Bolest podbřišku a v kříži od ovulace. Máte zkušenost, radu?

karol1807
26. únor 2023

Hezky vecer,

dnes jsem 9dpo, merim bazalni teplotu, protoze se snazime
o druhe dite, jsem si tedy ovulaci jista. Muj problem je ten, ze cca od 4dpo mam bolesti podbrisku a v krizi. Je to tak neprijemna bolest, ktera me probudi i v noci. Rekla bych, ze tak posledni 3 dny je bolest na leve strane podbrisku, pichlava, vystreluje mi to do trisel a stehen. Klasicky mam ovulacni bolesti cca ty 2 dny a pred ms jeden den. Tyhle bolesti neznam... Nema nekdo z vas radu, zkusenost?
Moc dekuji. 🙂

hanaalb
27. únor 2023

@karol1807 ja to mam kazdy cyklus takhle. Mohlo by byt uhnizdovani priprava na MS.
Myslim, ze nikdo ti nerekne presne.

hanulebrabec
27. únor 2023

@karol1807 já to mívám při PMS

karol1807
autor
27. únor 2023

@hanulebrabec a @hanaalb a tyto pms mate opravdu tyden v kuse? Treba o bolesti v krizi, tak tu jsem mela nepretrzite 7dni a leva strana bricha, vystrelovani do trisel treba 4 dny. Jak jsem psala, ja mam pms nejvice
2 dny a predevsim v krizi. Dneska je to urcite lepsi a do ms mam 3 dny.

hanaalb
28. únor 2023

@karol1807 pri ma mam. Pak klid, a citim ovulaci. A cca od 2 dne po ovulaci mam bolesti jako ksyz se pripravuje na MS. A mam to tak az so MS.
I kdyz jsem byla tehotna.

rosetatto
28. únor 2023

@karol1807 trosku bych se bála endometriózy, takové bolesti mám také a za par týdnů jdu na laparoskopii, bolest mám vždy v období ovulace

karol1807
autor
28. únor 2023

@hanaalb děkuji moc za odpověď. Ja mam po porodu toto období prostě citlivejsi, ovulaci jsem nikdy předtím necitila, ted ano. No, počkám do terminu MS a uvidi se. 😊

karol1807
autor
28. únor 2023

@rosetatto děkuji za odpověď. Ja jsem v roce 2019 byla na laparce s mimodeloznim těhotenstvím a od té doby mám podbrisek citlivejsi. A také po porodu bolestivou ovulaci hlavne v krizi... Vlastně celý porod jsem mela jen nesnesitelné kontrakce do krize. Myslím si, že to spis je z těchto důvodů. Vše jsem samozřejmě řešila se svojí gynekologickou, která se o endometrioze vůbec nezmínila.

hanaalb
1. bře 2023

@karol1807 neni zac. Kazdopadne nadeje umira posledni