Bolest jako při menstruaci po pohlavním styku

majinka1995
12. dub 2019

Dobrý den chci se zeptat včera asi cca hodinka po styku mě začlo bolet v podbřišku taková ta bolest jako při menstruaci nevíte někdo co by to mohlo být ???

biton
12. dub 2019

Také by mě to zajímalo...stalo se mi totéž dva dny po sobě a vždy večer před sprchováním...

hermij
12. dub 2019

Holky, nemůže to být ovulace? Praskání folikulu a putování vajíčka může působit vnímavějším ženám tlak v podbřišku, jiným bolest, některé ženy i krvácí.

biton
12. dub 2019

@hermij nemyslím si...podle hlenu, vlhka a bolesti bych řekla, že ovulace byla před týdnem (i čípek byl vysoko)...

majinka1995
autor
12. dub 2019

Já ovulaci měla před týdnem takže asi spíš v tom to nebude

aselluska
12. dub 2019

Mě takhle praskla cysta, nebyla velká, ale když praskne, bolí to zhruba hodinu, nejlepší je horká sprcha na břicho. Mám to potvrzené lékařem, vždy jsem po té měla 2 dny tekutinu v břiše v místě prasknutí, pak se vstřebala, ale pozor na to. Skončila jsem 2x v nemocnici na pozorování, bolesti nepřestali ani druhý den.

biton
12. dub 2019

@aselluska dobrý den, mohu se zeptat, zda Váš podbřišek bolel celý a celý den? Děkuji

biton
13. dub 2019

@majinka1995 nezkoušeli jste test?

aselluska
14. dub 2019

@biton celé 2 dny, nejvíce při chůzi ( rotace pánve) a při sezení v autě. Jinak pomáhá teplá nahřívací lahev.

biton
14. dub 2019

@aselluska děkuji za odpověď...mě to bolelo jen večer při sprchování horkou vodou a když jsem seděla (ale bylo to spíš jen nárazově ...tak 1-2x za den)