• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

BT klesla, poté zase stoupla, MS nikde. Poraďte

2. března 2014 
Ahojky holky,mám dotaz :slight_smile: Dneska mám 6 týden zpoždění MS cyklus bývá nepravidelný plus mínus pár dní,zkouším měřit poprvé bazální teplotu akorát spíše večer...už před týdnem jsem měla křeče v podbříšku jakoby měla dorazit MS,včera a dnes ružovo žluté špinění vždy jen trošičku. BT se drží kolem 37,5 akorát ve čtvrtek klesla na 37,0 tak jsem čekala MS,ale opět stoupla,něja se v té BT nevyznám-prosím o radu zkušenější :D Děkuji..
1. bře 2014 v 18:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckag2 oprava mělo tam být 6 den :slight_smile:
1. bře 2014 v 18:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja myslim, ze merit bazalni teplotu ma vyznam pouze rano, hned po probuzeni.... to je teplota nejstabilnejsi...vecer uz ti ji muze cokoliv ovlivnit a myslim, ze ty hodnoty nejsou vubec smerodatny...
1. bře 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 bazální teplota se měří pouze ráno, ihned po probuzení. Tedy tvoje hodnoty naměřené večer nevypovídají o ničem.
1. bře 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jednak se meri rano, ale take by takto rozhazene hodnoty mohly znacit anovulacni cyklus. Ale to nezjistis, pokud nebudes merit hned po probuzeni, ve stejnou dobu, stejnym teplomerem a predtim se ani nehnes:wink:
1. bře 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud máš zpoždění, zkusila bych test ;) Jinak jak píšou holky, bazální teplota se měří ráno, než vstaneš (bez pohybu, to teplotu ovlivňuje), hned po probuzení
2. bře 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek