Čaj maliník. Komu pomohl k otěhotnění a za jak dlouho?

lucka167
12. bře 2021

Holky ktere z vas pomohl k otehotneni čaj malinik a za jak dlouho 😊

ema90
12. bře 2021

@lucka167 Malinik v kombinaci s kontryhelem, druhy cyklus, dvojcata 😀

palja
13. bře 2021

Pila jsem ho s kontryhelem rok a vůbec nepomohl.

mmartina9642
13. bře 2021

@ema90 Dobrý den, pila jste čaje celý cyklus nebo jen část (např. Do ovulace) ? 🙂

ema90
13. bře 2021

@mmartina9642 Pila jsem je porad, oba zaroven rano a vecer. Jen s pauzou pri ms.
Ta dalsi uz neprisla 😀
Ovulaci jsem na sobe citila jako nikdy, myslela jsem, ze mi ty vajecniky upadnou.

marketanova
14. bře 2021

Dobrý den, já piju kontryhel i maliník, ale bohužel vůbec nic. Takže bych potřebovala radu, přemýšlíme, co dál, chceme druhé dítě..

ema90
14. bře 2021

@marketanova Doporucuji spermiogram.
Mam v okoli, troufnu si rict, docela dost zenskych, ktery po tehle kombinaci otehotnely a kdyz to neslo, tak byla chyba v partnerovi. Bez ohledu na to, ze treba uz taky jedno nebo dve deti meli.

A taky je teda potreba aby oba caje byly sypane a opravdu kvalitni a dodrzovat davkovani.

lucka167
autor
14. bře 2021

@ema90 tak že říkáte že je lepší Sypaný Maliník ? Jaký je tedy rozdíl mezi sačkovým a Sypaným

ema90
14. bře 2021

@lucka167 Sackovy caje nejsou obecne kvalitni.
Nevytahnete z nich ty ucinky, ktere maji mit.
Sypanej caj je dobrej tak na rano, kdy zalijete sacek, vypijete a jdete rychle do prace 😀
Ale co se tyce zdravotnich ucinku, tak je vysledek nulovej.
Taky me to nebavilo, kazdy den rano a vecer caje louhovat a cedit, ale vyplatilo se.

Takze pokud tu nejaky “snazilky” pily obyc sackovy malinik nebo kontryhel, tak se ani nedivim, ze to nemelo zadny efekt.

lucka167
autor
14. bře 2021

@ema90 super díky za tip, Sypaný čaj piju jen Mojžíšovou, zatím 😊 Nevěděla jsem že i Maliník je Sypaný v lékárně mi dali ten sačkový 😊

ema90
14. bře 2021

@lucka167 Jj, urcite pit sypany. V lekarne ani moc sypany caje nemaji podle me... Ja je vzdy kupovala v nejake zdrave vyzive, kde meli velky vyber.