17. den po aplikaci Ovitrelle. Je některá, která by nedostala MS, aniž by byla těhotná?

dendasu
30. lis 2022

Ahoj vsem🫶🏼 vim, ze nikdo z vas nema vesteckou kouli ale tohle se mi zatim jeste nestalo.. 14.10 jsem byla na folikumetrii, kde byl dominantni folikul 20mm, vecer jsem si pichla Ovitrelle.. Dnes to je 17 den po Ovitrelle a menstruace nikde🙈test mam strach si udelat... chci se zeptat, jestli nektera z Vas po aplikaci Ovitrelle nedostala menstruaci aniz by byla tehotna? Dekuji🫶🏼

klchudik
30. lis 2022

@dendasu když jsem si píchala Ovitrelle, tak se mi ms dostavila vždy v termínu, pak jednou nepřišla a teď mi tu běhá jeden a půlroční torpédo 😊

lencaa11
30. lis 2022

@dendasu udělala bych test ☘️☘️

dendasu
autor
30. lis 2022

@lencaa11
@klchudik holky poprave uz mam respekt z testovani😬☺️dekuji, pockam do patku a pak testnu... takze ms se ma "vzdy" dostavit po Ovitrelle ?

milujicimaminka89
30. lis 2022

Určitě bych udělala test. Já jsem dnes 11.dní po aplikaci Ovitrelle, 9. dní po IUI a už jsem to nevydržela a testuji...🤭

dendasu
autor
30. lis 2022

@milujicimaminka89 a pocita se vzdy testovat tech 14 dni po Ovitrelle nebo az po "ovu"?

milujicimaminka89
30. lis 2022

@dendasu V centru mi řekli, že si mám udělat test za 14.dní po IUI. Tak je to nejpravděpodobnější. Ale já to nikdy nevydržím a testuji dříve...

milujicimaminka89
30. lis 2022

Dnešní ranní test...

milujicimaminka89
30. lis 2022

Asi jen ryska nebo já fakt nevím...zítra budu testovat zase, to budu 10.dní po IUI a 12.dní od Ovitrelle.

dendasu
autor
30. lis 2022

@milujicimaminka89 tyjo tak to nevim, zkus zitra rano☺️

milujicimaminka89
30. lis 2022

Holky, to jsou dnešní...1.z rána, pod ním odpoledne. Myslíte, že to není ryska? 9.dní po IUI a 11.dní po injekci Ovitrelle...

klchudik
30. lis 2022

@milujicimaminka89 já si myslím, že to ryska není 😊 navíc 11 dní po Ovitrelle jsem nikdy už neměla na testu Ovitrelle 😊😊 zkus za dva dny 😊🍀

milujicimaminka89
30. lis 2022

@klchudik ❤️

dendasu
autor
30. lis 2022

@milujicimaminka89 to vypada nadejne, drzim palce🫶🏼

dendasu
autor
30. lis 2022

holky, a cim se mam ridit,kdy by mela prijit ms? Od pichnuti ovitrelle nebo terminu ms? Ptam se, protoze predtim jsem se mela ridit od pichnuti ovitrelle ale ted jsem znejistila 🙈

klchudik
30. lis 2022

@dendasu vždy jsem se řídila prvním dnem ms plus dny, co máš obvyklý cyklus 😊 já píchám 14 den Ovitrelle a 28 jsem to dostala...

dendasu
autor
1. pro 2022

Holky.. nemuzu tomu uverit po 18 mesicich❤️

lencaa11
1. pro 2022

@dendasu krásný ☘️☘️🤰 je to tam

milujicimaminka89
1. pro 2022

Dnes 12.den po Ovitrelle...a test bílý...je to hrozný pocit...myslet si, že to vyšlo po 8.letech...a teď taková studená lavina...😥

milujicimaminka89
1. pro 2022

Gratuluji moc všem, které máte 2 čárečky...já ten pocit už nikdy nezažiju...

dendasu
autor
1. pro 2022

@milujicimaminka89 neves hlavu😊 ja uz se napr. chystala na laparoskopii po novem roce😊 mate s partnerem nejaky zdravotni problem nebo jste zdravi ale bohuzel se nedari?

milujicimaminka89
1. pro 2022

@dendasu Já mám strašně nízkou děložní sliznici a endometriózu, máme za sebou IVF s 5.transferama a 3.IUI...nic...bez úspěchu...myslela jsem, že tam opravdu duch je...věřila jsem...ale zázraky se nedějí...😥😥😥

klchudik
1. pro 2022

@milujicimaminka89 včera jsi psala že jsi 9 dní po iui...takže dneska 10. Nevěš hlavu, ještě se čárka může objevit 🙏 zkus to třeba o víkendu ještě 🍀

milujicimaminka89
1. pro 2022

Holky, nechápu to. Ráno dělám test, skoro nic vidět a teď jsem si udělala další a po zaschnutí tohle...tak co to je? Musím si koupit jiný test...

lencaa11
1. pro 2022

@milujicimaminka89 někdo má silnější čárka dopoledne odpoledne někdo ráno čárka je tam pěkně vidět testovat dál ☘️☘️👻

klchudik
1. pro 2022

@milujicimaminka89 zkus si koupit jinou značku 😊 dobré jsou testy z Benu 😊

pajusz
1. pro 2022

@milujicimaminka89 neblazni, 10 dnů je brzy. Věř na zázraky protože se vážně dějí. Budou Vánoce nejkrásnější část roku, věřím že i ty budeš překvapená ❤️ kup si plastový test, probere víc moči a vsadím se že tam čárky budou dvě ❤️ hodně štěstí 🍀 @dendasu gratuluju ❤️

milujicimaminka89
1. pro 2022

@pajusz ❤️

milujicimaminka89
1. pro 2022

Zítra zkusím zase...11.dní po IUI a 13.dní po Ovitrelle...

milujicimaminka89
2. pro 2022

Nic, negativní...😓 11. dní po IUI a 13. dní po Ovitrelle. Opět to nevyšlo, není mi souzeno být těhotná...prostě není...😓

pajusz
2. pro 2022

@milujicimaminka89 já teda špatně vidím jo, ale já tam nějakej náznak čárky vidím,kdyz dám plný jas. Nehazej flintu, jestli máš testy tak si vesele testuj a dokud nepřijde ms je naděje stále 🍀