13. dpo. TT už asi pozitivní nečekat, že?

23. srp 2020

Ahoj holky, jsem dnes 13 dpo a už cca týden mě píchá v podbřišku a třetí den špinim hnědě, ale jen když jdu na záchod a bolí mě prsa ze stran. TT byl včera negativní. Asi už nemám čekat pozitivní, co?

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mzacikova
23. srp 2020

Já běžně před MS poslední měsíce špinila třeba i 4 dny.
Test nemusí ještě 13dpo nic ukázat.
Mohlo se jednat o uhnízdění, ale taky se MS může rozjíždet.

autor
23. srp 2020

@mzacikova já právě pred ms nikdy nespinila do doby nez jsme se zacali snazit. Prijdu si od te doby rozbita 😁

mzacikova
23. srp 2020

Já dříve taky ne. Začalo to asi 4 měsíce zpět 🤦‍♀️ do té doby jsem neměla ani PMS a pak to začalo brutálně 🤣
Ale šance tam ještě je ☺

piggy123
23. srp 2020

Já jsem dnes taky 13 dpo a test sněhobílý, a tak zítra šupitám do lékárny vyzvednout léky na stimulaci IUI... Toto byl náš poslední přirozený cyklus před umělým oplodněním...

autor
23. srp 2020

@mzacikova ale to neni úplně normální, nee? Spinit tejden před ms nebo jo? 😀 Docela me to obtezuje 😀

autor
23. srp 2020

@piggy123 a jak dlouho se snažíte?

mzacikova
23. srp 2020

No prý může být 🤦‍♀️ ale hnízdění to taky být může, já ho teda nezaznamenala, ale spousta žen takto špinila

autor
23. srp 2020

@mzacikova achjo, tak uvidim ☺️

crutela
23. srp 2020

Já si dělala test 14 DPO, měla jsem lehké příznaky - test nic neukázal.
Pak když jsem to nedostala tak mi to bylo jasný a udělala si test den ve vynechané MS a už tam byla čárka.

autor
23. srp 2020

@crutela já už jsem si taky trochu myslela, protože to píchání (vic na pravé straně) je jiný než při ms. Tak budu doufat, že jsem případ jako vy/ty ☺️

piggy123
23. srp 2020

My se snažíme skoro 2 roky.

Já žádné příznaky či něco neobvyklého nepozoruji. Takže vkládám naděje do příštího cyklu s IUI 🤞

autor
23. srp 2020

@piggy123 tak budu držet palce! 🍀

mmhanka
23. srp 2020

Já myslím že pokaždé když se člověk začne hlídat tak bude nějaký záhadný příznak co dříve neměl jen aby se utvrdil že to možná vyšlo....taky se snažíme 5 měsíců a dělala se úplně to samé, záhadná má co přišla dřív..pak co trvala jen dva dny...pak citlivější prsa...ale nikdy s toho nic nebylo...teď.mam dokonce 8 DC špinění a bolesti jako při ovulaci...ale ovulaci myvam 17 DC takže vždy jinak

autor
23. srp 2020

@mmhanka tak ovulace může být i dřív ☺️ ja ji tento mesic mela taky nečekaně brzy. Jasně, spousta příznaků se dá vsugerovat, ale zrovna špinění si člověk nevsugeruje 😏

piggy123
23. srp 2020

Já neměla během těch skoro dvou let nikdy žádné příznaky nebo něco jiného, co by naznačovalo těhotenství. Vždy jen ukázkově bílý test...

Jinak mi vloni koncem roku zjistili neprůchodné vejcovody a endometriózu. Alespoň víme, proč to nikdy nešlo. Teď jsem dva a půl měsíce po operaci a i přesto to vypadá, že to zase nevyšlo. Takže příští cyklus IUI 🤞

autor
23. srp 2020

@piggy123 ja si taky myslim, ze ne kazdy musi mit nutne priznaky
Dva a pul mesice , to jeste muze dopadnout ☺️ i kdyz naprosto chapu, po takove dobe snazeni, mate muj obdiv

piggy123
23. srp 2020

Oni nás po operaci chtěli hned hnát na IUI, protože doktor po operaci říkal, že to vidí bledě na přirozené početí. Nejraději prý IVF. Ale žijeme v zahraničí, kde si IVF platí kompletně pacient a pojišťovna nepřispívá ani ň, a tak je to pro nás moc drahé a nereálné.
My jsme se ale s manželem optimisticky rozhodli, že to zkusíme dva měsíce sami. IUI jsou hrazené 3 cykly na pojišťovnu. Takže do konce roku dáme tři cykly IUI a pak se uvidí...

autor
23. srp 2020

@piggy123 můžu se zeptat, kolik u vás v zahraničí stojí IVF? Achjo.. tak ať to dopadne dobře, to už se uchytit musi!

piggy123
23. srp 2020

Zhruba v přepočtu při dnešním kurzu kolem 250 tisíc Kč jeden cyklus to nejzákladnější IVF... 😶

autor
23. srp 2020

@piggy123 tyyyyjo ..to je slušná pálka 😮

piggy123
23. srp 2020

Přesně. Pro nás naprosto nereálné. Proto vkládám veškeré naděje do příštích tří cyklů IUI 🍀 Co bude potom, se uvidí. V úvahu by možná stálo i možnost IVF v ČR, kde je to mnohonásobně levnější než u nás.... Ale nebudu předbíhat. Teď počkat na menstruaci, která dorazí během příštích pár dní, a pak “hurá” stimulovat 😃 Každopádně zítra ráno (14dpo) zkusím další test a pak pomažu do lékárny pro léky 😎

Doufám, že tobě zítra ukáže test alespoň nějakého ducha 🤞😊

autor
23. srp 2020

@piggy123 tomu rozumím, nejsou to malý peníze. Přesně tak, ted se soustředit na příští tři cykly! Naděje umírá poslední 🍀. Taky si říkám, ať ta mrcha už přijede, ať se můžeme pokoušet dál 😁.
Děkuji moc! Taky 14 dpo zítra, ale nevim, zda testovat, už tomu nějak nevěřím tenhle cyklus

ivule95
23. srp 2020

U obou těhotenství jsem splnila, asi to bylo to hnízdění a pokaždé jsem si myslela, že přišla MS😀U prvního těhotenství to trvalo 4 dny a u druhého jsem pospinovala déle, ale vše bylo v pořádku. Také mě pichalo v podbřišku a hodně jsem měla napnuta prsa. Počkala bych.

autor
23. srp 2020

@ivule95 Faakt? Tak zas trochu naděje ☺️ ja si rikala, ze uz je pozde na špinění... Ale říkám, už to vidím negativně, žádný nevolnosti jak tady Furt někde čtu nemám 😀

ivule95
23. srp 2020

Ani u jedné z holek jsem přímo nezvracela, ale vadil mi v puse zubní kartáček, začalo to v 6tt a trvalo do 13tt. Jinak nic víc. A na to občasné nevolno po čištění zubů mi dělalo dobře studené mléko a marmeláda 😀

ivule95
23. srp 2020

A jinak ještě jedna věc, u druhého těhotenství jsem na 1000% otěhotněla 2 dny před MS😉 pak bylo to spineni, tak jsem se divila, že zase MS? A ono mimi ☺Takže držím palce

autor
24. srp 2020

@ivule95 to je hezky 😁 tak uvidime, dnes jsem netestila, tak zitra zkusim ☺️ dnes mam dostat MS

ivule95
24. srp 2020

Držím palce a dej vědět 😉

autor
24. srp 2020

@ivule95 děkuji!