Bazální teplota na půl dne klesla 36.6. MS stále nedorazila.

lenickamimi
1. dub 2020
lenickamimi
autor
1. dub 2020

Děvčata je možné že teplota klesla na půl dne a teď je zpět nad 37 MS mám 2 den zpoždění děkuji za reakce

lenickamimi
autor
1. dub 2020
alkuska
1. dub 2020

Tak krátký pokles nevadí, měla jsem to tak v těhotenství taky kolem chybějící ms. Co test?

lenickamimi
autor
1. dub 2020

@alkuska už od pondělí jsem další nedělala v pondělí byl negativní 😣 dole mě tlačí prsa natekli a MS se coura

terezanovotna30
1. dub 2020

Bazální teplota se má měřit ráno ve stejnou dobu ještě než se vstane z postele. Po půl dni je neprokazatelná. Záleží jaká bude zase zítra ráno.

lenickamimi
autor
2. dub 2020

@terezanovotna30 tak teplota je opět 37. MS pořád nikde

kosi_cek
2. dub 2020

Jak by mohla BT teplota klesnout na půl dne, když se měří jen po několika hodinách spánku, nejlépe ve stejnou hodinu? To mě taky zarazilo. Ten pokles bych nebrala vůbec v potaz za takových okolností, však i s jednorázovou odchylkou naměřenou v obvyklý čas můžeš naložit nápodobně. Záleží, kolikátý den se už se teplota ve vyšších stupních pohybuje? Máš zaznamenaný vzestup teploty v době ovulace? Mohla být posunutá...Zpoždění dle kalendářové metody je totiž o dost méně vypovídající a pokud třeba i tu teplotu člověk neměří kontinuálně, tedy hlavně od zaznamenání vzestupu, tak mu samotná teplota nebo neúplná křivka taky nic neukáže...

kosi_cek
2. dub 2020

Každopádně držím palce, dokud MS nepřijde a teplota se bude držet, máš naději! 😉

lenickamimi
autor
2. dub 2020

@kosi_cek teplota klesla jen včera

lenickamimi
autor
2. dub 2020

@kosi_cek tt je negativní 🙄

lenickamimi
autor
2. dub 2020

@kosi_cek tady je ještě druhý graf ale přijde mi to stejný

andrea93133
2. dub 2020

@lenickamimi tak nevím jestli je to ryska nebo vidím dušíka 🤔

lenickamimi
autor
2. dub 2020

@andrea93133 kdeeee

lenickamimi
autor
2. dub 2020
andrea93133
2. dub 2020

@lenickamimi co je to za test? Příště zkus spíš mama test 😉 náznak tam asi vidím, ale jak píšu výš nejsem si jistá jestli to není jen ryska 🤔

lenickamimi
autor
2. dub 2020

😭 Ja nic nevidím něco trochu jakoby prosvitalo ale to je ten tt co má ukázat podle týdnu moc těm testům nevěřím no

lenickamimi
autor
2. dub 2020

@andrea93133 tady v Rakousku mmama testy nemají to mě štve

lenickamimi
autor
2. dub 2020

Něco málo se tam jakoby zobrazuje ale to už je po tom limitu takže to je nesmysl

andrea93133
2. dub 2020

@lenickamimi aha, tak stačí jen jakou má citlivost, já bych zkusila za pár dní znovu 😊 budu držet palce👍

lenickamimi
autor
2. dub 2020

@andrea93133 mám dnes 3 dny zpoždění tak ještě počkám pár dní a pak zkusím naposledy tt aahhh

lenickamimi
autor
2. dub 2020

Tak teď jsem zkoušela ještě ovulační test to přece nemůže být pozitivní když MS meska co mi na to řekněte 🤣

lenickamimi
autor
2. dub 2020

Že by byla druhá ovulace 😂😂

elwe
2. dub 2020

@lenickamimi ovulační testy bývají pozitivní i při těhotenství, zkus za dva dny těhotenský test, třeba je to na dobré cestě 🙂

lenickamimi
autor
2. dub 2020

@elwe a tobě se to tak stalo že i ovu test byl pozitivní

alkuska
2. dub 2020

@lenickamimi já jsem měla v jednom těhotenství ovulacni test pozitivní a v druhém negativní. Moc bych na to nespolehala. zkus ten tehu test za tři dny, já tam toho dusika vidím taky.

lenickamimi
autor
2. dub 2020

@alkuska aha no a nemůžu mít druhou ovulaci

slunickova
2. dub 2020

@lenickamimi a nemas moznost si zajit na krev?

lenickamimi
autor
2. dub 2020

@slunickova no tady v Rakousku je hotovy chaos ten virus a stres tady jen tak neudělají odběr musíš si zavolat a dají ti termín

kosi_cek
2. dub 2020

@lenickamimi , nevím, jak máš normálně dlouhou tu luteální fázi, ale dle grafu a běžné délky, bys měla mít na menstruaci ještě čas, a vlastně i na "potvrzení" těhotenství dle BT. V tom prvním grafu máš totiž označenou ovulaci dřív, já tu aplikaci používám taky a vím, že tam hází předpokládanou dobu ovulace podle průměru a upravuje to až zpětně podle příchodu menstruace. Jinak třeba já v minulém těhotenství dělala poprvé test v den vynechané menstruace, přesně 14 dní po ovulaci a vylezl mi duch, kerý skoro nebyl ani vidět, natož aby šel vyfotit, přesto jsem si byla jistá, další test jsem si pak dělala za 4 dny a už byla čárka silná asi jako kontrolní, tak uvidíš, ještě pár dnů a budeš vědět na čem jsi 😉

alkuska
3. dub 2020

@lenickamimi to je nepravděpodobné. Zvýšená teplota je způsobena progesteronem a ten by měl dalšímu vývoji vajíček zabránit. Hele, budeš muset vydržet.