Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

amallie
21. čer 2011

Ja jsem nekurak a uprimne nikdy nepochopim matku, ci dokonce tehuli s cigarem, to mi proste hlava nebere 😲 Takze ja taky nepomuzu 😀

@maxi.smile no dopadlo to vyborne, ja cela nervni a mala nic, rano si zvatlala, tak jsem k ni sla dolu a bylo (mame mezonet, lonice nahore a mala ma pokojik dole, proto spala doted s nami, mela v loznici postylku)

@moncicak.as tak to je jasny 😉 😉 😉 to mas za chvili dalnice 😉

Ja delam graf, ale teplota mi nejak divne skace ci co, takze se beztak asi vypravim k mudronovi, hnedle pristi cyklus, jelikoz tohle je nejaky semo tamo divny 😖

moncicak.as
21. čer 2011

@lilin Budu testovat ve čtvrtek, tak uvidim, zatim jsem to furt nedostala, tak naděje žije 😀 Ale neboj, manžovi jsem nakázala test schovat a dát mi ho až ve čtvrtek, já bych se totiž jinak testovala snad denně 😀

zelinda
21. čer 2011

moncicak.as....................32 DC (kyselina listová)
zelinda.............................32 DC (babyplan, listovka)
Maxi.smile.......................30 DC (kyselina listová)
Deyana............................26 DC (superželezo)
kotatkoz............................25 DC (kyselina listová)
jinka09.............................24 DC (kyselina listová)
Ivis85................................22 DC (nic)
Martinka87......................21 DC (kyselina listová)
eleonor............................20 DC (kyselina listová)
lilin....................................20DC (?)
terioza1............................19DC (clostilbegyt, Estrofem, čaj kontryhel+řebříček+hluchavka, kyselina listová)
kleopatra35.....................18 DC (Acidofolan)
zr.ska................................13 DC (kyselina listová)
amallie..............................7 DC (nic)
ivetm.................................? DC
vvvecna............................20 DC (kyselina listová)
mala oprava spletla jsem se při počtu o 1 den hmm stale lepší

lilin
21. čer 2011

@moncicak.as no teda nevim jestli by u nás uspěl schovaný těhu test, běžele bych pro jinej 😀 😀 😀

zelinda
21. čer 2011

🙂 ja mam přísný zákaz udělat si TT sama prý na výrobu dětatka jsme dva tak i na zjištění chce abychom byli
spolu 😉

marcelkap
21. čer 2011

Tak dočítám i když je to fuška a zdravím všechny nově příchozí.

@amallie Já jsem před prvním těhu dělala spoustu ovu testů a taky mi to přišlo pokaždý jiný, prostě nějaký divný. Nakonec jsem se to nějak naučila poznat sama, a když jsem si v ten den udělala test, tak tam opravdu byly dvě čárky. Vzhledem k tomu, že jsme se snažili rok a půl, tak jsem měla dost času k sebepoznání 🙂

moncicak.as....................32 DC (kyselina listová)
zelinda.............................32 DC (babyplan, listovka)
Maxi.smile.......................30 DC (kyselina listová)
Deyana............................26 DC (superželezo)
kotatkoz............................25 DC (kyselina listová)
jinka09.............................24 DC (kyselina listová)
Ivis85................................22 DC (nic)
Martinka87......................21 DC (kyselina listová)
eleonor............................20 DC (kyselina listová)
lilin....................................20DC (?)
terioza1............................19DC (clostilbegyt, Estrofem, čaj kontryhel+řebříček+hluchavka, kyselina listová)
kleopatra35.....................18 DC (Acidofolan)
zr.ska................................13 DC (kyselina listová)
marcelkap........................8DC (kyselina listová)
amallie..............................7 DC (nic)
ivetm.................................? DC
vvvecna............................20 DC (kyselina listová)

mandreey
21. čer 2011

@moncicak.as Ahojky, mohla bych se pozeptat? Koukám, že jsi 32DC a budeš testovat - tak přeju hodně štěstíí 😉 . Já jsem zmatená, jsem dnes 34DC, cca týden mě popichoval podbřuch, ale testy negativní. Míváš to pravidelně? Máš těhu přiznaky? Já tak nějak nevím, jestli mám ještě počkat a otestovat se znova koncem týdne a pak zaběhnout na gyndu , že nejsem ani těhu, ani ms? Nebo rovnou, at tam nemám cystu nebo jiný bordel ?Děkuju moc a přeju // 😉

moncicak.as
21. čer 2011

@mandreey Ahooj, já těhu příznaky pozoruju asi takové, že jsem to nedostala, povyrostla mi trochu prsa a mám citlivější bradavky, občas mě píchá v podbřišku, víc nic. A být Tebou, ještě vytrvám, já u prvního synka viděla // na testu až 37DC 🙂 Proto chci dělat test ve čtvrtek a pak ještě v neděli pro jistotu, HCG mi roste pomaleji... 😉 A pokud stále nic, v červenci si dojdu pro vyvolávačku...
@lilin Neboj, taky mám nutkání, ale ne, vydržim 😀 😀 😀

amallie
21. čer 2011

@marcelkap jo taaak.... A za tech rok a pul jsi mela ovulajdu pravidelne? Nebo pokazdy jinak?

lilin
21. čer 2011

@zelinda jéé to je ale krásný.... oba u testíku, hmm 🙂
@marcelkap já teda ovu testy vubec nechápu... nic jsme o nich pořádně nenačetla... to si jako děláš test když si myslíš že ji máš? nebo každej den kdy by mohly být? pane jo rok a pul.. strašná to doba dlouhatánská

marcelkap
21. čer 2011

@amallie Pak už jsem nedělala testy, ale myslim, že jsem jí měla pravidelně. Každej cyklus se mi střídala bolest na jiný straně břicha, takže asi se vaječníky střídaly.

@lilin Já jsem ovu testy zezačátku dělala každej den - od cca 6.DC, abych to prostě vypozorovala. Třeba v jednom cyklu byly čárky silnější ob den, nebo dva dny, pak tři dny nic a pak zas jo...no prostě divný. Ale pak už jsem to měla vyčíhaný, že cca kolem 16.-20.DC, tak jsme to zkoušeli ob den. A tu ovu jsem na sobě už i poznala - bolení na jedný straně břicha, výtok. A nakonec se nám zadařilo, když jsme přestali počítat ovu, měli jsme domluvené IUI, odjeli jsme na dovolenou, kde jsme jenom pili alkohol, dávali si koupele v horký vaně a jedli jsme - no prostě všechny negativný vlivy na početí. Holt asi něco bude na tom "Nemyslet na to". Ale nejde to jen tak, musí to přijít samo. Ono třeba první měsíc, dva, tři na to člověk tolik nemyslí, ale jak to pak začne moc řešit a nemyslí skoro na nic jinýho, tak ta psychika dělá asi hodně.

jinka09
21. čer 2011

ahoj, dočítání mi dalo pěknou práci🙂, já teď zjišťuji, že mám dnes 26DC, normálně bych to dostala 26 - 27DC. Nějak mě už delší dobu občas pobolívá bříško, ale uvidíme, co to bude. Jinak žádné příznaky☹

mandreey
21. čer 2011

@moncicak.as Děkuju 😉 "přízraky" mám stejné jako ty, jen s tím rozdílem, že prsa se mi malinko zvětšily proto, že snim co vidim 😅 Tak já vydržíím a uvidíím, děkuju 😉

moncaka
autor
21. čer 2011

ahojky, holky, teda to docitani je fakt drsny 😀 Všem, co jsou v naději moc držím pěsti!!!!!

ivis85
21. čer 2011

@zelinda ráno jsem přepisovala tabulku, myslím, že by měla mít @moncicak.as 33DC a tak dále - prostě o den víc nebo ne?Teď jsou tam včerejší DC.

denousek
21. čer 2011

ahoj :_) ráda sem tam splknu :_)) nechcete ale radeji uzamčený tema?je to blbej nápad? 🙂 my uz se snazime rok a pokazde na vsech diskuzich vsichni otehotni a ja zustanu sama ☹

moncicak.as
21. čer 2011

@ivis85 Pravda, dneska jsem 33DC 🙂

moncicak.as....................33 DC (kyselina listová)
zelinda.............................32 DC (babyplan, listovka)
Maxi.smile.......................30 DC (kyselina listová)
Deyana............................26 DC (superželezo)
kotatkoz............................25 DC (kyselina listová)
jinka09.............................24 DC (kyselina listová)
Ivis85................................22 DC (nic)
Martinka87......................21 DC (kyselina listová)
eleonor............................20 DC (kyselina listová)
lilin....................................20DC (?)
vvvecna............................20 DC (kyselina listová)
terioza1............................19DC (clostilbegyt, Estrofem, čaj kontryhel+řebříček+hluchavka, kyselina listová)
kleopatra35.....................18 DC (Acidofolan)
zr.ska................................13 DC (kyselina listová)
marcelkap........................8DC (kyselina listová)
amallie..............................7 DC (nic)
ivetm.................................? DC

maxi.smile
21. čer 2011

moncicak.as....................33 DC (kyselina listová)
zelinda.............................32 DC (babyplan, listovka)
Maxi.smile.......................32 DC (kyselina listová)
Deyana............................26 DC (superželezo)
kotatkoz............................25 DC (kyselina listová)
jinka09.............................24 DC (kyselina listová)
Ivis85................................22 DC (nic)
Martinka87......................21 DC (kyselina listová)
eleonor............................20 DC (kyselina listová)
lilin....................................20DC (?)
vvvecna............................20 DC (kyselina listová)
terioza1............................19DC (clostilbegyt, Estrofem, čaj kontryhel+řebříček+hluchavka, kyselina listová)
kleopatra35.....................18 DC (Acidofolan)
zr.ska................................13 DC (kyselina listová)
marcelkap........................8DC (kyselina listová)
amallie..............................7 DC (nic)
ivetm.................................? DC

jejda, já to nějak blbě spočítala? Nebo jak se ty tabulky kopírují...zkrátka jsem dnes 32 DC, což znamená, že bych to měla dnes dostat... (min. měsíc to bylo 32)..tak uvidíme
😎

moncicak.as
21. čer 2011

@maxi.smile Tak držim palce, ať nedorazí 😉 🙂

amallie
21. čer 2011

@marcelkap ty jo, tak nejak ty carky mam ted 😲 😲 Posledni tri cykly myslim, chtela jsem ovulajdu vypozorovat a prave mi to nejak nejde

Nemyslet na to nejde 😠

kotatkoz
Autor odpověď smazal
Zobraz
lilin
21. čer 2011

moncicak.as....................33 DC (kyselina listová)
zelinda.............................32 DC (babyplan, listovka)
Maxi.smile.......................32 DC (kyselina listová)
Deyana............................26 DC (superželezo)
kotatkoz............................25 DC (kyselina listová)
jinka09.............................24 DC (kyselina listová)
Ivis85................................22 DC (nic)
Martinka87......................21 DC (kyselina listová)
eleonor............................20 DC (kyselina listová)
lilin....................................21DC (kyselina listová)
vvvecna............................20 DC (kyselina listová)
terioza1............................19DC (clostilbegyt, Estrofem, čaj kontryhel+řebříček+hluchavka, kyselina listová)
kleopatra35.....................18 DC (Acidofolan)
zr.ska................................13 DC (kyselina listová)
marcelkap........................8DC (kyselina listová)
amallie..............................7 DC (nic)
ivetm.................................? DC

tak já jsem si to u sebe taky upravila, zkoušela jsem si počítat jak dlouhý C vubec mam a nějak jsem se nedopočítala něčeho pořádnýho, asi si z toho udělám pruměr 😝
@marcelkap a jaká je prosím tě rozdíl mezi IUI a IVF? často jsme četla tyhle zkratky ale nerozumim tomu tolik

moncicak.as
21. čer 2011

Tak koukám, nějak se nám to tu zamotalo 😀

marcelkap
21. čer 2011

@amallie Já vim, že nejde na to nemyslet. K tomu musí nastat situace. Samo od sebe to nejde. Nám se ta situace vyskytla až po roce a půl 😠
@moncicak.as @maxi.smile Holky, myslím na vás ať ta mrcha nedorzazí. Jsem z vás úplně napnutá.

@lilin No já jako nejsem úplně odborník na to a taky tomu moc nerozumim, tak to zkusim polopaticky 🙂 IUI je, že se udělá odběr spermií a tobě je zavedou, ale ne přímo do vajíčka - ta spermie si musí najít cestu sama a samo dojde k oplodnění. Kdežto IVF je, že se spermie zavedou přímo do vajíčka už vlastně dochází k oplodnění. Někdy ale ani to nevyjde, když je problém ještě někde jinde...ale to už je na další povídání...

martinka87
21. čer 2011

Ahojky holky...
Jsem nejak nemela cas sem mrknout, tak jsem musela docist 4 stranky... Super, jak se nam to rozrusta... 😉

Ja nechci moc komunikovat v praci, aby prave nevzniklo "podezreni", ze tehotnime... Preci jen, zed tam jsem 4 mesice 😀

Mne je 23,manzovi 30 a v sobotu mame prvni vyroci svatby, juuuu 😉 coz mi ale stale pripomina, ze nevim co mu koupit k vyroci, oou ☹ co kupujete svym chlapikum? 😉

@moncicak.as Jee, ty jsi z Letnan?? Odtud ja pochazim 😉 jen jsne se ted s manzou loni presunuli kousek dal po Teplicke dalnici... 😉

martinka87
21. čer 2011

A taky jsme nekuraci... A jsem opravdu rada, je to zbytecnost 😉 Ale chapu, ze kurakum to tak neprijde, je to proste droga... 😉

moncicak.as
21. čer 2011

@martinka87 23 Ti je ? To je škoda, že ses odstěhovala, jsme se mohli scházet pupkatý 😀 Jj, z Letňan, ale jsem tu jen v podnájmu, sháníme nový, ale asi taky v Letňanech, člověk si rychle zvykne na centrum, metro, apod. 🙂
Já Ti nevim, my většinou o výročí jdeme na nějakou romantickou véču, pokud je více peněz, tak třeba na nějakou romantickou plavbu lodí po Vltavě spojenou s večeří, nebo tak něco 🙂

martinka87
21. čer 2011

Jeeeejda, jak jsem se omladila 😉)))) 24 mi je 😉
No odstehovala, ale nasi a bracha s rodinou tam bydli a jsem tam furt, treba dneska, kdyz jsme jely s mamkou do Ikey 😉 mam to tam rada!! A ted bydlime jen 12 km od Pha, takze porad je to ok!! 😉

Jinak u nas je stale volny barak 😀 tak kdybyste meli zajem o radovku...

martinka87
21. čer 2011

My jedem prave na vikend do Marianek, ale chtela jsem mu jeste neco koupit 😉

moncicak.as
21. čer 2011

@martinka87 Jestli ho koupíte a třeba nám ho pronajmete? 😀 😀 😀 😀 Mě je taky 24, jen mi to tu ukazuje furt 23 🙂 Tak to jinak nevim, já manžu naznám, taky záleží, kolik financí máš🙂 Ale nějakým šperkem nebo voňavkou nic nezkazíš...
Nebo si kup nějaký ,,netradiční" prádlo a udělej mu v mariánkách show 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru