Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

kleopatra35
22. čer 2011

@ivis85 máš to v IP 😉

marcelkap
22. čer 2011

@kleopatra35 Já bych sobotu počítala jako první den. Je jedno jestli se ti to rozjeden ráno nebo večer si myslim.

adriana18686
22. čer 2011

Ahojte beriete do partie aj slovacku 😉

ivis85
22. čer 2011

@adriana18686 Ahoj,proč ne? aspoň se dozvíme, jak to chodí u vás 😀

adriana18686
22. čer 2011

Dakujem pekne.Tak vidim ze je nas tu dost co sa snazime a snazime...My sa uz snazime rok a stale nic

ivis85
22. čer 2011

@adriana18686 tak to už je na čase aby se to změnilo, musí být náročné čekat každý měsíc, jestli už to vyšlo. A co po zdravotní stránce, lékaře jste zatím nenavštívili? Já jdu v září na prevenci, tak doufám, že do té doby budu těhule a když ne, tak se dr. poptám, kdy by se to mělo začít řešit ...

adriana18686
22. čer 2011

no u lekara vsetko v poriadku.Tak je to tazke ale co uz...teraz mi to meska 7 den tak neviem ci to bude prechladnutim ale sa uz konecne dockame.Uz by bolo nacase...

amallie
22. čer 2011

My mame kocarek teutonia a golfky maclaren, nejspise teda jeden z tech hogo fogo, resp. dva, ale jsou skvely

maxi.smile
22. čer 2011

@ivis85 tak se k tomu nehlas taky... 😀 Vím, zbabělé, ale ... 😀 😀 😀

ivis85
22. čer 2011

@maxi.smile ono to moc nejde, kontrola kontaktovala mě, takže jsem v tom po pás, ale snad mi pomůže kolegyně, po které jsem to převzala, je na MD, tak se za mnou zítra staví a možná si k nim i v pátek přijede ... bych byla štěstím bez sebe 😅 😵

ivis85
22. čer 2011

@amallie tak u téhle značky by se mi líbil Teutonia Elegance, ale to je taky na nás dost drahé,ale je hezký, jako inglesina 🙂

amallie
22. čer 2011

@ivis85 moje zkušenost s kočárem je super, my máme Cosmo, holčí v něm ještě stále občas jezdí a na druhé si ho určo necháváme, je jak novej, takže za mě, investice do kvality se vyplatí

ale zas, každej máme jinej rozpočet, chápu

amallie
22. čer 2011

@kleopatra35 sobota je první den

ale ono je to asi více méně jedno, mě mudr říkal, že za první den cyklu se bere den, kdy začneš krvácet, špinění se nepočítá

maxi.smile
22. čer 2011

tak jsem to už nemohla vydržet a manža mi slíbil, že z města doveze testík...aspoň tak trošku se testnout 😵 ..a grrrrr..než se vyprdelil, tak v lékárně zavřeli 😠 ....to je vedro...fůůj...bazének je ještě ledovej...ještě, že aspoň malá se koupe ve svém a je jí dobře... 🙂

amallie
22. čer 2011

@maxi.smile 😒 tak budeš muset čekat do zítra, co?

ach jo, vám závidím, že už máte "odpracováno", my jsme teprv 9DC a stejně si ještě ani nevrzli 😀 Teď už začnem, ale beztak jestli bude nějaká ovulajda, tak juí čekám až tak za 14 dní.............

A u nás bouří 😠 A sežrala jsem celou bombošku 😠

moncicak.as
22. čer 2011

@maxi.smile Takže budeš testovat zítra odpo, nebo to necháš až na pátek ráno? 🙂 Já zítra ráno, ale dneska mě šíleně bere břicho, klasicky, jako při MS, u prvního jsem toto neměla, tak pokud takto bolí děloha jak roste, tak může dát pokoj už 😒

maxi.smile
22. čer 2011

@moncicak.as no nevím..možná si koupím dva testy (v bal. 2x), takže dohromady budu mít 4 testy 😵 Tak možná zítra odpol..tajně..neodolám 😵 Břicho mě taky bolí jako před MS, ale pleť se mi tak nezhoršila, jako min. měsíc...a manžel se mi směje, že už teď mám břicho...je fakt, že jak jsem úplně nezpevnila, teď to vypadá, jako bych byla ve 3. měs., i ten tvar 😅 Tak hned ráno napiš, ať se ještě kouknu, než vyrazím do Prahy..

amallie
22. čer 2011

@moncicak.as @maxi.smile holky, tak to na vas budu myslet a držet vám palce, ať tam mimísci jsou 😵 a já už chci snýst vejce!!!!!!!!!!!!!

moncicak.as
22. čer 2011

@maxi.smile Jj, určo, my vstáváme ale až kolem 9 😀 , tak dej odpo taky hned vědět, ať jsme v obraze 😀 Držim palce, at tam jsou // 😉

maxi.smile
22. čer 2011

@moncicak.as jé, tak to my budeme už na cestě...tak budu zítra napnutá 2x..2x budu čekat na odpoledne, až zase sednu k netu...dám hned vědět, i když se bojím, že zatím nic..klasika...Jediné co mi hraje do karet, je zvětšení prsou a mám pořád hlad 😀 ..pokaždé, když jdu na wc, se bojím, že uvidím ,,rudou" 😠 Zatím kde nic, tunic 😀 😀 😀 Držím taky moc palce!!!!!

martinka87
22. čer 2011

Ahojky... Tak jsem z prace doma, juchuuuuu, ale prsi ☹ bleeee...
To je parada, to jsem na vysledky testiku moc zvedava 😉 stejne to urco vyslo!! 😉

Holkzy, od kdy ma smysl testovat?? Ja jdu pristi tyden ve ctvrtek na rezonanci a tam se pripadne tehu nemuze... No, snad kdyz to zkusim ve stredu a nic tam, tak to bude pravda a kdyztak se nic nestane...

Uplne me dostalo, ze je nas tu tolik z Letnan 🙂)))

amallie
22. čer 2011

@martinka87 rika se, ze 10 dni po ovulaci by uz hcg melo byt patrno v moci, takze podle ovulajdy

marcelkap
22. čer 2011

@moncicak.as @maxi.smile Myslim na vás, ať se zadařilo a jsou z vás těhulky.

Zkusila jsem první nástřel tabulky, tak mrkněte a pokud vás napadnou nějaké úpravy, tak sem s nápadama 🙂

hanysek.hanysek
22. čer 2011

@martinka87 Mě se pozitivní těhu test ukázal 10nebo11 DPO. Bylo to 7dní před očekávanou MS.

lilin
22. čer 2011

@maxi.smile @moncicak.as holky zítra táno musíte dát hned vědět!!!!!. já jsem jak na trní..... jako kdybych si ho měla dělat sama.... žene se k nám pěkná bouřenice, venku je tma jak v pul desátý, a fouká jak blázen a manža někde na rybách, a já mám hlad a čekám a čekám....

marcelkap
22. čer 2011

Koukám, že je to docela blbě vidět, tak já si udělám album a dám to do alba, snad to bude lepší. Ale jestli vám to teda neva, tak bych ho uzamkla jen pro přátele, ať na to nečučí kdokoliv. Tak mi dyštak posílejte žádosti 😉

amallie
22. čer 2011

@marcelkap pekna 😵 ja mam bydliste taky praha 9

A jsem stara, kdyz to tak vidim teda 😖

marcelkap
22. čer 2011

@amallie No docela se divim, že nás je tu hodně mladejch. Ale zas tak stará nejsi a navíc už jednoho prcka máš, tak to neni tak strašný.

amallie
22. čer 2011

@marcelkap tak ja si bezne stara nepripadam, ale kdyz to tak vidim teda tady 😲 😲

Ale co se divam do minulosti, tak kdyz mi bylo 20 pryc, tak si nedovedu predstavit mit dite

marcelkap
22. čer 2011

Tak mě napadlo...nepoužíváte někdo womenzone.cz? Jsou to úplně super stránky, kam si zapisujete menstruaci, vypočítává to plodný dny, ovulaci, můžete si tam psát hodně věcí.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru