Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

pici
11. led 2011

@marvilka ja som plakala ked mi vyberal doktor stehy :D

neradka
11. led 2011

@marvilka no co sa tyka toho predklonu, tak to nie si sama 😉 Poznam par ludi, ktori tak chodili, lebo jednoducho mali zli pocit. Ono to casom prejde 🙂 hlavne je aby si mala vsetky vysledky dobre a potom ta caka uz len prijemna praca na babatku 🙂

neradka
11. led 2011

@pici no mne vyberanie stehov tiez nebolo velmi prijemne, takze pridavam sa k tym co im to urcite dobre neurobilo 😀

pici
11. led 2011

@neradka ja som sa normalne rozrevala jak ma to bolelo :D

neradka
11. led 2011

@pici ja som to sice vydrzala, ale neboj, vela ani mne nechybalo aby som vypustila slzicku ☹ ono zalezi aj od toho odkial ich vyberaju ☹

pici
11. led 2011

@neradka
ja som mala pupok obrasteny chrastou tak to bolo dost neprijemne...

piskotlea
11. led 2011

@marvilka Taky jsem měla podobný pocit, neležela jsem na bříšku, i když tak spím nejraději 😀 ale to už je minulost, takže tomu dej čas a bude to v poho 😉 Na histologii se posílají vzorky toho, co ti odeberou, je to spíše většinou len pro jistotu. A už se těším, jak si tady taky změníš "status" 🙂
@dasty79 No zatial sa mám dobre. Stále přemýšlím nad tou ovulací 😒 Měřila jsem si od poslední menses teplotu, ale jsem z toho spíše teď zmatená. No teď jsem si akorát neměřila poslední dva dny, protože jsem měla noční a to by se mělo měřit vždy ráno než vstanu ne? Takže po noční, když jdu spát, tak je to blbost si to měřit. Ale prostě nějaký větší výkyv (vzestup) teploty tam nebyl.
@jajuuus Idu na to 😀
Za pár dní (ne)přijde menses, snažím se na to nemyslet. Raději si představuji, jak budu za měsíc u vás na Slovensku lyžovat 😀

neradka
11. led 2011

@pici a fuha, tak to bolo neprijemne ☹ ale ty si velke dievca a ocividne si to zvladla super a uz je na rade prirastok 🙂 Nech sa ti to IUI podari

piskotlea
11. led 2011

@pici Čím jsi měla obrostený pupek? 😕
Holky pomooooc, já mám nějakou žravou, asi sežer...spapám aj vás 😀

neradka
11. led 2011

@piskotlea nonono, ja sa zožrať nenechááááááám 😀 daj si rohliiiiiik s maslom 😀 ...............

neradka
11. led 2011

No baby ja budem koncit, idem sa venovat praci 😀 alebo skor poteseniu 😀 mozno kym pojdem na laparku tak sa postasti 🙂 pekny vecer

piskotlea
11. led 2011

@neradka Bojíš se, že tě taky sním že jo 😀

jajuuus
11. led 2011

@piskotlea
aj ja mám žravou... idem dostať mrchu... 😀 pred chvíľou som jedla a už by som znovu niečo zhltla... 😀
a kam na Slovensko idete lyžovať?

piskotlea
11. led 2011

Tak fotečku ne a ne vložit 😒 Zkusím to ve čt lebo v pá v práci nebo o víkendu u přítele

piskotlea
11. led 2011

No žeru, takže mrcha asi přijde, co? 😠 Na Slovensko jezdíme na Štrbu. Miluji Poprad a její skvělou kavárničku Dominiko s vláčkem, který jezdí nahoře dokola pod stropem 🙂 Miluji Tatry, ale samozřejmě i naše Beskydy 🙂 Kde se třeba vám nejvíce líbí (samozrejmě kromě domova) 😀

andara
11. led 2011

@pici mně stehy vyndala moje teta, je zdrav.sestra-mělajsem to už červený a jeden začínal hnisat a přesto jsem to vůbec necítila jak to vyndavala🙂

@jajuuus tu cystu jsem možná měla ještě dýl, ale přišlo se na ní v těhotenství a to se s ní nic nedělalo, jen hlídalo. Po porodu sem chodila na ty prohlídky, dr myslela, žepraskne, odejdes MS a ono nic, pak mi vyšly zvýšené hodnoty markrů v krvi a bylo jasno.

jajuuus
11. led 2011

@piskotlea
áno? chodíte do Tatier? my bývame od Popradu cca 60 km 😉 oki, tak sa posnaž s tou fotočkou, nech vidíme Leušku 😵
a mne sa najviac páči v Egypte... 😀 😀 😀 ale nie, mne stačí slniečko, more, piesok a lehátko kdekoľvek na svete... 😀 😎

@andara
fúha, no ešte, že ti na to prišli... hej, čítala som o tom, že počas tehotenstva sa to nemôže riešiť, aj doky mi povedal, aby sme nepracovali na bábätku, pokiaľ nebude cysta von, že by som potom mohla mať zbytočné komplikácie...
ja som tiež mala zvýšený marker CA125 na hodnotu 58 myslím...

piskotlea
11. led 2011

@jajuuus Všimla som si, že jsi z Liptovského Milukáše 🙂 Tam je ten největší kruháč ne? Z tama jsou už Tatry krásně vidět 🙂 Sníh, azurové nebe...jáááááj 🙂 Jinak v létě jsme taky byli v Sharmu.Každé místo má svoje kouzlo, třeba nikdy nezapomenu na kouzelné uličky v Rethimonu na Krétě či na obrovskou želvu Karettu na Zakynthu. ...krásně je i v našich koutech 🙂 Cestovat jsem vlastně začala až po třiceti díky Ráďovi 🙂

jajuuus
11. led 2011

@piskotlea
áno, som z LM 🙂 no neviem, či je najväčší, ale je dosť veľký... 😀 my máme veľmi blízko Nízke Tatry, vidím ich, keď sa pozriem z okna... 😎 boli ste niekedy v Žiari u nás v LM? na Žiarskej chate?
áno, je to pravda, že každý navštívený kúsok sveta má niečo do seba... 😉 ja som tiež prvýkrát išla k moru vďaka priateľovi, boli sme v Chorvátsku, potom sme si už spolu našetrili peniažky a navštívili sme 2x Egypt, raz Hurghadu a raz Sharm El Sheikh... 😉

piskotlea
11. led 2011

V LM jsme ještě nebyla, i když Ráďa určitě áno. Letos to napravím a uděláme si tam zastávku 🙂 Už se moooooc těším 😀
@pici nespííííííííííííííííííí
Dnešní večer trávím s Daliborkem Jandou - krásně mi tu zpívá z CD 😀
Holky, jste i na fb?

jajuuus
11. led 2011

@piskotlea
tak odporúčam túru na Žiarsku chatu... nie je to náročná túra, ale je pekná, na chate si dáš za odmenu čajík a klobásu a davaaaaaaaj zas naspäť... 😀 dá sa ísť aj ďalej na túry z tej chaty, ale mne toto úúúúúplne stačí... 😀 aj to vyjdem s vyplazeným jazykom... 😀
no Jandu som už nepočula straaaašne dávno, naposledy ešte ako malé dieťa, keď sme si to doma púšťali ešte z gramofónu.... 😵
ja som aj na FB, ty tiež? 😉

pici
11. led 2011

@piskotlea
som na fb :D
a nespim. varila som veceru.. chrasta neviem ako sa to povie- strup?

jajuuus
11. led 2011

@pici
a čo fajné si varila? 🙂
alebo sa to povie chřasta? 😀

pici
11. led 2011

@jajuuus ty si strasna koza :D varila som brokolicu zapecenu syrom, a ktomu salat z ladoveho salatu, rajcin, susenych rajcin, hrasku :D

jajuuus
11. led 2011

@pici
no to teda som! niekedy mi dobre hrabe... 😀
že jako vy zdravo žijete??? 😀 😀 ja som 3 dni dozadu robila smotanovú brokolicovú polievku.... dnes som ju dojedala... mňaaaam... 😵

pici
11. led 2011

@jajuuus
snazíme sa trosku... to je vsetko zo zasaditych potravin... ja mam totiz prekysleny organizmus, preto mam aj tie mykozy. blabla... a manzel je vegetarian, takze u nas doma maso nenajdes... obcas parky :D pre mna...

jajuuus
11. led 2011

@pici
bez mäsaaaa??? nieeeeeeeeeeee!!! tak to by si ma teda nemohla pozvať na obed.... 😅 ja som totálny mäsožravec! 😀

@piskotlea
spííííííííííííííííš? 😎

pici
11. led 2011

@jajuuus ja som nepovedala ze maso nevarim a nejem, iba ze u nas ho nenajdes... kvoli tebe by som spravila vynimku...

jajuuus
11. led 2011

@pici
fúúúha, tak to si cením! 😀

pici
11. led 2011

@jajuuus ja jem maso ked mam chut :D