1. dítě šlo krásně, 2. se nedaří. Předepsán Clostilbegyt

lenejewel89
24. lis 2014

Pekny den zeny, maminky, budouci maminky...Mam doma maleho syna, ted v prosinci mu budou 2. roky. Byl planovany a prisel k nam hned Porod byl komplikovany, cisarskym rezem, ale mam krasneho zdraveho syna. Tento rok jsem byla na laparoskopii, kde mi odstranili srusty na prave strane dole v podbrisku a take byly nalezeny drobna loziska endiometriozy, ktere take odstranili, po operaci mi bylo doporucene otehotnet, co nejdrive, jelikoz s tou endiometriozou muzou byt pozdeji problemy a muze vest az k neplodnosti. Operace probehla v srpnu a od te doby se s manzelem snazime o druhe miminko! V plodne ci neplodne dny porad mame nechraneny sex, ale zatim porad nic:( Antikoncepci neberu uz asi 8 let. Po 4. neuspesnych mesicich mi byl predepsan: Clostilbegyt, takze pristi tyden mam dostat menzes a mam si ho 05. - 09. den vzit a mel by mi pomoci k ovulaci, jelikoz pan doktor zjistil, ze ovulaci mam velmi slabou, tak mi pry tento hormon k ni dopomuze. Znate ho nejaka? Pomohl Vam k otehotneni? A proc nemam na testu dve carecky?:((

aklin
24. lis 2014

2,5 roku jsme se snažili, neměla jsem ovulaci a na to jsem dostala clostik, který mi nepomohl. Tobě může pomoci. Asi po půl roce, kdy jsem měla zdravotní potíže jsem nečekaně otěhotněla. Přestala jsem myslet na to, že musím otěhotnět, měla jsem víc starosti se svým zdravím a ono to nějakým zázrakem vyšlo. U tebe ta naděje určitě je. 🙂

naomi6
24. lis 2014

@lenejewel89 Ahoj, brala jsem clostil před prvním otěhotněním, protože po 10 letech braní HA jsem neměla vůbec ovulaci. Hned napoprvé jsem otěhotněla 😉. Máme zdravou holčičku a druhé těhotenství bylo také napoprvé, ale tentokrát bez léků. Držím palce 😉

lenejewel89
autor
24. lis 2014

Takze je to proste, jak u koho no...Nekomu sedne a pomuze, nekomu ne... ☹