Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

9. den po Ovitrelle na testu nic

kkacca
28. únor 2018

Zdravím holky, je možné aby 9. den po injekci Ovitrelle, po něm nebylo na těhotenském testu ani památky a přesto to nakonec vyšlo? děkuju

natysnovec
28. únor 2018

Ahojky ano je.Ja mela ovitrelle a asi 10-11 den sneho bilo...pak mi to nedalo a dalsi den sem udelala test odpo a byl slaboulince pozitivni

kkacca
autor
28. únor 2018

@natysnovec díky, já právě dneska zkoušela první, tak mě to zajímalo, uvidíme, ještě jednou díky🙂))

keksikova1
28. únor 2018

Jasně, že to je možný. 9.den po injekci jsi vlastně 8.dpo,takze pozitivní test je spíš nepravděpodobny, anebo z injekce samotné,ne z těhotenství 😉

kkacca
autor
28. únor 2018

@keksikova1 mě zarazilo, to že neni z ovitrillu, jinak je mi to jasný, že je brzo, ale čekala jsem že tam bude čárka, co bude mizet nebo pak sílit 🙂

keksikova1
28. únor 2018

Nemusí být, mizí do 10dnu,klidne už nemusí být ani 5. den.

kkacca
autor
28. únor 2018

@keksikova1 super, díky ti 🙂

natysnovec
28. únor 2018

Ja mela pichnute ovitrelle v pondeli a ovulku jsem mela az druhy den vecer...a tim sem si 100%jista.Ale u kazde zeny je to jine.Nam ovitrelle pomohlo na prvni pokus s clostikem a duphastonem.

kkacca
autor
28. únor 2018

@natysnovec jj, já měla píchnuto v po a počítala jsem až cca středa...taky mám v kombinaci s duphastonem, metforminem a femarou :D

keksikova1
28. únor 2018

Ovitrelle obvykle působí ovulaci za 36 hodin od aplikace, samozřejmě plus mínus. Já mám holčičku po čistým ovitrelle, teď už jedu druhý cyklus s Clostilem a utrogestanem..

natysnovec
28. únor 2018

@kkacca a ty mas Pco

kkacca
autor
28. únor 2018

@natysnovec no zatím mi to nikdo nepotvrdil, ale staví se k tomu tak, mám vyšší hladinu nějakého mužského hormonu andros...., jinak po vysazení antikoncepce téměř bez MS....takže chodím do Pronatalu a zatím to zkoušíme takto....

kkacca
autor
28. únor 2018

@keksikova1 clostil na mě působil jedině cystou :(

natysnovec
28. únor 2018

@kkacca to ja mela taky vyssi hladinu muzskeho hormonu+pco.a vyslo to prvn pokus.Trd jsem v 10 tt.

kkacca
autor
28. únor 2018

@natysnovec tak to velká gratulace...já bych to chtěla takhle kdyžtak ještě třeba 3x zkusit a pak se uvidí co dál, zatím jsem v klidu, nejsem z toho nějak na nervy, ale i to může přijít 🙂

natysnovec
28. únor 2018

@kkacca ja teda byla...😀😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli