10. DC - možné otěhotnění. Zadaří se?

venuah
3. srp 2020

Dobrý den s přítelem se snažíme o miminko.
Nicméně můj dotaz zní. Když mám tento týden plodný a přijde i ovulace a mi měli sex včera 2.8. Je možnost, že se zadaří, když mám teprve dnes 3.8. 10.DC.? Bylo mi už řečeno, že žena může otěhotnět v rozmezí 9.DC, až 17.DC, tak jestli máte některá zkušenosti. Mám, už jednoho syna, ale ten vyšel na první pokus snažení. Cyklus mám pravidelný.

sudylichozrout
3. srp 2020

@venuah Samozrejme, ze muzes. Zalezi na tom, kdy mas ovulaci a od te pocitej minus pet dnu a plus jeden den. Ja mam ovulaci az 21. den cyklu a cyklus dlouhy 32 dnu. A otehotnela jsem mj. i ze sexu 4 dny pred ovulaci, tedy 17. den cyklu.
Ale jsou zeny, ktere maji ovulaci klidne az 30. den cyklu. Je to individualni.

j.a.n.i
3. srp 2020

@venuah A podle ceho vis, ze mas tenhle tyden plodny?

venuah
autor
3. srp 2020

@j.a.n.i Podle toho, že se sleduju každý měsíc a dá se to vypočítat, když je pravidelná MS a ovulace mi naskočí každý měsíc stejně vždy v určitý den po MS.

venuah
autor
3. srp 2020

@sudylichozrout Dnes mám právě 1.plodný den právě a úplná ovulace by měla právě přijít za 4.dny. Tak nevím, zda je nějaká šance.

michaela1990xx
3. srp 2020

@venuah no a co sledujete, kdyz víte, že ten a ten den máte plodné dny? Já si třeba myslela, že mam ovulaci uprostřed cyklu a ono tomu tak nebylo, mám ji hned po skončení menstruace.

michaela1990xx
3. srp 2020

Podle me to moc řešíte. 2 dotazy během dvou dnu a sex jste měli třikrát po dobu, co se znáte.

venuah
autor
3. srp 2020

@michaela1990xx Každá žena to má jaksi jinak.. A sleduju tím to. Jestli lze otěhotnět. Na blbé řeči nejsem stavěná.

venuah
autor
3. srp 2020

@michaela1990xx No a...? Každý si nemůže dovolit časově sexovat každý den.

michaela1990xx
3. srp 2020

@venuah ale jak ste vysledovala, ze mate plodné dny? A neee co tím sledujete. Musíte řádně číst.

michaela1990xx
3. srp 2020

@venuah já nerikam, zs máte souložit každý den. Ja jen, ze to tu hrozne řešíte a pritom ste meli sex jen třikrát.

kachna001
3. srp 2020

Internet je plný informací a stejně se pořád najdou ženy, které neznají pořádně své tělo 🙈 ovulace se nedá spočítat podle kalendáře, tak to prostě nefunguje a už vůbec nefunguje nějaké univerzální "žena může otěhotnět od 10DC do 17DC" 🙈

venuah
autor
3. srp 2020

@kachna001 Internet sice je plný informací, ale všude se píše něco jiného, tak pak se v tom má člověk asi vyznat.

venuah
autor
3. srp 2020

@michaela1990xx Nic hrozně neřeším. Jen se ptám, kdo má zkušenost to je celý. Pokud vadí dotaz, tak nereaguju.

venuah
autor
3. srp 2020

@michaela1990xx Já nevím jak to mají ostatní ženy, ale já zkrátka na sobě nástup ovulace poznám. Některou bolí prsa. Jenou zase podbřišek, jak při MS a u jiné je zase hlen. Většina žen pozná na sobě ovulaci.

venuah
autor
3. srp 2020

@j.a.n.i Zapisuji si pravidelně, každý měsíc MS a ovulaci a tak nějak už to dokážu určit, kdy může být a na sobě taky poznám určitou změnu, když nastanou plodné dny, ale ne každá žena to tak musí mít.

zrzeckas
3. srp 2020

Segra ma dve deti a cyklus dlouhy cca 30 dnu (plus minus den) ... Pri jednom otehotnela hned po skonceno MS a pri druhem chvili pred zacatkem MS... Vlastne mimo klasicky uvadene plodne dny nebo-li behem neplodnych dnu 🤷🏻‍♀️.... Pred MS to byl dokonce prvni nechraneny sex, kdyz se rozhodli, ze budou met druhe.... Takze ani plodne dny nemusi znamenat jestli se podari nebo ne
Jinak co se tyce dotazu, pokud ma spermie podminky, tak i nejakou dobu vydrzi cekat na vajicko.

kachna001
3. srp 2020

@venuah tak když na sobě ovulaci poznáš, tak o co tady jde? Pokud je ovulace, můžeš otěhotnět jakýkoli DC a když ji poznáš, tak přece sama víš, jestli můžeš otěhotnět 10 DC... Nějak nechápu dotaz

michaela1990xx
3. srp 2020

@venuah jednou píšete, ze kdo se v tom ma vyznat, ze se pise všude něco jineho a o par řádku niz píšete, jak to poznáte 😀🤷‍♀️

bjeska
4. srp 2020

michaela1990xx
•paní je trochu natvrdlá...

vendelinka08
4. srp 2020

@venuah já mám ovulaci až kolem 20dc. Píšu právě kolem, jelikož to nemám každý měsíc stejně. Cykly mám 32 až 34 dní. V podstatě otěhotnět můžeš kdykoliv, záleží jak máš ovulaci. Ta je podstatná.

venuah
autor
4. srp 2020

@vendelinka08 Já vím, že je to dle ovulace. Dnes jsem sice už 11DC, ale sex jsme měli 9.DC. Tak uvidím.

venuah
autor
4. srp 2020

@kachna001 Ježíši, co na tom není k pochopení.? Zkrátka můj dotaz zněl jasně.

venuah
autor
4. srp 2020

@michaela1990xx Když mě nechápete, tak nereagujte. Můj dotaz zněl jasně. Zda můžu otěhotnět i pár dní před ovulací.

venuah
autor
4. srp 2020

@bjeska Nejsem natvrdlá.

sudylichozrout
4. srp 2020

@venuah Prosim te, vyser se na to. Nemnoz se.

kachna001
4. srp 2020

@venuah ne nezněl, to je ten problém 😁 radši se na to fakt vykašli 😒

j.a.n.i
4. srp 2020

@venuah Ne, nemuzes otehotnet par dni před ovulaci, to vychází z logiky veci, dokud neni vejce neni s cim se spojit.

michaela666
4. srp 2020

Narazila jsem hned na vaše 3 dotazy hned po sobě...Všechny stejně chaotické. Nebylo by jednodušší se na všechny ty ovulační, těhotenské testy a počítání ovulace vykašlat? Píšete, že jedno dítko máte, užívejte si jeho i partnera a nevyšilujte po každém sexu, jestli už je jste konečně těhotná. Akorát to sobě i partnerovi časem znechutíte a on uteče za nějakou, která po každém sexu nebude utíkat čůrat na test.

venuah
autor
4. srp 2020

@michaela666 Já, ale nijak nevyšiluju. Jen jsem se zeptala. Nijak extra se až tak nesleduju a s testama a neblbnu. To jsou zde jiné odbornice, co šílý s testama. Já třeba nemám doma ani jeden. Jen jsem se slušně zeptala, tak stačí slušně odpovídat a ne mě hned urážet, jak některé si nezapomněly napsat pár nehezkých poznámek. Já a partner sice chceme dítě, ale necháváme tomu volný průběh. Ono se to stejně naplánovat nedá.

venuah
autor
4. srp 2020

@j.a.n.i To jsem potřebovala vědět. Díky. Konečně někdo aspoň normálně odpověděl.