• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hexavakcína. Byla po ní nějaká reakce?

22. listopadu 2017 
@nuninove zdravím, takže vlastně jsme na tom jak vy...před dvěma lety spasmy...jak jste na tom vývojově nyní? malý má 2,5 a nemluví ...
13. říj 2016 v 09:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme dlouho přemýšleli zda a jak očkovat. Vycházeli jsme z toho, že malé dítě chceme vychovávat v nesterilním prostředí a že si nepochybně do pusy dá prakticky cokoliv a že chceme cestovat.
Nejdříve jsme hledali jakékoliv šetrnější alternativy k hexavakcíně, bohužel neúspěšně (březen 2017). Nakonec jsme se rozhodli hexavakcínu posunout alespoň do věku 6 měsíců a schématu 3+1. Zároveň jsme před očkováním a počkování dávali dvě homeopatika. S očekáváním tisíců komplikací a vedlejších účinků jsme pečlivě sledovali všechno možné a nic. Ani teplota, ani zarudnutí, ani změny chování.
Druhou várku jsme dali v předepsaném termínu (cca tři měsíce po první dávce) a také všechno v pořádku. Ještě nás čeká poslední přeočkovávací dávka za rok a doufáme, že bude take bez problému. Přejeme všem podobný průběh.
15. lis ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeckyl můžu se zeptat jaká homeo?:slight_smile:
15. lis ve 12:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanea
hlavně dejte schéma 2+1 - ušetříte jeden vpich, jednu dávku, chrání to uplně stejně a od 1.1.2018 se v čr bude očkovat jenom schématem 2+1 :slight_smile:
19. lis v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eficenka jojo to máme domluvené ;) doktorka je v tomto sdílná, máme vyjasněno od začátku:slight_smile:
19. lis v 17:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanea Bylo to tuším Thuya a Phosphorus.
22. lis ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek