Bolest vaječníků. Co kdyby náhodou?

3. led 2021

Ahoj 🙂 Byť mám dvě děti,tak tentokrát je něco jinak 🙂 Snad do mě nebudete rýpat a dokážete mi popř poradit.K doktorovi se chystám,ale chtěla bych znát i váš názor 🙂 S manželem jsme zkusili zapracovat na miminku po vánocích, přesně 25 a 26.12 😂 No,poslední ms byla 13.12 a ovulace cca 26-28.12 nevím to přesně..nemerim se,jen pozoruji hlen a jako na potvoru mi přišel pořád stejný 😂 a teď k věci.Od té doby mě bolí střídavě pravý a střídavě levý vaječník,cca den dva po ovulaci jsem měla píchání v celém podbřišku.Dnes jsem 22dc a je mi jasné,že na test je ještě hodně brzo.Nijak se na myšlenku těhotenství neupínám,ale přijde mi divné že zrovna v době kdy zkoušíme mimi mám pocit,že mi to břicho snad exploduje 😂 nikdy v minulosti jsem neměla žádné problémy s vaječníky,ledvinami atd..dokonce ani když jsem byla těhotná...každou chvíli lítám na záchod,ale nic mě při močení nepálí, nebolí...a tak i přes to,že se na těhotenství moc neupínám mi tak trošku hlodá červíček,co kdyby náhodou... zažil to někdo z vás? Máte někdo zkušenosti? Díky za každou odpověď 😊

michaelarousova
3. led 2021

Vetsinou kdyz mi neco bylo hned po ovu tak to tehu nebylo☺️ Vetsinou je to vsugerovane☺️

sasanka772
3. led 2021

Tady ti nikdo moc neporadí, já sem třeba dnes např. 8 dpo a ráno bylo první zvracení a hoodne velká únava 😅 Test zatím nic ale to je brzo🙂 Zkus počkat a uvidíš, to je jediné co můžeme dělat 🙂

autor
3. led 2021

@sasanka772 joo, určitě počkám,jen mě to zajímalo 😂

sasanka772
3. led 2021

Kéž by to šlo zjistit hned 😅 Já si budu dělat ve středu test a ve čtvrtek jdu na krev a na kontrolu, tak uvidím 😅 Ale bylo by to druhé vysněné skoro po roce snažení 🙏

autor
3. led 2021

@sasanka772 noo,já to taky nemám ráda 😂😂 já musím vědět hned na čem jsem 😂😂 držím palce,ať to vyjde 🙂

atisak
3. led 2021

Zažila jsem minulý cyklus, že mě týden po ovulaci bolel podbřišek. Šla jsem k Dr. a našel tam cystu. Naštěstí se po menstruaci vstrebala. Myslím, že těhotenství takto brzy nemívá příznaky. Nebo na to přece jen může mít vliv psychika.

sasanka772
3. led 2021

Děkuji, pokud mi bude zle i zítra ráno, tak je to jasné 😅🙏

autor
4. led 2021

@sasanka772 tak pak dej vědět,jak jsi dopadla 🙂 pokud u mě proběhla ovulace toho 28.12 tak jsem teprve 7dpo takže na testování je ještě kupa času 😊 ovšem teda včera když jsem šla spát tak mě dost chytali křeče, nejvíce na pravé straně ... Tak si říkám,jestli to není spíše nějaký zánět nebo že by uhnizdovani? 🙂 Kéž by 🙂

wladimira
4. led 2021

I

bazarky
10. led 2021

Ahoj holky, 7.1.jsem měla s partnerem nechráněný sex. Dnes ráno jsem na wc měla na toaletním papíře jemně růžový výtok.. Nikdy jsem neměla bolesti při ovulaci ani při menses a dost mě píchá v levém vaječníku...Co to může prosím znamenat?