7mý den ms nedorazila, ale tt negativní

erickaf
15. čer 2019

Ahojte, minulý měsíc jsem vysadila dufaston, normálně mi ms chodí do 31dnů, dnes je to 7mý den (38.den) a pořád nic. Zkoušela jsem tt, ale tam se vůbec nic neobjevilo. Podle poslední ms bych mohla být 5+1 ale to už by se přece objevil aspoň dušík, nebo máte s tím nějakou zkušenost? Já už jsem z toho v háji..

pennya
15. čer 2019

@erickaf ahoj. Já jsem jednou měla 15 dní zpozdeni a tt negativní. Dr. Mi řekla že třeba jednou za rok je takový výkyv běžný a pokud jsem zkoušela aspon dva typy tt. A je negativní tak těhotná nejspíš opravdu nebudu. Rekla ze pokud necítím bolesti nebo neco nezvykleho tak at pockam do konce mesice, ze mi hned nebude pichat vyvolavacku. A opravdu po par dnech ms prisla.

sluckynek
15. čer 2019

Já měla TT pozitivní až 6+2 🙂

uzivatelkapetra
15. čer 2019

Proč si brala duphaston? Když ho teď nebereš a měla bys třeba pcos, tak to je normální. Když není ovulace nenaroste sliznice a tím pádem není proč mít ms

laloogrey
15. čer 2019

Ahoj, mně se asi třikrát stalo, že menstruace nepřišla vůbec. Prostě si tak jeden měsíc vynechala úplně. Doktorka mi řekla též, že je to normální, že se to může jednou za rok stát...

erickaf
autor
15. čer 2019

@uzivatelkapetra vysadila jsem vsechny leky, protoze mi zacaly otekat silene nohy a ruce a ja nemohla chodit, sedet, vstavat, nic. Cely dny me musel pomahat se vsim muj pritel. Dokonce jsem se nemohla dostat ani do postele, musel mi zvednout postupne nohy na postel a nedej Buh, ze se mi chtelo na wc 🙂) Hruza, bych nikomu neprala... Tak proto jsem radeji vsechno vysadila... No, nakonec se zjistilo, ze mam uzliny na plicich a proto mi takhle otykaj ruce a nohy...

uzivatelkapetra
15. čer 2019

@erickaf jo to chápu, ale proč si ho začala brát, jaký k tomu byl důvod? Pokud nízká hladina progesteronu, tak právě ten zajišťuje růst sliznice a teď když už ho nebereš, tak sliznice nemusí růst právě

erickaf
autor
15. čer 2019

@uzivatelkapetra Ja ho dostala na srovnani cyklu, vysadila jsem jen minuly mesic. Ted pokud ms prijde, nasadim znovu 🙂

uzivatelkapetra
16. čer 2019

@erickaf pokud nemáš ovulaci, tak ti duphaston k těhotenství nepomůže