11. DPO. Je ještě brzy na test?

mintovka
29. čer 2020

Ahoj holky, počkat ještě s TT, když jsem dneska 11DPO a cykly mívám různě dlouhé (někdy 26, někdy i 34 dní)? A ještě když kouknete na graf, není tam nikde pokles teploty, který by značil zahnizďování, že? ☹
Díky všem za názor 🙂

pajasala
7. črc 2020

Bt je nízká tak si myslím že je to zbytečné. To je dobře že můžeš přijít tak brzy. Takže mrcha ještě nedorazila? Ukážeš mi graf?

mintovka
autor
7. črc 2020

@pajasala Nene Ms ještě nedorazila, ale podbřišek mě pořád bolí.

pajasala
8. črc 2020

@mintovka graf vypadá dobře. Tak pak dej vědět jak si dopadla

hajglish
8. črc 2020

@mintovka To vypada hodne nadejne

pajasala
8. črc 2020

@mintovka tak jak jsi dopadla?

mintovka
autor
8. črc 2020

@pajasala děkuji za zájem 🙂 No nevypadá to zatím tak nějak nijak.. Doktorka tam našla cystu a pak taky vysokou sliznici. A může to být buď kvůli počínajícímu těhotenství nebo že se chystá MS. Vzali mi krev na HCG a zítra budou výsledky. Co bych si přála, je asi jasné 😁

pajasala
8. črc 2020

Já jsem z tebe byla celý den jak na trni. Tak jsem si oddechla teď když jsi napsala. No tak moc držím palečky a zase budu nedočkavě čekat na zítra jak dopadne hcg. Doufám že to bude dobrá zpráva. 😉

pajasala
9. črc 2020

@mintovka čekám napnuta jak struna 🤗

mintovka
autor
9. črc 2020

@pajasala jsi moc hodná ☺️ a vypadá to dobře, hcg pozitivní, příští týden se mám přijít zase ukázat a bude se řešit ta cysta. Já jen doufám, že to bude dobré a časem se ta cysta ztratí. Co jsem tak četla, tak cysty se do 12tt rozpustí. Děkuji každopádně za podporu 🙂🍀

pajasala
9. črc 2020

@mintovka no vidíš to to je super. Držela jsem palečky. Moc gratuluji

mintovka
autor
9. črc 2020

@pajasala děkuji moc 🤗 nechci se předčasně radovat, ještě nemám vyhráno.

pajasala
10. črc 2020

@mintovka a zkoušela jsi tt abys viděla jestli čárka sílí?

mintovka
autor
10. črc 2020

@pajasala nezkoušela, měla bych?

pajasala
10. črc 2020

Tak když to máš potvrzené z krve tak asi nemusíš. To já bych byla zvědavá akorát

pajasala
14. črc 2020

@mintovka ahojky tak jak se daří?

mintovka
autor
14. črc 2020

@pajasala ahoj, díky dobře 🙂 včera jsem byla zase na kontrole, na ultrazvuku už byla vidět malá "bublina", odpovídá to tomu 6tt. Cysta tam byla pořád, ale prý se nemám bát, že se vlivem těhotenských hormonů většinou rozpustí 🙂.

pajasala
14. črc 2020

@mintovka tak to je paráda. To jsem moc ráda

hajglish
26. led 2021

@pajasala Tak tady jsme.si psali ☺️☺️☺️