Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

39 den bez MS. Těhotenský test negativní. Máte zkušenost?

verun_ka77
12. dub 2020

Zdravím milé maminky a snažilky 🙂
Mám takový problém, jsem už 39 dc. Normálně mám cyklus 28-31. Teď poprvé po dvou letech, co jsem přestala brát antikoncepci se nedostavila menstruace.Těhotenský test jsem si dělala je negativní. Jsem z toho celkem nervozní a v této situaci lékaři berou jen akutní případy. Máte taky někdo takovou zkušenost? Předem moc děkuji za odpověď a přeji krásné Velikonoce. 🙂

hanakos
12. dub 2020

@verun_ka77 pokud jsi přestala brát antikoncepci, nemusí ti menstruace přijít i 2 měsíce. Tělo se musí srovnat po hormonech. Můžeš to mít i rok rozházené

roxanalit
12. dub 2020

@verun_ka77 ahoj, já nedávno taky vysadila antikoncepci a dostala ms hned jakožto si tělo myslelo,že si ji asi posouvám a další jsem dostala pak až za 32 dní. Po vysazení antikoncepce bych se nebála hned těhotenství, tělo se musí vyrovnat se svýma hormonama 🙂 počkej ještě pár dní jestli se ms dostavi a když tak zavolej doktorce, ale myslím,že ti řekne ať počkáš třeba měsíc, dva. Někdo naváže hned na cyklus a někdo má ms nepravidelně (třeba já) a někdo ji dostane až třeba po dvou měsících 🙂

verun_ka77
autor
12. dub 2020

@hanakos Antikoncepci jsem přestala brát před 3 roky a to už se mi dávno cyklus upravil. 🙂

verun_ka77
autor
12. dub 2020

@roxanalit Antikoncepci jsem přestala brát před 3 roky a to už se mi dávno cyklus upravil. Tak nevím právě, co se teď děje. 🙂

tynka9
12. dub 2020

může se to stát.. já mám cyklus pravidelný jako hodinky, a pár měsíců zpět najednou týden pryč a ms pořád nikde. Test taky negativní, ms dorazila. Myslím, že u mě to bylo hodně špatným spánkem dcerky, plus nějaké stresy a podobně... normálně to na mě takto nepůsobí, ale asi nějaká souhra okolností. Ještě vyčkej, uvidíš

verun_ka77
autor
12. dub 2020

@tynka9 Moc děkuji 🙂

amazonkajanik
12. dub 2020

@verun_ka77 trpěla jsem na to jako 13-14letá a pak po vysazení HA to bylo jednou,cyklus 60dní. Po vysazení se ukázalo,že jsem měla dočasně sníženou fci štítné žlázy

Sem začni psát odpověď...

Odešli