Silná menstruace po porodu. Tip na vitamíny, bylinky aj.?

moominkaa
22. říj 2020

Prosím, nemáte někdo tip na vitamíny, bylinky, jiné doplňky stravy na velmi silnou a dlouhou menstruaci po porodu? Dr mi chce dát antikoncepci ale tu odmítám brát...díky 🍀🙏

denisahlavicova
22. říj 2020

Já měla první ms snad 14 dní a hodně intenzivní, že jsem musela mít poporodni vložky. Další měsíc už byla dlouhá 7dni a slabá

leniczka23
22. říj 2020

Zkus Gynex u mě zabral.

moominkaa
autor
22. říj 2020

@denisahlavicova já už mám asi 4. Od porodu a pokaždé tak 10 dní a 9 krvácím vážně dost :/

moominkaa
autor
22. říj 2020

@leniczka23 děkuju!

leniczka23
22. říj 2020

@moominkaa jinak u mě ty 4 byly za trest od ty 5 se to začlo rovnat a teď už jsem zpět na mých 3 dnech.

moominkaa
autor
22. říj 2020

@leniczka23 to je paráda 😅 no seženu ho. Tak snad brzy zabere. ♥️

klokanka31
22. říj 2020

@moominkaa Prý pomáhá maliník

lnk
22. říj 2020

asi bych si zašla na vyšetření. taky jsem to půl roku odkládala, pak už to dál nešlo a zjistili, že mám špatnou sliznici a musela jsem jít na vyčištění dělohy ☹

jednaholkaa
22. říj 2020

@lnk Juj ja bych taky presne bezela na vysetreni.. To me nezni ok..

moominkaa
autor
22. říj 2020

@lnk tyjo jako já to před těhotenstvím měla vždy 7 dní a vždy silné...teď jsem to přičítala prostě těhotenství. Každopádně 2.11. jsem objednaná k lékaři... Doufám, že je vše ok 🙈 měla jsi ještě nějaké specifické projevy té spatne sliznice? Nebo jen dlouhou silnou menstruaci?

lnk
10. lis 2020

@moominkaa dlouho jsem tu nebyla, tak snad vyšetření dobře dopadlo a vše je OK..

moominkaa
autor
10. lis 2020

@lnk všechno je ok. Říkal, že se to snad brzy srovná . Nabízel mi antikoncepci, ale touhle cestou se vydávat fakt nechci.

kobliha300
14. lis 2020

Agnucaston je prý dobrý na srovnání MS ,taky o něm přemýšlím , už to řeším dlouho , antikoncepci brát nemůžu a hormony do sebe spát nechci.. Třeba má tady někdo zkušenost..