2 dny menstruace. Může to znamenat těhotenství?

elenes
1. lis 2019

Ahoj holky, 😊

Nechci stresovat, ani si zbytecne dělat naděje.. Snažíme se o miminko, už velmi dlouho (3 roky). 😢 Snažím se hlídat ovulaci, nebyla jsem s tím nikde, mám problém s partnerem ho tam dostat, ale to je teď vedlejší.

Pravidelnost menstruace je u mě 30 - 35 dní. Tento měsíc jsem dostala ms teď 30. zpoždění 4 dny, ale včera skončila, měla jsem bolesti jen před ní, jako vždy, bolest do třísel, tah v podbříšku, klasika. Ale ms jsem měla o něco slabší, vždy ji mám dost silnou a teď byla naprosto bezbolestná, vůbec jsem nevěděla, že ji mám a jen ty dva dny, necelé. Dnes ani kapka. Vzdy ji mám tak 5 dni a poměrně bolestivou. Když jsem dnes zapla bundu, která je mi akorát, myslela jsem, že se v ní udusim, mám zvětšena prsa a i přes břicho mi byla menší. Vím, ze to muže byt i menstrauci a cyklem.. Jen teď to byl extrém.
Nebrala jsem žádné léky, ani jsem nebyla nemocná.

Chci ještě počkat do pondělí a pak si udělám test. Jsme teď v takové zapadlé vesnici 30km za Jeseníkem a tady ani test neseženou. Nechci si dávat naděje, ale jsem už naprosto vyřízená. 😞

Chtela jsem se zeptat, měla jste to některá a byla jste těhotná?

jituli84
1. lis 2019

Popravdě, když sme planovaly dítě, tak jsem se takhle ani nezkoumala, jednou prostě ms nepřišla a bylo to. A příznaky jsem pocitovala až kolem 8-10tt

elenes
autor
1. lis 2019

@jituli84 Ja také příznaky nemám, jen ta ms, nikdy jsem tohle nemela, ale jak už se snažíme dlouho, tak asi tonouci se stébla chytá, no. 😟

nnnadja
1. lis 2019

Nemyslím si, že jsi tehotna😐 pokud nedostaneš pritale nikam, začni aspoň se sebou. Držím pesti

elenes
autor
1. lis 2019

@nnnadja Ja byla, jsem v pořádku. 😟
Jinak moc děkuji. 😊

jituli84
1. lis 2019

A víte třeba stopro, že u vás probíhá ovulace? já to třeba na sobě nepoznala

nnnadja
1. lis 2019

@jituli84 právě to jsem chtěla říct...

elenes
autor
1. lis 2019

@jituli84 Delam si ovulacni testy, měli jsme styk v tu dobu. No, uvidíme, asi si zkratka zase delam jen zbytečnou naději, no.

jituli84
1. lis 2019

@elenes Ono tady to plánovaní je na dlouhé lokty, ale jestli se pokoušíte už tři roky a chcete miminko, tak by měl jít i přítel na vyšetření, aspon byste věděly a pokud chce přítel tolik miminko jako vy, neměl by to bejt pro něj problém 🙂

elenes
autor
1. lis 2019

@jituli84 On sice chce, ale je to trochu složitější. Prosím, nesmějte se.. On pochází z křesťansky založené rodiny, jsou opravdu hodně křesťansky založení. Ačkoliv je úplně normalni, tak jsou situace, kdy mi zůstává rozum stát, co z nej vypadne. A jedna z nich, že dítě přirozeně a když ne, nemá to tak byt a adopce. Ja vím, je to na zabiti, ale strašně jsme se kvůli tomu několikrát dohadali jak psi..a nic.

jituli84
1. lis 2019

@elenes Já se smát určitě nebudu. Pak je jen na vás jestli vám to bude stačit .

amazonkajanik
1. lis 2019

Silný křesťan a má styk mimo svatost manželskou?! Poněkud pokrytecke,v tomhle případě, ale to oni někteří katolíci jsou ... Nebo je jehovista? Ti se doktorům vyhýbají ...

elenes
autor
1. lis 2019

@amazonkajanik Ne, on není ortodoxní křesťan, jen zkratka v některých případech se to projeví, až někdy koukam s otevřenou pusou, co z nej padá. Což to je ale jedno. To tu řešit nechci.

amazonkajanik
1. lis 2019

@elenes právě že je to škoda. Místo aby si přiznal,že na vyšetření nechce ( s tím má problém spousta chlapů),se schovává za tyhle argumenty. Ale na druhou stranu, můj chlap měl před lety vyšetření,že je téměř neplodný. Párkrát se nám povedlo,ale buď bylo neprosperujici,nebo biochemicke. Když už jsme měli doporučení na genetiku,tak pořád na to neměl čas. Mezitím jsem začala brát Duphaston na srovnání cyklu a hle,do dvou měsíců jsem byla těhotná a teď máme 5měsíčního zdravého chlapečka. A na genetice jako bonus jsme zjistili,že nejsme nosiči genove vady ( mám neúplný rozštěp patra a jeho bratr se narodil s rozštěpem páteře)

elenes
autor
1. lis 2019

@amazonkajanik Já vím, že je pokrytec. Ale z části to i myslí vážně, že nesouhlasí s dětmi z umělého oplodnění. Každopádně největší strach má z toho, že mu řeknou, že je neplodných, to vím. Já už to neřeším, vzdy to skončí brutální hadkou a teď je toho tolik, že se nechci nervovat ještě tímhle, nechávám to teď na přírodě.

jituli84
1. lis 2019

@elenes Záleží na každém páru a jestli se jeden z páru je ochoten i smířit s tím, že by byl bez dětí, já nepotkat svého partnera, kterej chtěl dítě, tak bych si dokazala představit život i bez něj.

amazonkajanik
2. lis 2019

@elenes tak držím palce,ať to u vás vyjde a je to jen období. A pokusila bych se najít nějaké bylinky na podporu jak jeho,tak i své plodnosti. Přeci jen bylinky jsou boží výtvor a kdyby nechtěl,nedá jim léčivou moc. Musí se na to od lesa 😉

elenes
autor
2. lis 2019

@amazonkajanik Moc děkuji. 😊 Uvidíme, no. 😊 Jak říkám, naděje už si raději nedělám. Ale tahle ms byla opravdu hodně zvláštní a nikdy jsem to takhle neměla, tak třeba.. 🥰 Já užívala, poslední dva měsíce na doporučení kamarádky, tak uvidíme, třeba to pomohlo. 😊

verca024
2. lis 2019

@elenes nechci ti davat plane nadeje,ale ja to takhle mela 🙂jen 2dny slaba MS.V zivote jsem to takhle nemela,ale nijak jsem to neresila,protoze jsme se pokouseli teprve mesic a dalsi mesic uz MS neprisla a na testu silne //🙂

lucie_j
2. lis 2019

Zvážila bych jestli chci dítě s někým s kým už mám problémy, dítě ještě žádný vztah nevylepšilo ani nezachránilo.

andrejka_cz
2. lis 2019

Měla jsem to same, 2 dny spineni i s trochou sliznice, akorat prislo par dni pred očekávánou ms. Bylo to zřejmě uhnizdovani, za dalsich par dni jasna druha čárka na testu😊Drzim palce

eviicka
2. lis 2019

Taky nechci dávat zbytečné naděje, zažila jsem 4 těhotenství a ve všech jsem první dva dny v termínu MS špinila a pak najednou konec a pozitivní test - uhnizďování. Příznaky vždycky až potom. Držím palce.

elenes
autor
2. lis 2019

@eviicka
@andrejka_cz
Díky holky.. 😊😊 No, já dnes večer na papíře červená a pak hnědá, bylo to jednorázovka, teď už zase nic. Takže když to shrnu.. 1.den normalni, bezbolestná, ale o něco málo slabší, než normálně, 2.den hnědá jako při konci, 3.den cisto a 4.den (dnes) pouze teď večer jednorázové červená jen na papíře a pak hned hnědá, poboliva mě břicho, takové pichani, ale ne jak při ms a teď už zase čisto, tak ja jsem z toho jelen.. 😑 Za 12 let jsem tohle nezažila. 😟 Kdyby to vyšlo, byla bych nejšťastnější na světě, prominte, ze to takhle rozepisuji. 😞 Ale už jsem z toho úplně na dne po těch letech.

pafca4
2. lis 2019

budu moc moc držet palce, ale zároveň raději řeknu svoji zkušenost. Já měla něco podobného (včetně bolestí břicha) a bylo to mimoděložní těhotenství :-/ těhotenský test ukázal jen mini pidi ducha. Takže raději doporučuji zajít si na gynekologii na krev, aby nebyl nějaký průšvih...

pafca4
2. lis 2019

budu moc moc držet palce, ale zároveň raději řeknu svoji zkušenost. Já měla něco podobného (včetně bolestí břicha) a bylo to mimoděložní těhotenství :-/ těhotenský test ukázal jen mini pidi ducha. Takže raději doporučuji zajít si na gynekologii na krev, aby nebyl nějaký průšvih...

elenes
autor
2. lis 2019

@pafca4 To mě mrzí. 😞 No, to bych raději, abych nebyla vůbec, než tohle. 😞 Uvidím, v pondělí si udělám test a podle toho budu postupovat dal. 😒

biedronka10
3. lis 2019

@elenes to jsou vyplacnute blbosti tohleto tady. Predsevzeti, ze nechce dite ze zkumavky nema s krestanstvim nic spolecneho. To absolutne neni proti poceti jinym zpusobem nez prirozenym, takze to nesvaluj na katolickou cirkev, to ma tvuj pritel jen takovyhle nazor a potrebuje si to nejak oduvodnit.

Jinak pokud mas ms, tak tehotna nejsi, jedine zlusit pritele dotlacit k vysetreni.

biedronka10
3. lis 2019

Jp a z vlastni zkusenosti. Pobav se s lekarem o moz osti nasaze i Duphastonu. Je to sice driak, me po nem byli extreme zle, ale za dva mesoce po brani jsem byla necekane tehotna s prvni, mela jsem totiz do te doby zdravotni problemy.

terka80
3. lis 2019

@elenes muze to byt mimodelozni pozor.ja ho mela vim o cem mluvim.zajdete si zitra ke gyn.

elenes
autor
4. lis 2019

@terka80 Děkuji, zitra tam zajdu. Snad to bude dobre. 😞

jasemin26
Autor odpověď smazal
Zobraz