Bazální teplota - graf, proběhla u mě ovulace?

moncak89
14. zář 2016

ahojky holky, poradíte? proběhla u mě ovulace, co myslíte? MS mám dostat tuto sobotu, kolikátého myslíte, že proběhla ovu? MS mám až na 2 až 3 dny s odchylkou pravidelnou, měřím poprvé ovu ve stejný čas každý den, téměř měsíc bez čtyř dnů..... ještě by mě zajímalo, je normální že mám pár dní před ms teplotu 37 rovných? :O děkujůůů za odpovědi

leniiid
14. zář 2016

Taky by mě zajimalo kdy proběhla... Ono se říká že ovulaci klidně můžeš mít ale nemusí to být plodné období :(

moncak89
autor
14. zář 2016

@leniiid aha, dokonce :o o tom slyším tedy prvně 🤐

leniiid
14. zář 2016

@moncak89 no někde jsem to četla... Že ono se uvolní to vajíčko ale musi prasknout... Když nepraskne tak nemůžeš otěhotnět .. A ovulace znamena uvolní vajíčka... Teď taky řeším jestli vůbec ovuluju protoze asi 5 dní po sobě 36,5 a pár dni predtim 36,3 .. Tak nevím co si o tom myslet.. Jestli je možné otěhotnět za tak nízké teploty ?

moncak89
autor
14. zář 2016

@leniiid já v tom mám taky nějaký zmatek já zase měla šest dní po sobě 36,8 😔

moncak89
autor
14. zář 2016

@leniiid a teĎ mám vlastně tři dny po sobě rovných 37

leniiid
14. zář 2016

@moncak89 je na to nějaká aplikace na ten graf ? Že ho máš tak pěkný... Já to mám na papírku 😄 hodím ho sem..

moncak89
autor
14. zář 2016

@leniiid womenzone.cz

leniiid
14. zář 2016

Neumím to tam Zadat ... Tak ti to vyfotím aspoň takhle..

leniiid
14. zář 2016

@moncak89 co si o tom myslíš ?

mika251
14. zář 2016

@leniiid máte v tom trošku zmätok 😁 vajíčko nepraska, praská dominantný folikul a pradknutim sa uvoľňuje vajíčko - a to je ovulacia. Folikul prasknúť nemusí a vtedy ovulacia nenastane. Pokial sa teplota zvýši a minimalne tri dni bude vyššia ako šesť dní predtym, tak ovulacia bezpečne prebehla - v posledný deň nízkych teplôt.

moncak89
autor
15. zář 2016

Tak i dnes pokračuje teplota 37 rovných