10dní zpoz., bílý výtok.. GS mama test

errisek
24. dub 2019

Ahoj holky měla bych dotaz zda jste to měla některá také.... Mám 10dní zpoždění, dneškem se mi ráno objevil hustý bílý výtok bez zápachu... Občas mi píchá v zebrech (tak jsem poznala, že se něco děje u syna), občas pichlave bolesti v podbřišku, citlivé prsa. Čípek mi přijde nízko nadosah prostředníku s krasne nahmatanym otvorem. Vcera jsem si dělala test gs mama, nevím zda to dělá jen on.. Zkoušela i jiné a
snehobile ale když dělám gs, tak tak se mi při nasávání moči ukazuje čárka a poté do bíla a zmizí... Objeví se jen druhá krásně růžová.... A tamta proste zmizí... Před měsícem jsem prodělala biochem tehu.... Nevim jestli jsem nejak hormonálne rozhozena nebo se zadarilo... Ale spíš mě udivuji ty testy... 1 při nasávání nic a u gs čárka ano ale poté zmizí.... Nechápu to :( stává se vám to u gs také?

sudylichozrout
24. dub 2019

@errisek GS to tak má, když nasává moč, je to normální, prostě tak funguje. Mimochodem proto se testy odečítají po několika minutách, kdy je už test dokončen. Zajdi na gyndu, asi máš nějaký hormonální výkyv, pokud máš takové zpoždění a těhotná nejsi.

errisek
autor
24. dub 2019

@sudylichozrout na gyn jdu zítra... Asi se na to až příliš upinam... Děkuji za odpověď ohledne toho testu nevěděla jsem, jak ho chápat

aselluska
24. dub 2019

Objeví se v místě testovací čárky barvivo, které se rozpíná po testu, pak zmizí, protože nemá na co reagovat (HCG)

errisek
autor
24. dub 2019

@aselluska jo takhle.... Já si jen říkala proč to dělá gs test a jiné ne

astyna88
25. dub 2019

Pokud nahmatas dirku v cipku,tak se oteviras a to nevypada na tehotenstvi. No uvidis...

errisek
autor
27. dub 2019

@astyna88 no před 2 dny jsem byla na gyn dali mi injekci vyvolávací a dnes slabý duch na testu a 14dni zpoždění... Jsem z toho už na palici

kkacca
27. dub 2019

@errisek a nedela to vyvolávacka?zalezi jaky hormon v ni je..

kkacca
27. dub 2019

@errisek tak jsem koukala a neovlivňuje hodnotu hcg, tak drzim palce

astyna88
27. dub 2019

vyvolávačka případnému těhotenství spíš prospěje 🙂

astyna88
27. dub 2019

@errisek

spíš se zamysli, kolik dnů uběhlo od možného oplodnujícího sexu...pokud více než 10 dní, tak ten duch bude vyvolávačkou, protože tam jsou hormony, které ti chybí...

errisek
autor
29. dub 2019

Volala jsem si s dr, vyvolavacka hcg neovlivňuje.. Vcera ještě test pozitivní a dnes negativní... Asi si semnou hraje psychika atd

errisek
autor
29. dub 2019

Sex máme každý den takže to těžko říct

astyna88
7. kvě 2019

Tak jak to dopadlo?

martaskaaa
7. kvě 2019

@errisek kazdy den taky neni uplne ok. Snad to brzy vyjde