Bazální teplota - už se v tom ztrácím

natlinka27
17. srp 2018

Ahoj holky minulý měsíc sem. Měla biochemické tehu zkouším od 10dc ovu testy ale ty sem ani nefotila byl. Pidi duch. Včera k večeru sem. Si dělala ještě ovu test ale nějak se nevyznám v těch teplotách přidávám graf už mě bylo řečeno že ovulka byla ale proč dnes tak klesla? Cykl mám 35-36 dní tak bych ms měla dostat 29.8.

jaaaninda
17. srp 2018

@natlinka27 to se prostě stává i po ovulaci, že z ničeho nic jednorázově klesne, zítra by zas měla vyskočit. Někdo psal, že to bere jako potvrzení ovulace, jako že opravdu před těmi pár dny proběhla, ale s tím nemám zkušenosti. Pak se stává, že takto klesá při uhnizďování. Ale taky to nemusí znamenat vůbec nic.

jaaaninda
17. srp 2018

@natlinka27 jen proč stále děláš ovu testy, když ovulace už proběhla? Pozitivní (nejsilnější) měl být 9.8. nebo 10.8. z toho testy nemáš?

natlinka27
autor
17. srp 2018

@jaaaninda právě že zrovna z tohohle asi nemám protože sem dostala od kamarádky testy a ty měla doma asi 2 roky a nepoužívala je zkoušela sem. Je a byli divné tak sem je vyhodila a pak sem si koupila nové a to sem začala testovat okolo 11.8.

myjusiatko
17. srp 2018

Podle teplot tam ovulaci nevidim.

natlinka27
autor
17. srp 2018

Tak to už nechápu dělám testy ve stejnou dobu teď takhle zase. Přítel mě už řekl jestli nejsem těhotná že ovulační testy sem říkala dokážou odhalit tehu dřív ale to mě přijde blbost takhle brzo ms má být až 29.8

myjusiatko
17. srp 2018

@natlinka27 jelikoz v grafu jeste ovulaci nevidim, klidne jeste jenom muze byt. Co hlen?

natlinka27
autor
17. srp 2018

@myjusiatko právě že hlen nejak nepozoruji jen občas mě poboli podbřišku

jaaaninda
17. srp 2018

@natlinka27 fakt je,že sice by tam ovulace dle pravidla 3 po 6 být mohla, ale graf není úplně jasný a poovulační teploty by byly dost nízké. Třeba se opravdu ještě chystá, uvidíš co další dny. S dalšími cykly se v tom budeš orientovat líp 🙂 přeji ať těch cyklů už moc není a brzo se zadaří 🙂

natlinka27
autor
18. srp 2018

Tak dnes teplota 36,8 a ovu test takový tak asi ovulka možná byla já už nevím a večer sem. Měla takový pnutí po celém podbřišku tak nevím co to může být

jaaaninda
18. srp 2018

@natlinka27 ano, to už by na ovulaci vypadat mohlo. Ale uvidíš další dny,jestli teplota bude stále nahoře. S testy jsi se nemusela trefit do vrcholu, to se stává. Testuj vždy stejnou značkou. A spíš bych asi doporučila testy Wondfo, mají v sobě víc barviva a asi by ti ovulaci líp vyznačily.