Bolesti po ovulaci. Je šance?

majka116
6. lis 2020

Zdravím všechny co se snaží, i ty které už mají to stesti a čekají vysněné miminko. 🙂
Chci se zeptat na vás názor i když vím ze s jistotou mi neodpoví zatím nikdo.. ovulaci jsem měla 31.10, styk proběhl během před i po :D beru kys listovou, piju čaj z kotvicniku, a teď už asi dva dny mám občasné pichlave bolesti v podbrisku, hustý bily výtok, a mam šílené výkyvy nalad, porad neustále brecim :D:D a bolí mě na dotek bradavky, vím ze bradavky můžou bolet i před ms ale mě nebolely vůbec nikdy. Na test je ještě brzy zbyva mi do ms ještě 9 dnů, tak jestli někomu třeba takhle začínalo těhotenství? 🙂)) snažíme se už rok a čtvrt..
Děkuji za odpovedi a přeji hezky den 🙂

kevi1
5. bře 2021

@misak48 do Ameriky nas nepustia, odlietame v nedelu na 3.5 tyzdna na Maledivy. Som zvedava a trochu mam strach. Ale mne ma az v nedelu meskat ms.. takze uvidime, ci to nebude biochemko, ale ja som nikdy nic take nemala zatial 🙂

michaelarousova
5. bře 2021

@kevi1 me je to asi jedno☺️Kluk by byl asi jednodusi a hlavne levnejsi😂clovek vsechno ma

misak48
6. bře 2021

@kevi1 já už jednu holku doma mám. Vždycky jsem si myslela, že bych chtěla spíš kluky. Ale teď to po tom všem vidím jinak, ať je to třeba kyklop, hlavně že to bude zdravé dítě 🙏 navíc s holčičkou už máme zkušenosti... manžel by chtěl o něco radši kluka no... Tak uvidíme 🙂

littleannie
19. dub 2021

Ahoj holky, tak jak jste na tom? Mě od revize proběhli 2 ms a už čekám na víkend na ovulaci, tak už jsem zase nervózní. 😔

monuleee
20. dub 2021

Ahoj holky, já se pripojim. Mám cca 6 DPO a už asi 3tim dnem mám křeče jako při MS. Ale mám to dostat až za 10 dni. Vím že na příznaky je brzo,ale je to divnyyy.

majka116
autor
20. dub 2021

@littleannie ahoj, já jsem minuly měsíc měla cyklus 37dni, a už jsem si myslela, jenže to bylo bohužel způsobeno tím ze jsem měla covid a tak se mi i zpozdila ms. Díky bohu tento měsíc je to celkem v pohodě včera byl 31Dc a dnes jsem to dostala, takže to nemám až tak rozházené jak jsem myslela.