14dpo a duch. Myslíte, že je šance?

9. bře 2020

Ahojky, snažíme se o první mimčo. Týden před vánoci jsem potratila v 6tt a od doby, co neberu HA, tak mám nepravidelne cykly. Teď jsem 49 DC, poslední MS byla 20.1 a Ovulační test pozitivní, až 22.2, takže ovulace někdy 23-24. 9dpo jsem dělala test a snehobilo, 12dpo slabá čárka a dnes 14dpo také slabá čárka. Myslíte, že je ještě šance, že to dopadne a že čárka bude silnější? Bojím se, aby to nebylo jako předtím. Příznaky mám.

lí mě v podbřišku, chodím často na wc a prsa bolí, přijdou mi natekle, větší a těžší.

nat
9. bře 2020

Tak kazda to ma samozrejme jinak,ale ja mela 14 DPO uz krasne carky 🙂 a je pravda zes e testy maj delat co 2 dny aby se videlo zda sili 🙂Prijde ti ze test zesilil? 🙂A foto trebas nemas? 🙂

hope09
9. bře 2020

A sílí? Ukaž fotky testů.

autor
9. bře 2020

Bohužel jsem testy nevyfotila 😞 ale čárky mi přišli u obou testu stejné ale přítel říkal, že dnes mu přišla silnější ale i tak byla hodně slabá.

autor
9. bře 2020

Další test bych chtěla zkusit ve středu, ale to už by měla být stejně silná jako kontrolní, tak budu doufat.

packa17
11. bře 2020

12-14 dpo nevim presne

autor
11. bře 2020

@packa17 takto jsem to měla taky tak.. 12 i 14dpo a když jsem testovala dnes, tak tam byla už jen ryska.. Zkoušela jsem i před hodinou a hodně hodně něco slabého bylo vidět jen na světle ale musela jsem se hodně soustředit a vyfotit to ani nešlo

abbyalex
14. bře 2020

Jak to dopadlo, zkoušela jsi ještě test??

autor
15. bře 2020

@abbyalex nedopadlo to, včera jsem to dostala hooooodne, takže zkoušet e bude dál

abbyalex
15. bře 2020

To mě mrzí...testy nás akorát trápí...

julianova
9. led 2022

Ahojte, dievčatá. Chcela by som sa vas opýtať, momentálne som 27DC a približne 14DPO, už asi tri dni mám bolesti v podbrušku, občas ako slabé kŕče, niekedy pichanie, tlaky a tak. Krvácanie ani spinenie nemám. Ale mám strachy že to nie je v poriadku, lebo to brucho cítim stále. Tehotna som po dlhej snahe prvý krát, moje testy vypadaju takto, prikladám fotku. Myslite, že je to v poriadku? Aj tie bolesti a to ako vyzerajú moje testy. Ďakujem za odpovede.