Čaj pro podporu těhotenství, máte zkušenost?

tess15
16. únor 2015

Dobrý den 🙂 máte někdo zkušenosti s nějakým čajíkem co podpoří těhotenství?

mandala
16. únor 2015

Obecně se doporučuje kontryhel, já taky pila, jestli to byl zrovna on, kdo nám dopomohl, netuším. 🙂

lucinka58
16. únor 2015

Já pila Kontryhel - od prvního dne cyklu až do ovulace. Těhotenství se zadařilo, ale otázka jestli za to mohl čaj, nebo jiné prostředky, které jsem použila 🙂

karlovac
16. únor 2015

CHCI SE ZEPTAT MOHU KONTRYHEL UZÍVAT TREBA CELÝ MĚSÍC JAKO PITNÝ REŽIM? CHUTNÁ MI A JESTE VÍC V ZIMĚ..

lyndina
16. únor 2015

já pila čaj z kontryhele a řebříčku v poměru 1:1, nevím jestli to bylo teda tím čajem, ale následný měsíc jsem otěhotněla 🙂 předtím jsme se snažili 3 měsíce a nic a až po tom čaji tohle 🙂 tak kdo ví jestli to bylo tím čajem.

jitavm
17. únor 2015

Ahojky, já jsem taky hodně slyšela že se kontryhelový čaj doporučuje. Ale nepije se spíš proto, aby upravil MS? Já jsem si říkala, já mám MS pravidelně a mám trochu strach, když bych ho začala pít, aby mi cyklus úplně nerozhodil... nevíte? Ale kdyby mi pomol otěhotnět, tak bych do toho taky šla 😉

sannnya
17. únor 2015

Já pila kontryhel pořád bez přerušování, naučila jsem se ho pít v práci 2x denně, začala jsem ho pít na doporučení kamarádky, protože mám špatnou dělohu a lékař mi doporučil otěhotnět co nejdříve, abych měla vůbec nějaké děti. Trvalo to tři měsíce než byl test II 🙂 každopádně poslední MS před pozotivním testem byla menstruace trochu divočina....takže i když je na srovnání ms, mě to trochu rozhodilo, ale odměnou za to je můj malý poklad v bříšku 🙂 za mě vřele doporučuju na otěhotnění