Bazální teplota. Proběhla už ovulace?

alokina
1. bře 2021

Holky jsem z toho už trochu zmatená... Proběhla už ovulace? Podle mého pocitu si myslím,že byla včera, ale jistá si nejsem. Popřípadě nějaké rady a postřehy,co máte z vašeho měření? Četla jsem spoustu článků, ale nevím,nevim...Děkuji za rady 😁

andelka
1. bře 2021

Pravděpodobně byla 14 dc, jak je ten pokles a pak vzestup.

alokina
autor
1. bře 2021

@andelka právě jsem teprve včera měla bych řekla ovulační hlen,tak nechápu 😁

alokina
autor
1. bře 2021

A jak by ty teploty teď měly být dál po té ovulaci?

andelka
1. bře 2021

@alokina teď by se měly držet nad 36,7 a výše.

pajasala
1. bře 2021

Taky to vidím na 14 dc. Neměla jsi třeba předevčírem sex? To je pak ten hlen podobný

alokina
autor
1. bře 2021

@pajasala to je jediný den kdy ne 😁

pajasala
1. bře 2021

@alokina no tak uvidíš jaké budou další teploty. Ale určitě byla ten 14 dc pak krásně bt vyskočila.

alokina
autor
1. bře 2021

@pajasala okii,mě přijde,že už dnes právě celkem klesla 😁 když by to vyšlo,tak bude postupně stoupat nahoru?

pajasala
1. bře 2021

@alokina můžou tam být i menší poklesy. Pošlu ti můj teď když se zadařilo

pajasala
1. bře 2021
alokina
autor
1. bře 2021

Aha,tak uvidím 😁 jsem z toho trochu blbá z těch grafu už 🤧😂

alokina
autor
1. bře 2021

A můžu se zeptat proč je na konci ta čára zelená?

pajasala
1. bře 2021

@alokina protože mám pozitivní tt

andelka
1. bře 2021

@alokina nesmí být velké poklesy, na hodnotu teplot před ovulací. Menší kolísání je normální. Ale měly by se teď teploty držet nad 36,7.Ale nad 37 stoupat nemusí, to je spíš mýtus. Každý má ty hodnoty jiné.

alokina
autor
1. bře 2021

@pajasala aha,děkuji ☺️

alokina
autor
1. bře 2021

@andelka dobře,kdyžtak vám to pak sem za pár dní hodím a můžete mi pomoci s dalším luštěním 😁

andelka
1. bře 2021

@alokina jj, klidně. Já už jich mám naměřených přes 50.

alokina
autor
2. bře 2021

@andelka tak dnes už mi to kleslo na 36,6 🤔🤔🤔

andelka
2. bře 2021

@alokina ještě se nic neděje. Musíme počkat.

alokina
autor
3. bře 2021
andelka
4. bře 2021

@alokina teda to je napínavé. Ale já myslím,že ok, nepadá to úplně.

alokina
autor
4. bře 2021

Dnes 🤔😁

andelka
4. bře 2021

@alokina no, bezva. Drží se to .

alokina
autor
4. bře 2021

@andelka teď se to má držet nahoře a napadat?

mikejla93
4. bře 2021

Holky můžu se zeptat, zda tu teplotu měříte pořád striktně ve stejný čas? Já jsem z toho byla tak vystreslá že jsem pak ani moc nespala (abych to nezaspala) a vlastně nevím, jestli je to tak správně.. měřila jsem vždycky po ranním budíku do práce, jenže potíž je v tom, že pravidelně bývám vzhůru už o hodinu dřív kdy vstává manžel, většinou ještě usnu a měřím až pak.. nebo jak to vlastně je? a o víkendu taky dáváte budík abyste měřily včas? díky..

alokina
autor
4. bře 2021

@mikejla93 měřím až se vzbudím 😁

andelka
4. bře 2021

@alokina Jo, to by po ovulaci teplota měla. Nepadat pod 36,5, ideálně držet se nad 36,7.

andelka
4. bře 2021

@mikejla93 Tak já mám zkušenost, že +-1h problém nedělá, s hodnocením. Ale lepší je měřit ve stejnou dobu, v rámci hodiny. Kdysi jsem měřila obvykle v 6h. I o víkendu. Normálně jsem pak ještě usnula. Poslední roky už jsem to neměla tak striktní. Když jsem chodila do práce, měřila jsem v 5-6.30 a v pohodě. Měřím i při kojení, kdy se nekolikrát vzbudím. Nevadí ani jít v noci na wc. Teď obvykle měřím v 7-8h.

alokina
autor
5. bře 2021

Dnes 😁

andelka
5. bře 2021

@alokina no prima. Dobrý.