odpovídají), ještě si obleču punčošky 😀
Jo a jméno Leo je super, já to musím vědět 😀

piskotlea
8. led 2011

Safra, nějak mě to tady zase zlobí 😒

pici
9. led 2011

@piskotlea ja som akurat dosla z vonku. bola som s mojimi najlepsimi kamoskami, maminkou svokrou a kamoskinu mamou vonku na oldies... osprchovala som sa , lebo som smrdela jak smazeny syr a cigaretky v jednom a idem si lahnut.. brucho ma boli ze rano budem ranajkovat asi tri ibalginy :D

pici
9. led 2011

a jajus... dobra fotka D:

piskotlea
9. led 2011

@pici Tak čo? Už si raňajkovala? Ibalginy či aj nějaké vitamínky? 😀 A smažený sýr jsem neměla už dlouho, dala bych si 🙂 Cigaretky jsem kdysi zkoušela - kamarádka mě učila, ale dopadlo to bledě...řekla "bacha někdo jde" a já zapálenou cigaretu strčila do kapsy od zimní bundy, propálila si ji a tím skončilo veškeré snažení o kouření 😀

neradka
9. led 2011

@piskotlea jasneee ja viem ze si to myslela dobre 😉 a je to pravda, ze treba telu dat priestor na zotavenie 🙂

neradka
9. led 2011

@jajuuus no ved dufam, ze sa dozviem v pripade ze to nevyjde ze na com som 😉 to je totiz to co ma najviac stve. Clovek chce vediet na com je. takto su vzdy nejake otazky v hlave, ktore cloveka trapia 😒 No ved uvidime 😉

pici
9. led 2011

@piskotlea hahaha teraz som vstala. ibalgin som si nedala. ale wobenzym a ine , tak to ano.. ja fajcim od 15, rok som nefajcila... ten prvy rok co sme sa snazili, potom som zase zacala....

pici
9. led 2011

@neradka vzdy je lepsie vediet, ze ti nieco je ako nevediet preco to nejde.. ale najlepsie je zistit ze ti nic nie je a o mesiac dva sa radovat z pozitivneho testiku.. neboj.. nech to dopadne akokolvek, dockas sa babatka aj ty.. mozno bude cesta za nim trochu dlhsie ako si si myslela, ale vysledok stoji urcite za to...

pici
9. led 2011

@neradka pekne si chod zalyzovat, mozno je to tvoja posledna lyzovacka v najblizsej dobe 😉 😉

piskotlea
9. led 2011

@ tak tak, ještě si pořádně zalyžuj, pak budeš vzpomínat 😀
Jinak mě zatím na nic nepřišli 😒 I doktroka na kontrole mi te´d řekla, že je spíš lepší něco zjistit a odstranit to, no já jsem ten případ, že vše (i přítel) je ok. 😎 Dodáváte mi sílu, ani nevíte jak 🙂

neradka
9. led 2011

@piskotlea ono je to tak, mozno v tvojom pripade je to naozaj otazka casu 🙂 urcite bude coskoro vsetko tak ako ma byt a budes tehulkovat 😀

neradka
9. led 2011

@pici 🙂 no veru aj pojdem, nezaskodi trosku sa od vsetkeho odreagovat 😉 aj ked som si myslela, ze mam vsetko pod kontrolou, zistila som ze nie ☹ vzdy ked sa dozviem ze je niekto v mojom okoli tehu, tak hned som mimo ☹ A preto ideme trochu mimo, aj muz potrebuje vypadnut. 🙂 pojdeme dvaja a mozno 😀 😅 😀

neradka
9. led 2011

@pici a dakujem za vsetko baby, velmi pomaha ze clovek v tom nie je sam