Bazální teplota. Jak je to s odečítáním?

dendasubaristka
19. led 2020

Zdravím. Tento měsíc jsem se rozhodla že budu poctivě měřit bazální teplotu. Potřebuji poradit v tom že v týdnu do práce vstávám v 5:15,ale o víkendu se můžu vyspat tím pádem vstávám až kolem 10te.takze plus mínus o 5 hodin později. Mám tedy tu teplotu co mi vyjde o víkendu odečíst od ní 0,5. Za každou hodinu 0,1 dolů? Díky.

gbp
19. led 2020

@dendasubaristka ja sem to resila tak, ze jsem mela budik, zmerila a spala dal. odecitani nic nerekne. je to trochu otrava, ale kdyz uz jsem pak vedela, merila jsem treba jen vybranych 10 dni. ale to az po delsi dobe.

denissima
19. led 2020

Já mám taky i o víkendu nařízený budík. Změřím a spím dál 😀

terka80
19. led 2020

@dendasubaristka souhlasim s ostatnimy.Ja to tez delam o vikendu si ridim budik zmerim a zas spim

dendasubaristka
autor
19. led 2020

No holky já ale když bych si naridila budík,tak bych už neusla. A vzbudím i manžela.

gbp
19. led 2020

@dendasubaristka ano, tak pak se dela korekce, co hodina to desetinu odecist. nikdy sem to ale nezkousela. kdyz mi na tom zalezelo, radeji jsem zmerila. pak uz jsem se i budila pred budikem, aby mi nezvonil. ty korekce se nedoporucuji a nemusi u kazdeho fungovat.

nik1
19. led 2020

Korekci bych nevěřila. I tak je někdy těžký ty grafy rozluštit. Zkus to měsíc nebo dva a třeba to bude stačit. Vybrující mobil pod polštářem vzbudí jen tebe. Dite vás taky bude budit brzo i o víkendu. 😄

aselluska
19. led 2020

Budila jsem se pravidelně v 6 i o víkendu sama, jen kvůli teplotě. Kolikrát jsem usnula s teploměrem v puse a měřila 2x 😀