Bolesti v podbřišku při Proveře. Měla jste je některá?
17. srp 2011
Ahojky,beru proveru na upravení cyklu 18-25den cyklu.Doufám,že ovulka proběhla do braní provery 🙂 .Neměla jste některá bolesti v podbříšku?nebo nějaké jiné účinky provery?
Ahojky,beru proveru na upravení cyklu 18-25den cyklu.Doufám,že ovulka proběhla do braní provery 🙂 .Neměla jste některá bolesti v podbříšku?nebo nějaké jiné účinky provery?