Další očkování po MMR. Je rozestup dostatečný?

2. říj 2022

Ahoj, syn byl ke konci srpna na očkování proti splaničkám a teď v úterý by měl jít na další očkování - Nimerix. Přijde vám ten rozestup mezi očkováním dostatečný nebo by jste ještě počkali?

merope
2. říj 2022

Měsíc je ok, pokud teda nebyla nějaká šílená reakce.

autor
2. říj 2022

@merope udělali se mu bouličky za ušima jinak nic

sirinfirst
3. říj 2022

Pětiletému dávám půl roku rozestup mezi MMR a tím druhým povinným.

sorboni30
3. říj 2022

Zalezi kdy je narozeny. Zda v terminu nebo predcasne. Ale ja bych se tak brzy do ockovani nehnala.. Moje dcera (28tt) je ted po druhem ockovani hexy, mame i prevenar 13 a chytla silene nezadouci ucinky.. Detska dr to do ni rvala to ocko bezhlave a projevilo se. Ja nevim kam se furt specha? Moje dcera ma 7 mesicu a 2 tydny bio. Korigovane 4 mesice a detska plasila ze se musi ockovat at se to stihne. A co jako?
Kvůli ni ted ma mala neurologicke problemy.. proste neni kam spechat.
Na vse je cas. Jsou nejake pravidla a rozestupy. Posilam tabulku

sorboni30
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
3. říj 2022

@sorboni30 je narozený v termínu. Synovi byli 2 roky v červnu. Taky se do toho neženu, klidně to odložim jen nevím co jí mám říct.

sorboni30
3. říj 2022

Ze chces odlozit..ty jsi matka takze ty rozhodujes. Poslu ti tu tabulku do zprávy. Me to tu nejde a bud v klidu

sorboni30
3. říj 2022

Nejde ti poslat sz kdyz jsi anonym. Tak nic.. Hodim si to na profil jako foto tak mrkni ke me 👍 Jsou tam inzervaly mezi davkami

autor
3. říj 2022

@sorboni30 tu tabulku jsem taky našla ale chápu z toho že to je interval mezi stejnou vakcínou a ne jinou. Syn byl před 6 týdny na MMR a teď má dostat Nimerix

sorboni30
3. říj 2022

Ja bych pockala i s jinym očkovánim.. Pokud mel boulicky za usima, nehnala bych se do toho