Byla to ovulace, i když jsou testy negativní?

sakasi
27. lis 2020

Ahojte.. Už jsem zoufalá tak si jdu pro radu. Snažíme se asi 3 měsíce o druhé.. Ano vím že to nic neznamená, ale první byla hned na poprvé tak jsem z toho nezvozni. Tento měsíc jsem zacla měřit teplotu i dělat testy. A jsem z toho zmatená ještě víc než předtím.. Podle hlenu jsem si myslela že ovulaci mám kolem 10 dne. Teplotu mám od začátku 35.5C° ale dnes ráno(10DC) klesla na 36.1C° mohla to být ovulace i když jsou testy negativní a od začátku testování vypadají úplně stejně? Uz nevím čemu věřit. Děkuji za rady

inah91
27. lis 2020

K měření bt potřebuješ čas - až ZPĚTNĚ poznáš podle bt, kdy ovulace proběhla.... Tak měř (ale správně, jak se má), k tomu i ty ovuláky třeba a vydrž....vím, lehce se to řekne.... ale i já sama se snažila x let o miminko..... Kdybys chtěla nějaké "rady" k bt či ovu testům, napiš 🙂

mamikry
27. lis 2020

@sakasi Mozna se zkuste trochu vic uvolnit a min na to myslet. Vlastni zkusenost. Nam se taky prvni povedlo hned a dalsi tri mesice neslo. Porad jsem se pozorovala, mela ruzne aplikace, testovala pred ms. Kdyz jsem se na to vykaslala, zadarilo se. Ona je psychika vazne casto pul uspechu. Preji, at se to brzy povede. 😉

sakasi
autor
27. lis 2020

@mamikry To bych strašně ráda, ale to podvědomí je pořád silnější než já 🤷‍♀️😀 Ale věřím že se to jednou zlomí a nebudu to tak hrotit.