• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

9. ledna 2012 
@malinka_02 myslela jsem pauzu třeba např. 5 dní (ale i partner sám o sobě)..prostě jsem někde vyčetla, že to taky zvyšuje pravděpodobnost a můžu říct, že u nás to tak prostě fakt bylo....Ale samozřejmě záleží na každym, někdo prostě volí snažílkování co nejčastější... :wink:
7. srp 2011 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 Krásné fotečky......

@michelina1 Taky děkuji... my ještě nevíme nějaký last minute... původně Egypt, ted už nekam, kde se dá jít omrknout kulturu, možná Řecko, každý den jiný názor :D
7. srp 2011 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 nene my teprve druhý měsíc...vím, že je to brzo, nečekala sem, že to půjde tak rychle, ale stejně sem zklamaná...
7. srp 2011 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@baibies díky
@yesu no já myslím že si všechny tady prostě přejeme at to výjde hned a ikdyž tady říkáme že s tím nepočítáme stejně když dojde MS jsme zklamané všechny
7. srp 2011 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@antana123 já jsem zklamaná ale fakt nebyla :grinning: ba naopak, byla jsem děsně nervní, kdy ta ms dorazí a přála jsem si, už aby...a byla jsem za ni fakt děsně šťastná. Myslím, že to takto budu mít pár měsíců, no a pak začnu být nervní z toho, že se nedaří....:slight_smile: :slight_smile:

Jinak jsem teď do sebe natlačila zavařené okurky, mňááááááám, to jsem si pošmákla :slight_smile: a asi se půjdu už natáhnout, z té včerejší vody jsem jakási rozlámaná :slight_smile: :slight_smile:
7. srp 2011 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 přesně tak...navíc když to vidím kolem sebe, jak je to někdy problém...trochu mě to děsí :unamused:
7. srp 2011 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
já fakt nevím,kdy budu testit,asi zatim nee,měla jsem to dostat včera,takže to je ještě ok a mrcha muže přijít,to jako den zpodění vuuuuubec nic neznamená
7. srp 2011 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.h.86 já jsem taky pro vždycky počkat, sem 31DC, chtěla sem testovat zítra, ale MS se mi začíná rozjíždět, tak sem ráda, že sem počkala, držím palce!!
7. srp 2011 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 to je jasné :wink:, ale stejně budu mít asi strach :slight_smile:.. já bych hrozně chtěla holčičku :slight_smile:
@baibies no Řecko má hlavně nádherný moře :slight_smile:... a hlavně nehrozí žádné střevní potíže :wink:
7. srp 2011 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@moncaka tak ty si výjimka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@yesu náštěstí se dneska dá všechno řešit pomůžou vám jako nám díky lékařům máme Šímu tak věřím že můžou pomoct všem :wink:
@d.h.86 no jsem zvědavá jestli se přidáš k těhulkám :slight_smile:
7. srp 2011 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@michelina1 tak holčičku to by se mi líbilo taky :slight_smile:
7. srp 2011 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.h.86 asi neee, břicho bolí, do rána je to tady!
7. srp 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 mám úplně jasné, jak by se jmenovala - Isabellka :slight_smile: a chlapeček po manželovi Míša :slight_smile:
7. srp 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu moc mě to mrzí, ale tak ještě to nemusí být ztracené :slight_smile: bereš listovku, víš kvůli udržení??? :slight_smile: - spíš teda kvůli zdravému vývoji plodu... aby to třeba teď nebyl ranný potrat, jestli jsi měla příznaky a zpoždění... tak co nejvíc vitamínků :wink:
7. srp 2011 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
7. srp 2011 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 jo,to se uvidí,fakt si nedělám naděje,ale od žaludku je mo šoufl dlouho a dnes fakt lítám pořád na malou,to jsem měla i s malým

@yesu no,já fakt nevím,4měsíce po sobě jsem to měla 6.,tak fakt nevím,dnes jsu 33DC
7. srp 2011 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@michelina1 kyselina listová stačí začít brát,až je žena těhu,mám to potvrzené od paní z lékárny
7. srp 2011 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.h.86 držím všecko co mám at to výjde byla by to naděje i pro mě že to jde samo :wink:
7. srp 2011 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@michelina1 jj listovku beru...jaké dávky berete?
7. srp 2011 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.h.86 No my jsme neměli moc na výběr ani finančně, tak o to víc se musíme snažit :grinning: S dalším mimi bude muset na mateřskou nastoupit manžel na ten týden a pak zvolíme tříletý rodičák, já bych měla nárok jen na čtyřletý (den předtím, než jsem zjistila, že jsem těhotná, jsem podala výpověď :grinning: ).
7. srp 2011 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 děkuji,děkuji,ale sama tomu moc nevěžím,vím,že to je chyba,ale prostě že by najednou?
7. srp 2011 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@ameliejulliette jj,tak to je naprd,že?a jak je to s financema?kdybych ted byla těhu,brala bych dál 7600nebo jako to co se bralo před porodem?z práce?asi ne,že?
7. srp 2011 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.h.86 tak ještě dva dny počkej a pak zkus testnout :slight_smile: mě to asi nedá a ráno zkusím taky test, pokud se ms nerozjede úplně...
@yesu No ale to břicho bolí jako na ms i na začátku těhotenství, takže ještě je možnost, že jste šance proměnili :wink: Uvidíš... Já jsem byla taky přesvědčená, že to už už dostanu, všechny příznaky, nakoupila jsem vložky... :grinning:
@d.h.86 třaba jo víš jak naděje umírá poslední :wink:
7. srp 2011 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.h.86 To přesně nevím, jak to je, když to takhle navazuje, asi abys měla mateřskou, tak musíš mezitím nastoupit do práce, ne? Takže asi bys znovu volila délku rodičáku a podle toho brala...
7. srp 2011 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu já mám v plánu testnout ve středu,skrz prodloužený víkend,abych věděla,jestli mužu pít :grinning:
@antana123 jasný,naděje je vždycky
no,já právě beru homeopatika a paní z lékárny mi říkala,že budu před MS asi špinit a MS bude asi silnější,když cysty popraskají,tak nevíma to jsme ještě i včera ráno "proštouchávali" :grinning:
7. srp 2011 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@ameliejulliette aha,tak to fakt teda nevím
7. srp 2011 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@maxi.smile Jůůů, dočítám, tak kulím očiii :slight_smile: Gratulujuuuu! :wink: :dizzy_face:
7. srp 2011 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ameliejulliette břicho bych ani neřešila, ale když sem šla teď večer do sprchy,měla už sem růžovej výtok, tak sem si dala malej tampon a uvidím...ale asi mi to nedá a ráno ještě testnu...na jiné diskuzi sem četla, že to měly holky třeba až do čtvrtýho měsíce....
7. srp 2011 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek